TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
15.02.1987 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 110.0 112.5 216.0
2 Vegard Opaas Norwegia 111.0 111.0 208.3
3 Ernst Vettori Austria 108.5 108.5 207.0
4 Matjaz Zupan Jugosławia 108.5 109.0 206.0
5 Thomas Klauser RFN 109.5 108.0 204.5
6 Pekka Suorsa Finlandia 110.5 108.0 203.4
  Mike Arnold NRD 111.0 105.0 203.4
8 Peter Rohwein RFN 107.5 109.0 202.6
9 Jiri Parma Czechosłowacja 108.5 107.0 200.2
10 Tuomo Ylipulli Finlandia 105.0 111.0 199.4
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 108.5 108.0 197.6
12 Piotr Fijas Polska 103.5 113.5 196.8
13 Miran Tepes Jugosławia 112.0 104.0 194.9
14 Pavel Ploc Czechosłowacja 106.0 108.5 193.8
15 Jens Weissflog NRD 106.5 105.0 193.6
16 Sandro Sambugaro Włochy 106.0 107.0 192.2
17 Gerard Balanche Szwajcaria 107.0 100.5 191.6
18 Valerji Karetnikov ZSRR 105.0 107.0 191.3
19 Matti Nykänen Finlandia 101.0 112.0 191.2
20 Dieter Thoma RFN 102.5 109.5 190.3
21 Andreas Bauer RFN 104.5 105.5 190.0
22 Martin Svagerko Czechosłowacja 106.5 105.0 189.6
23 Fabrice Piazzini Szwajcaria 104.0 107.5 188.6
24 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 104.5 106.0 186.7
25 Horst Bulau Kanada 103.0 105.5 185.9
26 Ole Christian Eidhammer Norwegia 101.0 105.0 184.4
27 Ulf Findeisen NRD 102.5 103.0 182.7
28 Matjaz Debelak Jugosławia 103.5 106.5 182.0
29 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 99.0 107.5 180.6
30 Antonio Lacedelli Włochy 106.0 100.5 180.1
31 Mike Holland USA 102.5 103.0 177.2
32 Christian Hauswirth Szwajcaria 101.0 103.0 176.6
33 Aleksandr Taranov ZSRR 105.0 102.5 176.5
34 Vadim Zakharov ZSRR 101.5 100.5 176.3
35 Primoz Ulaga Jugosławia 102.5 102.5 175.0
36 Walent Boschitschkov Bułgaria 98.5 102.5 172.4
37 Richard Schallert Austria 99.0 102.0 171.9
38 Hroar Stjerner Norwegia 109.0 107.5 171.1
39 Frederic Berger Francja 99.0 102.5 170.6
40 Thomas Nordgren Szwecja 98.0 100.5 168.9
41 Jan Kowal Polska 100.5 99.0 168.3
42 Zane Palmer USA 100.5 100.0 168.2
43 Takayuki Sasaki Japonia 97.0 102.5 166.3
  Vladimir Breitschev Bułgaria 98.5 101.0 166.3
45 Didier Mollard Francja 96.5 103.5 166.0
  Franz Neulaendtner Austria 93.0 104.5 166.0
47 Ron Richards Kanada 99.5 96.5 164.9
48 Magnus Aastroem Szwecja 98.0 97.0 163.0
49 Ron Rautio Kanada 92.0 106.5 162.9
  Pascal Raymond Szwajcaria 98.0 100.5 162.9
51 Rick Newborn USA 99.5 97.0 162.6
52 Gerard Colin Francja 98.5 99.0 162.0
53 Chris Hastings USA 95.5 102.0 161.5
54 Sergei Brysgalov ZSRR 92.5 100.5 160.2
55 Shinichi Tanaka Japonia 99.0 94.0 154.2
56 Kiril Petkov Bułgaria 89.0 101.5 151.2
  Yasuhide Miyazaki Japonia 91.0 102.0 151.2
58 Raimund Litschko NRD 86.0 101.0 150.3
59 Anders Daun Szwecja 92.0 99.0 147.9
60 Hiro Shima Japonia 91.0 93.0 142.1
61 Laszlo Fischer Węgry 89.0 92.5 140.1
62 Zbigniew Klimowski Polska 87.5 92.0 135.8
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 99.0 85.0 134.6
64 Patric Dubiez Francja 88.0 91.5 132.8
65 Bernat Sola Hiszpania 88.5 88.5 130.3
66 Virginio Lunardi Włochy 65.0 98.0 96.7

« Mistrzostwa ¦wiata 1987 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1987

Mistrzostwa ¦wiata 1987

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »