TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
21.02.1970 - Wysokie Tatry (Czechosłowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Garij Napalkov ZSRR 91.0 109.5 226.0
2 Jiri Raska Czechosłowacja 91.0 99.0 212.3
3 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 92.0 100.5 211.8
4 Tauno Kaeyhko Finlandia 93.5 101.0 209.6
  Ernst Kroell Austria 95.0 99.5 209.6
6 Takashi Fujisawa Japonia 89.5 99.0 207.7
7 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia 94.0 100.0 207.4
8 Karel Kodejska Czechosłowacja 93.0 95.0 205.5
9 Reinhold Bachler Austria 93.5 98.0 205.4
10 Hans Schmid Szwajcaria 93.0 102.0 205.3
11 Lars Grini Norwegia 85.0 100.0 204.3
12 Antolij Jeglanov ZSRR 89.0 97.0 204.2
13 Josef Matous Czechosłowacja 94.0 100.0 203.9
14 Sepp Zehnder Szwajcaria 90.5 99.0 203.1
15 Ludvic Zajc Jugosławia 90.0 98.0 201.5
  Raimo Ekholm Finlandia 89.5 98.5 201.5
17 Horst Queck NRD 91.0 97.0 201.0
18 Vladimir Belousov ZSRR 90.0 93.0 200.5
19 Juergen Dommerich NRD 91.0 100.0 200.2
20 Karl-Erik Johansson Szwecja 95.0 97.0 200.1
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja 85.5 99.0 200.1
22 Kakhaber Tsakadze ZSRR 90.0 98.0 199.5
23 Walter Steiner Szwajcaria 88.0 99.5 199.3
24 Heinz Schmidt NRD 82.5 104.0 198.9
25 Ingolf Mork Norwegia 89.0 109.5 194.7
26 Topi Mattila Finlandia 88.0 98.0 193.7
27 Gregory Swor USA 85.0 94.0 191.9
28 Bjoern Wirkola Norwegia 84.0 98.5 191.8
29 Heini Ihle RFN 85.5 99.0 190.1
  Rainer Schmidt NRD 86.5 93.0 190.1
31 Tommy Karlsson Szwecja 88.0 97.0 189.8
32 Yukio Kasaya Japonia 79.0 100.0 188.4
33 Esko Rautionaho Finlandia 86.0 99.5 187.0
34 Tadeusz Pawlusiak Polska 94.5 100.5 185.8
35 Mihaly Geller Węgry 90.0 95.0 184.3
36 Max Golser Austria 87.0 93.5 184.0
37 Gilbert Poirot Francja 85.0 91.0 180.2
38 Albino Bazzana Włochy 86.0 92.0 178.5
39 Józef Przybyła Polska 86.0 90.0 177.7
40 Josef Lichtenegger Austria 84.0 91.0 177.3
41 Giacomo Aimoni Włochy 79.0 95.0 176.9
42 Hisayothi Sawada Japonia 83.0 91.5 176.1
43 Peter Stefancic Jugosławia 80.0 100.0 175.8
44 Seiji Aochi Japonia 80.0 92.0 173.6
45 Eilert Maeler Szwecja 78.0 93.0 169.7
46 Richard Pfiffner Szwajcaria 81.0 93.5 168.1
47 Drago Pudgar Jugosławia 87.5 89.0 167.9
48 Jerry Martin USA 82.5 87.0 167.1
49 Lars Stroem Szwecja 82.0 94.0 165.2
50 Guenther Goellner RFN 86.0 82.0 160.5
51 Laszlo Geller Węgry 81.0 92.0 159.5
52 Gyula Molnar Węgry 77.0 93.5 158.5
53 Adrian Watt USA 78.0 88.5 157.4
54 William Bakke USA 73.5 91.5 155.3
55 Ulf Kvendbo Kanada 76.5 87.0 151.7
56 Alfred Grosche RFN 72.0 93.5 149.5
57 Józef Kocyan Polska 79.0 85.0 146.4
58 Mario Cecon Włochy 77.5 85.0 145.8
59 Marjan Mesec Jugosławia 82.0 81.5 144.2
60 John McInnes Kanada 77.0 76.0 131.5
61 Anghel Biris Rumunia 72.5 85.0 130.8
62 Yvan Richard Francja 73.0 80.0 122.5
63 Pat Morris Kanada 76.0 74.0 121.8
64 Josef Schwinghammer RFN 68.5 81.0 115.6
65 Jacques Geillard Francja 72.0 73.5 113.5
66 Maurice Arbez Francja 71.5 71.5 108.0
67 Dumitru Lupu Rumunia 73.0 71.5 105.1
68 Zdenek Mezl Kanada 69.0 80.0 104.4

« Mistrzostwa ¦wiata 1970 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1970

Mistrzostwa ¦wiata 1970

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »