TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
14.02.1970 - Wysokie Tatry (Czechosłowacja) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Garij Napalkov ZSRR 78.5 84.0 240.6
2 Yukio Kasaya Japonia 84.5 79.0 237.7
3 Lars Grini Norwegia 81.0 81.5 234.6
4 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 81.5 79.0 233.4
5 Karl-Erik Johansson Szwecja 84.0 79.0 232.4
6 Vladimir Belousov ZSRR 81.5 75.5 231.8
7 Seiji Aochi Japonia 81.0 79.0 231.6
8 Jiri Raska Czechosłowacja 78.5 78.5 230.8
9 Ingolf Mork Norwegia 82.0 76.5 230.2
10 Sepp Zehnder Szwajcaria 79.5 80.0 229.8
11 Jo-Inge Bjoerneby Norwegia 78.0 81.0 229.5
12 Tadeusz Pawlusiak Polska 82.5 77.5 227.1
13 Bjoern Wirkola Norwegia 77.0 78.5 225.4
14 Tauno Kaeyhko Finlandia 77.0 79.0 222.7
15 Takashi Fujisawa Japonia 76.0 76.0 221.8
16 Hans Schmid Szwajcaria 80.0 77.0 218.3
17 Ernst Kroell Austria 80.5 75.0 216.4
18 Juergen Dommerich NRD 78.5 75.0 216.2
19 Ludvic Zajc Jugosławia 79.0 75.0 215.5
20 Rainer Schmidt NRD 77.0 76.0 214.9
  Karel Kodejska Czechosłowacja 75.5 75.0 214.9
22 Kakhaber Tsakadze ZSRR 75.5 76.0 214.0
23 Eilert Maeler Szwecja 74.5 77.5 213.8
24 Gregory Swor USA 77.5 76.0 213.7
25 Adrian Watt USA 77.0 78.0 213.6
26 Gilbert Poirot Francja 76.5 76.0 212.6
27 Heini Ihle RFN 80.5 76.0 212.5
28 Walter Steiner Szwajcaria 78.0 75.0 212.4
29 Josef Lichtenegger Austria 75.5 77.0 211.6
30 Horst Queck NRD 80.5 81.0 211.0
31 Berndt Willomitzer NRD 74.5 78.0 210.6
32 Raimo Ekholm Finlandia 74.0 75.0 210.5
33 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 76.0 77.0 209.9
34 Alexander Ivanikov ZSRR 77.5 71.0 209.7
35 William Bakke USA 77.0 74.0 209.2
36 Peter Stefancic Jugosławia 75.5 77.0 209.1
37 Reinhold Bachler Austria 77.5 74.0 209.0
38 Topi Mattila Finlandia 74.5 73.0 207.1
39 Józef Przybyła Polska 74.0 73.0 204.3
40 Hisayothi Sawada Japonia 73.0 72.0 203.1
41 Adam Krzysztofiak Polska 73.5 75.5 203.0
42 Guenther Goellner RFN 75.0 75.0 202.6
43 Mihaly Geller Węgry 75.0 73.0 201.9
44 Jerry Martin USA 72.0 73.0 200.6
45 Max Golser Austria 75.0 72.0 200.3
46 Tommy Karlsson Szwecja 73.0 73.5 199.0
47 Lars Stroem Szwecja 76.0 72.0 198.4
48 Josef Matous Czechosłowacja 77.5 82.5 196.6
49 Richard Pfiffner Szwajcaria 72.5 73.5 194.7
50 Josef Schwinghammer RFN 72.0 75.5 194.1
51 Mario Cecon Włochy 72.0 72.0 194.0
52 Albino Bazzana Włochy 73.0 74.0 193.8
  Giacomo Aimoni Włochy 74.5 70.0 193.8
54 Alfred Grosche RFN 77.0 71.0 192.4
55 Maurice Arbez Francja 73.0 72.0 190.6
56 Janez Jurman Jugosławia 73.0 69.5 187.1
57 Esko Rautionaho Finlandia 71.0 68.5 181.8
58 Pat Morris Kanada 73.5 70.0 181.2
59 John McInnes Kanada 70.0 68.5 178.2
60 Branko Dolhar Jugosławia 68.0 72.0 178.1
61 Gyula Molnar Węgry 71.0 70.0 177.7
62 Ulf Kvendbo Kanada 69.5 67.5 172.8
63 Anghel Biris Rumunia 63.5 61.0 148.3
64 Dumitru Lupu Rumunia 63.5 60.5 146.0
65 Zdenek Mezl Kanada 65.5 63.0 145.2
66 James Yerrly Francja 60.0 60.5 138.9

« Mistrzostwa ¦wiata 1970 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1970

Mistrzostwa ¦wiata 1970

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »