Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
27.02.1966 - Oslo (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 84.5 78.5 215.3
2 Takashi Fujisawa Japonia 80.0 80.0 207.6
3 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 77.5 80.0 204.6
4 Jiri Raska Czechosłowacja 82.0 77.5 203.9
5 Christoffer Selbekk Norwegia 80.0 80.0 202.1
6 Koba Tsakadze ZSRR 80.5 78.5 199.7
7 Niilo Halonen Finlandia 80.0 76.5 197.2
8 Wolfgang Happle RFN 82.0 78.5 194.2
9 Veit Kuehrt NRD 76.5 78.5 191.1
10 Thoralf Engan Norwegia 77.0 77.0 190.2
11 Pjotr Kovalenko ZSRR 79.0 78.0 189.9
12 Reinhold Bachler Austria 79.5 77.5 189.4
13 Paavo Lukkariniemi Finlandia 76.5 76.0 189.1
14 Valerij Emeljanov ZSRR 77.5 77.0 187.9
15 Alexandr Ivannikov ZSRR 75.0 75.5 186.8
16 John Balfanz USA 78.0 73.5 185.2
17 Franz Keller RFN 79.5 75.5 184.6
18 Dieter Neuendorf NRD 75.0 81.0 183.0
19 Max Golser Austria 79.0 76.5 182.3
20 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 77.0 75.5 181.4
  Ole Martinsson Szwecja 73.5 76.0 181.4
22 Kurt S. Elimaee Szwecja 75.5 76.0 180.7
23 Peter Lesser NRD 85.0 82.5 179.1
24 Willi Schuster Austria 75.5 76.5 178.9
25 Ryszard Witke Polska 73.5 77.0 178.3
26 Hans Olav Soerensen Norwegia 73.5 72.5 176.5
27 Sepp Zehnder Szwajcaria 73.0 75.5 175.5
28 Yukio Kasaya Japonia 73.0 76.0 173.7
29 Jerri Martin USA 74.5 73.0 172.1
30 Józef Przybyła Polska 76.5 73.0 169.9
31 Topi Mattila Finlandia 71.0 73.5 168.9
32 Gilbert Poirot Francja 75.5 70.0 168.8
33 Henrik Ohlmayr RFN 74.5 72.0 168.7
34 Marian Pecar Jugosławia 74.5 74.5 167.2
35 Tamio Taguchi Japonia 70.5 75.5 167.0
36 Hisayothi Sawada Japonia 74.0 67.5 166.7
37 Josef Lichtenegger Austria 78.5 69.0 166.1
38 Piotr Wala Polska 71.0 74.0 164.6
39 Giacomo Aimoni Włochy 73.0 70.0 164.3
40 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 73.0 72.0 162.6
41 Josef Matous Czechosłowacja 79.0 79.5 162.5
42 Ludvik Zajc Jugosławia 73.0 70.0 162.3
43 Osten Hornfeldt Szwecja 69.5 70.0 158.4
44 Horst Queck NRD 77.5 77.0 150.9
45 Wolfgang Schueller NRD 73.5 65.5 147.7
46 Richard Pfiffner Szwajcaria 71.0 68.5 147.4
47 John McInnes Kanada 66.0 68.0 146.7
48 Mario Cecon Włochy 69.0 71.0 146.6
49 Endre Kiss Węgry 68.5 69.0 145.6
50 Laszlo Geller Węgry 70.5 68.5 142.2
51 Jacques Charland Kanada 68.5 65.5 141.7
52 Martti Niemi Finlandia 71.0 77.0 140.8
53 Jean-Marie Poirot Francja 67.5 62.5 132.1
54 Ezio Damolin Włochy 73.0 72.0 131.1
55 Peter Erzen Jugosławia 56.0 73.0 125.7
56 Ulf Kvendbo Kanada 62.5 59.5 121.4
57 Alain Macle Francja 72.0 72.5 120.9
58 Max Pelt Kanada 62.5 63.0 119.8
59 Maurice Arbez Francja 71.0 68.5 117.4
60 Gene Kotlarek USA 70.5 72.5 100.8
61 Dave Hicks USA 76.5 DNS 85.4

« Mistrzostwa Świata 1966 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata 1966

Mistrzostwa Świata 1966

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich