Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
19.02.1966 - Oslo (Norwegia) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 79.5 78.0 234.6
2 Dieter Neuendorf NRD 79.5 77.5 230.8
3 Paavo Lukkariniemi Finlandia 77.5 75.5 219.9
4 Jiri Raska Czechosłowacja 76.0 73.5 215.3
5 Veit Kuehrt NRD 75.0 73.5 214.5
6 Kjell A. Sjoeberg Szwecja 74.5 73.0 212.1
7 Horst Queck NRD 77.5 72.5 210.1
  Ryszard Witke Polska 75.5 72.0 210.1
9 Peter Lesser NRD 73.5 75.5 210.0
10 Alexandr Ivannikov ZSRR 73.0 73.0 208.7
11 Franz Keller RFN 76.5 72.5 208.5
12 Josef Matous Czechosłowacja 74.5 73.5 207.9
13 Józef Przybyła Polska 78.0 71.5 207.8
14 Niilo Halonen Finlandia 74.0 70.5 206.8
15 Ronald Jensen Norwegia 73.5 72.0 205.4
16 Takashi Fujisawa Japonia 73.5 71.0 204.8
17 Yukio Kasaya Japonia 73.5 71.5 203.6
18 Pjotr Kovalenko ZSRR 77.0 79.5 203.5
19 Reinhold Bachler Austria 73.5 72.0 203.4
20 Juri Subarev ZSRR 72.0 72.5 199.8
21 Kurt S. Elimaee Szwecja 74.0 69.5 199.7
  Max Golser Austria 73.5 72.5 199.7
23 Henrik Ohlmayr RFN 73.0 71.0 199.0
24 Josef Lichtenegger Austria 71.5 71.0 198.6
25 Topi Mattila Finlandia 72.5 68.5 197.2
26 Wolfgang Happle RFN 72.0 71.5 196.2
  John Balfanz USA 71.5 69.5 196.2
28 Piotr Wala Polska 72.0 69.5 196.0
29 Günther Goellner RFN 71.5 71.0 195.6
30 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 71.5 70.0 195.5
  Giacomo Aimoni Włochy 73.0 68.5 195.5
32 Marian Pecar Jugosławia 72.0 70.5 195.1
33 Osten Hornfeldt Szwecja 72.0 69.0 194.2
34 Thoralf Engan Norwegia 67.5 72.5 190.6
  Sepp Zehnder Szwajcaria 70.5 69.5 190.6
36 Gene Kotlarek USA 70.5 67.5 190.4
37 Józef Kocyan Polska 70.0 69.0 188.5
38 Baldur Preiml Austria 70.5 70.0 188.4
39 Dave Hicks USA 71.0 67.5 187.2
40 Ludvik Zajc Jugosławia 68.5 69.5 186.4
41 Josef Metelka Czechosłowacja 69.5 69.0 183.2
42 Christoffer Selbekk Norwegia 76.5 73.5 182.6
43 Tamio Taguchi Japonia 68.0 66.0 182.0
44 Ole Martinsson Szwecja 70.5 64.0 181.3
45 Peter Erzen Jugosławia 72.0 65.0 180.8
46 Valerij Emeljanov ZSRR 76.0 70.5 179.5
47 Alain Macle Francja 68.5 69.0 177.6
48 Laszlo Geller Węgry 68.0 69.0 175.8
49 Mario Cecon Włochy 69.0 63.5 171.6
50 Gilbert Poirot Francja 67.0 63.5 169.9
51 Hisayothi Sawada Japonia 65.0 64.5 169.8
52 Jean-Marie Poirot Francja 68.0 64.0 168.8
53 Endre Kiss Węgry 66.0 63.5 165.3
54 Jacques Charland Kanada 66.0 61.0 162.3
55 Maurice Arbez Francja 61.5 67.5 160.0
56 John McInnes Kanada 62.5 62.5 158.1
57 Richard Pfiffner Szwajcaria 65.0 62.5 156.1
58 Jerri Martin USA 69.5 68.5 155.9
59 Erkki Pukka Finlandia 72.5 62.5 144.6
60 Max Pelt Kanada 61.0 60.0 144.2
61 Ulf Kvendbo Kanada 54.0 54.0 122.4

« Mistrzostwa Świata 1966 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata 1966

Mistrzostwa Świata 1966

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich