Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
27.02.1938 - Lahti (Finlandia) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Asbjoern Ruud Norwegia 63.5 64.0 226.4
2 Stanisław Marusarz Polska 66.0 67.0 226.1
3 Hilmar Myhra Norwegia 66.0 64.5 225.0
4 Josef Bradl Austria 65.0 65.5 221.4
5 Reidar Andersen Norwegia 63.0 65.5 220.3
6 Arnholdt Kongsgaard Norwegia 63.0 64.5 218.9
7 Kolbjörn Gulbrandsen Norwegia 63.0 64.5 217.4
  Victor Clock Norwegia 62.5 65.0 217.4
9 Vaeinoe Tiihonen Finlandia 61.5 63.5 217.1
10 Masaji Iguro Japonia 61.0 64.5 215.6
11 Rudolf Kojan Norwegia 64.5 64.5 215.5
12 Tomico Kickuchi Japonia 65.0 65.0 213.8
13 Esko Syvaeranta Finlandia 64.0 64.5 213.4
14 Sven Eriksson Selanger Szwecja 61.5 63.5 213.1
15 Lauri Valonen Finlandia 61.5 63.0 212.8
16 Veikko Iivanainen Finlandia 61.0 64.5 212.6
17 Goesta Berggren Szwecja 64.0 63.0 211.1
18 Hans Marr Niemcy 63.0 61.0 209.7
19 Paavo Vierto Finlandia 64.0 63.5 208.9
20 Franz Hasselberger Niemcy 60.5 61.5 208.2
21 Erik Lindstroem Szwecja 60.5 63.5 207.7
22 Unto Poentiaeinen Finlandia 58.5 61.5 207.2
23 Lippo Lemmetyinen Finlandia 60.5 60.0 207.0
24 Taito Toivanainen Finlandia 60.0 60.5 205.0
25 Hans Lahr Niemcy 60.0 62.5 204.1
26 Oiva Valonen Finlandia 61.0 59.5 202.7
  Walter Dellekarth Austria 61.0 59.5 202.7
28 Marcel Reymond Szwajcaria 59.5 62.0 202.6
29 Sepp Weiler Niemcy 61.0 60.0 202.3
30 Gustav Sellin Szwecja 57.0 61.5 200.5
  Erkki Hovi Finlandia 60.5 60.0 200.5
32 Pauli Salonen Finlandia 61.0 60.0 197.8
33 Kauko Lehtinen Finlandia 57.0 57.5 197.7
34 Vaeinoe Heikkinen Finlandia 59.5 59.5 197.5
35 Jacob de Rytter Kielland Norwegia 58.0 58.0 197.2
36 Aarne Valkama Finlandia 55.0 57.0 196.0
  Veikko Mikkola Finlandia 62.5 60.0 196.0
38 Kauko Elo Finlandia 59.0 59.0 195.2
39 Unto Maekinen Finlandia 60.0 60.0 194.7
40 Torstein Skinnarland Norwegia 54.0 61.0 194.5
41 Alois Kratzer Niemcy 56.5 54.5 194.2
42 Reino Nurminen Finlandia 58.5 59.0 194.1
43 Eino Hyyrylaeinen Finlandia 59.0 59.0 193.9
44 Harald Hedjerson Szwecja 59.0 58.5 193.6
45 Pentti Soininen Finlandia 57.0 59.0 192.4
46 Voitto Meriluoto Finlandia 55.5 59.0 192.2
47 Tapio Korvenkari Finlandia 56.0 54.0 191.6
48 Paul Schneidenbach Niemcy 57.0 56.0 191.0
49 Rolf Turkka Finlandia 57.0 58.5 189.1
50 Martti Luode Finlandia 58.5 57.5 188.9
51 Olli Tuominen Finlandia 53.0 57.0 188.6
52 Yrjö Vuorisuo Finlandia 55.0 58.0 188.5
53 Kauko Kolma Finlandia 54.5 56.0 187.4
54 Onni Suuronen Finlandia 57.0 55.5 187.2
55 Matti Kittila Finlandia 52.5 51.5 178.3
56 Vilho Hyypiae Finlandia 52.0 51.0 177.7
57 Harald Holm Finlandia 53.0 52.0 175.7
58 Leevi Lindquist Finlandia 65.0 65.5 163.5
59 Sauli Paelli Finlandia 65.0 63.5 155.3
60 Timo Paelli Finlandia 65.5 64.0 153.7
61 Kalervo Kaplas Finlandia 61.5 63.0 148.3
62 Paul Kraus Niemcy 65.0 57.0 148.2
63 Timo Murama Finlandia 63.5 63.0 147.3
64 Sulo Sjoelund Finlandia 59.5 58.5 142.1
65 Elof Ohlsson Szwecja 57.0 61.0 141.9
66 Esko Salasuo Finlandia 59.0 63.5 141.5
67 Pentti Vesalainen Finlandia 59.5 59.0 136.2
68 Veikko Willman Finlandia 59.5 59.0 135.2
69 Niilo Nikunen Finlandia 58.0 61.0 135.0
70 Jaakko Huhti Finlandia 58.5 56.5 134.5
71 Pentti Saaristo Finlandia 57.5 60.0 133.6
72 Tage Bergman Finlandia 58.0 59.5 131.3
73 Nils-Erik Hjaelmstroem Szwecja 56.5 54.0 131.0
  Erkki Hiltunen Finlandia 57.5 57.5 131.0
75 Rudolf Rieger Austria 57.5 56.5 130.6
76 Heikki Teljamo Finlandia 52.5 57.0 127.8
77 Birger Hvitsjoe Finlandia 54.5 57.5 125.6
78 Kai Hortling Finlandia 57.0 56.5 124.8
79 Veli Kormi Finlandia 54.5 56.0 124.4
80 Onni Bovellan Finlandia 53.0 52.5 123.5
81 Lauri Vesalainen Finlandia 51.5 58.5 121.6
82 Sauli Kemppainen Finlandia 54.0 51.5 115.0
83 Niilo Tolppila Finlandia 65.0 66.0 98.6
84 John Vestberg Szwecja 49.5 60.0 87.7
85 Uolevi Kassinen Finlandia 63.0 62.0 87.1
86 Vaeinoe Janhonen Finlandia 61.5 64.0 81.9
87 Wilhelm Koestinger Austria 59.5 59.0 80.7
88 Veino Salminen Finlandia 58.0 58.0 79.1
89 Tor Westerholm Finlandia 58.0 57.0 64.5
90 Oskar Weldeman Estonia 50.0 52.0 48.8
91 Fritz Kaufmann Szwajcaria 65.5   41.4
92 Teemu Paelli Finlandia 63.0   40.0
93 Bertel Ikaehemo Finlandia 58.5   38.9
94 Urho Viren Finlandia 59.5   38.0
95 Holger Lundgren Szwecja 58.5   35.4
96 Mieczysław Wnuk Polska 54.0   32.3
97 Erkki Maekinen Finlandia 57.0   31.7

« Mistrzostwa ¦wiata 1938 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1938

Mistrzostwa ¦wiata 1938

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
17:30
M¦ Oberstdorf
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
06:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
16:40
Eurosport 1 Studio przed konkursem indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | HS 137, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Studio po konkursie indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
19:30
Eurosport
Player
. - SKOKI NARCIARSKIE: Mistrzostwa ¶wiata
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich