7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
09.10.2016 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 972.8
2 WSS Wisła I Polska 946.4
3 LKS Klimczok Bystra Polska 783.6
4 TS Wisła Zakopane I Polska 767.5
5 SSR LZS Sokół Szczyrk Polska 712.5
6 WSS Wisła II Polska 607.4
7 AZS Zakopane II Polska 494.4
8 TS Wisła Zakopane II Polska 357.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maciej Kot AZS Zakopane I 125.5 127.5 307.9
2 Andrzej Stękała AZS Zakopane I 128.0 126.0 254.2
3 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 127.0 127.5 252.6
4 Piotr Żyła WSS Wisła I 127.0 124.5 251.2
5 Tomasz Pilch WSS Wisła I 129.0 122.5 246.2
6 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra 123.5 126.0 245.1
7 Aleksander Zniszczoł WSS Wisła I 119.5 122.5 231.6
8 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 119.0 123.0 230.6
9 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk 117.5 123.0 227.4
10 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 118.0 119.0 221.1
11 Paweł W±sek WSS Wisła I 116.5 119.0 217.4
12 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra 121.0 114.0 216.5
13 Dominik Kastelik SSR LZS Sokół Szczyrk 118.5 113.5 209.1
14 Artur Kukuła WSS Wisła II 108.0 117.0 195.5
15 Krzysztof Leja AZS Zakopane I 109.0 113.0 189.6
16 Bartosz Czyż WSS Wisła II 114.0 107.5 188.7
17 Dawid Jarz±bek TS Wisła Zakopane I 110.0 110.0 186.0
18 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane II 110.5 105.5 177.8
19 Łukasz Bukowski TS Wisła Zakopane I 109.5 102.5 167.1
20 Łukasz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 98.5 110.0 161.8
21 Kacper Juroszek WSS Wisła II 103.0 101.5 153.6
22 Damian Skupień TS Wisła Zakopane II 99.5 103.5 150.9
23 Dawid Krupa SSR LZS Sokół Szczyrk 95.0 104.0 143.7
24 Patryk Hutyra SSR LZS Sokół Szczyrk 97.5 96.0 132.3
25 Krystian Karpiel TS Wisła Zakopane II 98.0 95.0 131.4
26 Kacper Stosel AZS Zakopane II 92.0 94.5 119.2
27 Wojciech Marusarz AZS Zakopane II 89.0 90.0 104.2
28 Mateusz Staszel AZS Zakopane II 88.0 86.0 93.2
29 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 73.0 100.0 91.4
30 Paweł Chyc TS Wisła Zakopane II 88.5 85.0 91.3
31 Szymon Jojko WSS Wisła II 86.0 76.0 69.6
32 Andrzej Szczechowicz TS Wisła Zakopane II 65.0 52.0 -16.4

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich