Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
01.09.2013 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Klemens Murańka Polska 101.0 136.0
  Dawid Kubacki Polska 101.0 136.0
3 Maciej Kot Polska 100.5 135.0
4 Aleksander Zniszczoł Polska 100.0 134.0
5 Stefan Hula Polska 101.0 133.0
6 Bartłomiej Kłusek Polska 99.5 132.5
  Krzysztof Biegun Polska 99.0 132.5
8 Jan Ziobro Polska 98.5 130.5
  Kamil Stoch Polska 98.0 130.5
10 Rafał ¦liż Polska 100.0 128.5
11 Przemysław Kantyka Polska 97.0 122.5
12 Krzysztof Miętus Polska 94.5 122.0
  Piotr Żyła Polska 94.5 122.0
14 Grzegorz Miętus Polska 96.0 120.5
15 Łukasz Rutkowski Polska 96.0 119.5
16 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 95.0 118.0
17 Andrzej Zapotoczny Polska 95.0 116.5
  Artur Kukuła Polska 95.0 116.5
19 Jakub Wolny Polska 93.0 113.0
20 Adam Ruda Polska 95.0 112.5
21 Krzysztof Leja Polska 92.0 109.5
22 Stanisław Biela Polska 93.5 109.0
23 Sebastian Hebel Polska 94.0 108.5
24 Szymon Szostok Polska 92.5 107.5
  Jakub Kot Polska 91.0 107.5
26 Dawid Kanik Polska 90.5 106.5
27 Paweł Gut Polska 91.5 104.0
28 Andrzej Stękała Polska 90.5 103.0
29 Stanisław ¦wider Polska 90.0 101.0
  Kacper Kupczak Polska 90.0 101.0
31 Łukasz Podżorski Polska 89.0 99.0
32 Konrad Janota Polska 89.0 97.5
33 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 87.5 95.5
34 Mateusz Kojzar Polska 84.5 88.5
35 Piotr Mojżesz Polska 82.0 82.0
36 Patryk Dunajski Polska 81.0 80.0
37 Jan Łowisz Polska 80.0 79.0
38 Krystian Gryczuk Polska 80.0 78.5
39 Paweł W±sek Polska 79.0 77.5
  Wojciech Marusarz Polska 80.0 77.5
41 Kacper Konior Polska 79.5 77.0
42 Robert Szymeczek Czechy 79.0 76.0
43 Michał Pytel Polska 77.5 73.0
44 Krystian Karpiel Polska 77.0 72.5
  Dawid Jarz±bek Polska 77.0 72.5
46 Jakub Przybyła Polska 76.0 69.5
47 Michał Gut-Chowaniec Polska 74.5 66.5
48 Marcin Budz Polska 73.5 64.0
49 Michał Milczanowski Polska 75.0 62.5
50 Szymon Łokaj Polska 73.0 62.0
51 Jakub Jurosz Polska 73.0 60.5
52 Dominik Kastelik Polska 73.0 60.0
  Damian Urba¶ Polska 73.5 60.0
54 Paweł Chyc Polska 71.5 59.0
55 Dawid Osiński Polska 71.5 58.5
56 Łukasz Bukowski Polska 71.0 58.0
57 Krystian Kołodziej Polska 67.5 50.5
  Daniel M±ka Polska 68.0 50.5
59 Bartosz Czyż Polska 65.0 46.0
60 Paweł Twardosz Polska 63.5 41.0
61 Damian Skupień Polska 64.0 40.5
62 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 62.0 37.0
63 Mateusz Dyrcz Polska 59.5 30.5
64 Dawid Krupa Polska DSQ DSQ

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich