Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
26.12.2011 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Piotr Żyła Polska 130.0 151.5
2 Kamil Stoch Polska 123.5 143.4
3 Marcin Bachleda Polska 124.5 132.4
4 Dawid Kubacki Polska 119.5 126.0
  Rafał ¦liż Polska 119.5 126.0
6 Aleksander Zniszczoł Polska 117.0 125.1
7 Stefan Hula Polska 118.0 123.8
8 Jan Ziobro Polska 116.0 116.1
9 Vitaliy Shumbarets Ukraina 116.0 111.5
10 Andrzej Zapotoczny Polska 113.5 111.1
11 Jakub Kot Polska 108.5 101.1
12 Tomasz Pochwała Polska 106.0 93.0
13 Krzysztof Biegun Polska 104.5 90.3
14 Damian Urba¶ Polska 109.0 89.7
15 Adam Ruda Polska 107.5 85.5
16 Paweł Słowiok Polska 105.0 84.0
17 Konrad Janota Polska 105.5 83.9
18 Mateusz Kojzar Polska 100.0 80.7
19 Andrzej G±sienica Polska 99.5 79.8
20 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 102.5 78.0
  Szczepan Kupczak Polska 98.5 78.0
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 98.5 78.0
23 Jan Zięba Polska 101.5 75.7
24 Szymon Szostok Polska 96.0 73.5
25 Andryi Kalinchuk Ukraina 99.0 71.2
26 Dawid Kanik Polska 98.5 70.8
27 Piotr Mojżesz Polska 98.0 69.9
28 Piotr Czyż Polska 92.0 64.8
29 Kamil Skrobot Polska 90.5 61.6
30 Piotr ¦wierczek Polska 93.0 58.9
31 Jakub Przybyła Polska 95.0 58.5
  Patryk Dunajski Polska 92.5 58.5
33 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 88.5 58.0
34 Serhiy Drozdov Ukraina 88.5 54.5
35 Kamil Gałysa Polska 90.5 54.4
36 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 87.0 51.8
37 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 83.0 39.4
38 Jakub Wolny Polska 84.5 39.1
39 Adam Cie¶lar Polska   DSQ
40 Mateusz Wantulok Polska   DSQ

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich