TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
16.02.2007 - Szczyrk (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 KS Wisła Ustronianka I Polska 420.0
2 TS Wisła Zakopane I Polska 417.0
3 AZS AWF Katowice Polska 403.0
4 LKS Poroniec Poronin Polska 355.5
5 TS Wisła Zakopane II Polska 335.0
6 AZS AWF Katowice II Polska 292.0
7 KS Wisła Ustronianka II Polska 246.5
8 SSR LZS Sokół Szczyrk I Polska 234.0
9 TS Wisła Zakopane III Polska 223.0
10 KS Wisła Ustronianka III Polska 214.5
11 LKS Poroniec Poronin II Polska 152.0
12 KS Wisła Ustronianka IV Polska 151.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła KS Wisła Ustronianka I 90.0   125.0
2 Adam Małysz KS Wisła Ustronianka I 87.0   118.5
3 Tomisław Tajner AZS AWF Katowice 86.5   117.0
  Robert Mateja TS Wisła Zakopane I 86.5   117.0
5 Kamil Stoch LKS Poroniec Poronin 84.5   113.0
6 Tomasz Pochwała TS Wisła Zakopane I 85.0   112.5
7 Wojciech Skupień TS Wisła Zakopane I 84.5   112.0
8 Mateusz Wantulok AZS AWF Katowice 83.0   107.0
9 Rafał ¦liż KS Wisła Ustronianka I 82.0   104.5
10 Marcin Bachleda AZS AWF Katowice 78.5   99.5
11 Stanisław ¦wider LKS Poroniec Poronin 78.5   98.0
12 Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk I 77.5   95.0
  Marcin M±ka TS Wisła Zakopane II 77.5   95.0
14 Kamil Skrobot TS Wisła Zakopane II 77.5   94.0
15 Mateusz Kukuczka KS Wisła Ustronianka II 77.5   92.5
16 Jan Ciapała AZS AWF Katowice II 72.0   81.0
17 Krzysztof Styrczula AZS AWF Katowice 71.0   79.5
18 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane II 69.5   77.0
19 Andrzej Zarycki LKS Poroniec Poronin 70.5   76.0
20 Mateusz Rutkowski TS Wisła Zakopane I 69.5   75.5
21 Piotr Chowaniec TS Wisła Zakopane III 69.0   73.5
22 Daniel Bachleda AZS AWF Katowice II 69.0   73.0
23 Adam Gała KS Wisła Ustronianka III 68.5   72.5
24 Wojciech Cie¶lar AZS AWF Katowice II 68.5   72.0
  Artur Broda KS Wisła Ustronianka I 68.0   72.0
26 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane II 67.0   69.0
27 Wojciech Skupień LKS Poroniec Poronin 66.5   68.5
28 Przemysław Stebel KS Wisła Ustronianka III 67.0   67.5
29 Grzegorz Sobczyk AZS AWF Katowice II 65.5   66.0
30 Robert Dziurkiewicz SSR LZS Sokół Szczyrk I 65.5   64.0
31 Artur Bandyk TS Wisła Zakopane III 65.5   63.5
  Andrzej Kos TS Wisła Zakopane III 66.0   63.5
33 Kamil Walu¶ KS Wisła Ustronianka II 61.0   54.5
34 Mariusz Kawulok KS Wisła Ustronianka II 61.0   54.0
35 Adam Bryja LKS Poroniec Poronin II 60.0   50.5
36 Jarosław Poloczek KS Wisła Ustronianka II 57.0   45.5
37 Tomasz Cie¶lar KS Wisła Ustronianka III 57.0   44.5
38 Michał Pyclik SSR LZS Sokół Szczyrk I 57.5   44.0
39 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka IV 56.5   42.5
40 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka IV 56.5   41.5
41 Dawid Macura KS Wisła Ustronianka IV 55.5   41.0
42 Andrzej Dziedzic LKS Poroniec Poronin II 55.0   39.5
43 Michał Balicki LKS Poroniec Poronin II 52.5   33.5
44 Krzysztof Łokaj SSR LZS Sokół Szczyrk I 51.5   31.0
45 Przemysław Polok KS Wisła Ustronianka III 51.5   30.0
46 Andrzej Staszel LKS Poroniec Poronin II 50.5   28.5
47 Jakub Stec KS Wisła Ustronianka IV 50.0   26.0
48 Marcin Kulig TS Wisła Zakopane III 49.0   22.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »