Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
23.07.2010 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 104.5 100.0 262.5
2 Kamil Stoch Polska 102.0 99.5 255.5
3 Stefan Hula Polska 98.0 95.0 235.5
4 Dawid Kubacki Polska 97.0 95.0 233.5
5 Maciej Kot Polska 97.0 94.5 231.5
6 Rafał Śliż Polska 97.5 91.5 226.0
7 Piotr Żyła Polska 94.5 95.0 225.5
8 Krzysztof Miętus Polska 95.0 90.0 217.0
9 Marcin Bachleda Polska 94.0 87.5 209.5
10 Łukasz Rutkowski Polska 93.0 88.0 206.5
11 Klemens Murańka Polska 92.5 87.0 204.5
12 Andrzej Zapotoczny Polska 92.0 87.0 203.0
13 Tomasz Byrt Polska 86.0 90.0 195.5
14 Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Polska 86.0 84.0 183.0
15 Aleksander Zniszczoł Polska 86.0 83.5 181.0
  Jakub Kot Polska 88.0 81.5 181.0
17 Grzegorz Miętus Polska 91.5 77.5 179.5
18 Jan Ziobro Polska 85.5 84.5 178.0
19 Dawid Kowal Polska 83.0 80.0 167.0
20 Paweł Słowiok Polska 78.0 83.5 163.5
21 Kamil Skrobot Polska 78.5 82.5 162.5
22 Tomasz Pochwała Polska 80.5 81.5 160.0
23 Bartłomiej Kłusek Polska 78.5 75.5 146.5
24 Mateusz Kojzar Polska 74.5 79.0 145.5
25 Piotr Czyż Polska 74.5 79.0 144.5
26 Mateusz Cieślar Polska 74.0 77.5 140.5
27 Andrzej Zarycki Polska 73.5 75.0 133.0
  Wojciech Marusarz Polska 72.5 76.0 133.0
29 Artur Kukuła Polska 76.5 72.0 130.5
30 Jędrzej Ścisłowicz Polska 74.0 72.5 66.5
31 Krzysztof Biegun Polska 72.0   62.0
32 Łukasz Podżorski Polska 73.0   61.0
  Dawid Kanik Polska 72.0   61.0
34 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 71.5   60.0
  Jan Ciapała Polska 71.0   60.0
36 Jakub Wolny Polska 71.0   59.5
37 Michał Pyclik Polska 71.5   59.0
38 Kamil Byrt Polska 70.5   56.0
39 Jiri Mazoch Czechy 69.0   55.5
40 Stanisław Biela Polska 69.0   55.0
41 Pavel Rajnoch Czechy 68.5   54.5
42 Marcin Miętus Polska 69.0   54.0
43 Szymon Szostok Polska 68.0   53.5
44 Michał Podżorski Polska 67.5   51.0
45 Andrzej Szlembarski Polska 66.5   49.0
  Konrad Turczak Polska 66.5   49.0
47 Adam Cieślar Polska 66.5   46.0
48 Fabian Malik Polska 58.5   27.5
49 Mateusz Wantulok Polska DSQ   DSQ
50 Konrad Janota Polska DSQ   DSQ

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich