Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
15.12.2022 - Zakopane (Polska) HS-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Miłosz Malarz Polska 62.5 61.5 212.4
2 Konrad Tomasiak Polska 63.0 61.5 212.1
3 Mateusz Ustupski Polska 60.0 59.5 197.6
4 Jakub Cichowlas Polska 59.0 58.0 188.6
5 Mateusz Rus Polska 59.5 54.5 181.9
6 Adam Łupieżowiec Polska 57.5 56.0 177.2
7 Kewin Kubień Polska 56.5 56.0 175.8
8 Kacper Wantulok Polska 56.5 55.0 174.4
9 Wojciech Wróbel Polska 55.5 55.5 170.2
10 Szymon Gąsienica Polska 53.5 53.5 162.6
11 Matsvei Khatsko Białoruś 54.0 53.0 160.1
12 Marcin Galica Polska 52.5 52.0 158.6
13 Alan Zapotoczny Polska 51.5 52.0 154.7
14 Rafał Luberda Polska 51.5 52.0 153.2
15 Maciej Kubica Polska 52.5 51.5 152.4
16 Bartosz Drożdż Polska 52.5 50.0 148.8
17 Bartłomiej Czech Polska 52.5 48.5 145.7
18 Jakub Kozioł Polska 50.5 49.5 142.8
19 Maksymilian Twaróg Polska 48.0 51.0 139.4
20 Jan Stopka Polska 52.0 46.0 136.5
21 Marcin Bobak Polska 45.5 49.0 128.1
22 Adam Pabon Polska 47.5 47.5 127.3
23 Marek Potancok Słowacja 45.0 47.0 118.6
24 Benjamin Greń Polska 46.5 44.5 117.7
25 Jakub Pabin Polska 46.5 44.5 116.2
26 Aleksander Luberda Polska 42.5 40.5 98.0
27 Marian Król Polska 41.0 41.0 93.1
28 Piotr Bobak Polska 41.0 40.5 92.9
29 Maksymilian Sierek Polska 42.0 40.0 92.6
30 Łukasz Hanus Polska 40.5 40.5 91.2
  Michał Cieślar Polska 41.0 40.0 91.2
  Patryk Bednarz Polska 41.5 39.5 91.2
33 Matus Polony Słowacja 40.0 40.5 90.0
34 Patryk Łoziński Polska 39.5 41.0 88.0
35 Bartłomiej Dziedzic Polska 38.5 40.5 83.9
36 Kacper Błaszczak Polska 37.0 39.0 75.2
37 Franciszek Wojtas Polska 38.5 36.5 74.8
38 Dawid Niemczyk Polska 37.0 37.0 70.4
39 Karol Grela Polska 36.0 37.5 70.2
40 Michał Tomala Polska 35.0 34.5 59.6
41 Alan Sternal Polska 35.0 33.0 54.0
42 Grzegorz Gruszka Polska 32.0 32.0 42.9
43 Allan Tkaczyk Polska DNS   DNS
44 Damian Duraj Polska DNS   DNS
45 Karol Knapik Polska DNS   DNS
46 Tobiasz Rdzanek Polska DNS   DNS

« ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2023 - wszystkie konkursy »
ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2023

ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2023

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich