Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
07.01.2019 - Szczyrk (Polska) HS-44
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Mikołaj Wantulok Polska 44.0 126.3
2 Kacper Tomasiak Polska 45.5 125.6
3 Tymoteusz Dyduch Polska 41.5 117.8
4 Szymon Byrski Polska 39.5 107.9
5 Hektor Kapustik Słowacja 38.5 107.2
6 Grzegorz Rafacz Polska 38.0 104.6
7 Michał Obtułowicz Polska 38.0 103.1
8 Szymon Bobak Polska 37.0 100.4
  Tymoteusz Cienciała Polska 37.0 100.4
10 Łukasz Łukaszczyk Polska 42.0 99.9
11 Marcin Sobański Polska 37.0 98.9
12 Jakub Niemczyk Polska 36.0 95.7
13 Wojciech Sikora Polska 35.5 94.1
14 Paweł Lichaj Polska 35.5 93.6
15 Bartłomiej Grzebień Polska 35.5 93.1
16 Mateusz Maciusiak Polska 35.0 91.0
17 Jakub Karkalik Słowacja 35.0 90.5
18 Szymon Urbański Polska 34.0 89.8
19 Tomasz Samiec Polska 33.5 86.2
20 Marcin Kryska Polska 32.5 81.0
21 Filip Staszewski Polska 32.0 80.4
22 Witold Mrowiec Polska 32.0 79.4
23 Jan Krużołek Polska 31.5 78.8
24 Filip Siragi Słowacja 31.5 78.3
25 Michał Zarycki Polska 31.5 77.8
26 Adam Pilch Polska 31.0 76.7
  Kacper Wantulok Polska 31.0 76.7
28 Marek Badani Słowacja 31.0 76.2
29 Jan Krahulec Słowacja 30.5 74.1
30 Mateusz Majewski Polska 30.0 72.5
31 Dawid Dzioboń Polska 30.0 72.0
32 Stanisław Wiercioch Polska 30.0 71.5
33 Michał Jarosz Polska 29.5 68.9
34 Jakub Cembala Polska 29.0 67.8
35 Karol Pieczarka Polska 28.5 64.7
36 Oliver Szturc Polska 27.0 62.9
37 Klemens Bafia Polska 27.0 60.4
38 Jakub Huntos Słowacja 27.0 59.9
39 Kamil Szwajnos Polska 27.0 59.4
40 Karol Kosikidis Polska 26.0 56.7
41 Mateusz Słomka Polska 25.5 56.1
42 Jan Cieślar Polska 24.5 52.4
43 Wiktor Brudny Polska 24.0 49.3
44 Adam Łupieżowiec Polska 23.5 47.7
45 Mateusz Ustupski Polska 23.5 46.7
46 Robert Luberda Polska 23.0 45.6
  Aleksander Luberda Polska 23.0 45.6
48 Szymon Michniak Polska 22.0 41.9
49 Maksymilian Twaróg Polska 22.0 39.9
50 Jan Stopka Polska 21.0 38.7
51 Stanisław Gąsienica Polska 18.5 26.7
52 Maciej Kubica Polska 14.0 14.8
53 Konrad Tomasiak Polska 14.0 11.0

« ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019 - wszystkie konkursy »
ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich