Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
18.03.2023 - Szczyrk (Polska) HS-75
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Krzysztof Leja Polska 75.0 121.5
2 Stanisław Majerczyk Polska 73.0 119.1
3 Marcin Wróbel Polska 70.5 117.6
4 Jarosław Krzak Polska 71.0 114.7
5 Wiktor Pękala Polska 71.5 114.3
6 Szymon Jojko Polska 69.5 111.4
  Szymon Zapotoczny Polska 69.5 111.4
8 Jan Galica Polska 67.5 106.0
9 Paweł Szyndlar Polska 67.0 104.4
10 Miłosz Krzempek Polska 66.0 101.7
11 Grzegorz Mitręga Polska 66.0 100.2
12 Karol Niemczyk Polska 65.0 99.5
13 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 65.0 99.0
14 Erik Kapias Słowacja 64.5 98.4
15 Adam Skupień Polska 62.0 91.4
16 Mateusz Chraścina Polska 60.0 85.5
17 Dawid Źlik Polska 60.5 84.6
18 Bartłomiej Kuchta Polska 59.5 83.4
19 Damian Lasota Polska 59.0 83.3
20 Wiktor Fickowski Polska 58.5 82.7
21 Jan Cudzich Polska 55.5 73.1
22 Jakub Wantulok Polska 55.5 72.1
23 Konrad Czul Polska 51.5 63.8

« ORLEN Cup / LOTOS Cup (seniorzy) 2023 - wszystkie konkursy »
ORLEN Cup / LOTOS Cup (seniorzy) 2023

ORLEN Cup / LOTOS Cup (seniorzy) 2023

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:35
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed kwalifikacjami
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich