Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2023
Najbliższe zawody
01.08.2023
Courchevel HS-135
LGP M ind.
02.12.2018 - Lillehammer (Norwegia) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Katharina Schmid (Althaus) Niemcy 128.5 139.5 254.0
2 Ramona Straub Niemcy 127.0 135.0 242.0
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 131.0 127.0 241.7
4 Eva Pinkelnig Austria 130.0 122.0 224.1
5 Alexandra Kustova Rosja 125.0 127.0 220.7
6 Lidiia Iakovleva Rosja 119.5 129.0 218.7
7 Carina Vogt Niemcy 125.5 124.0 216.7
8 Juliane Seyfarth Niemcy 123.0 123.0 214.0
9 Yuki Ito Japonia 119.5 123.5 212.0
10 Nika Kriznar Słowenia 121.0 125.0 210.4
11 Sara Takanashi Japonia 117.5 124.0 210.1
12 Anna Odine Stroem Norwegia 119.0 125.0 207.6
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 122.5 121.0 205.1
14 Lea Lemare Francja 121.0 118.0 203.5
15 Silje Opseth Norwegia 112.0 123.0 203.2
16 Ema Klinec Słowenia 124.0 118.5 199.4
17 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 120.5 116.0 194.3
18 Lucile Morat Francja 112.5 122.5 194.1
19 Jerneja Brecl Słowenia 117.0 117.5 193.6
20 Ursa Bogataj Słowenia 117.5 113.0 187.4
21 Elena Runggaldier Włochy 116.0 115.0 187.3
22 Maren Lundby Norwegia 119.5 109.5 184.6
23 Sofia Tikhonova Rosja 109.0 118.0 183.6
24 Pauline Hessler Niemcy 109.5 114.5 180.9
25 Nozomi Maruyama Japonia 115.0 112.0 179.3
26 Spela Rogelj Słowenia 114.0 112.5 174.3
27 Ksenia Kablukova Rosja 108.0 113.5 170.4
28 Julia Clair Francja 113.5 108.5 169.3
29 Kaori Iwabuchi Japonia 107.0 108.0 166.5
30 Yuka Seto Japonia 117.5 97.5 154.7
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 108.5   81.2
32 Anna Shpyneva Rosja 110.5   80.8
33 Anna Rupprecht Niemcy 108.0   79.5
34 Maja Vtic Słowenia 107.0   73.4
35 Julia Kykkänen Finlandia 104.5   71.4
36 Aleksandra Barantceva Rosja 105.5   71.0
37 Karolina Indrackova Czechy 100.0   70.5
38 Xueyao Li Chiny 104.0   68.0
39 Chiara Kreuzer Austria 98.0   59.9
40 Kamila Karpiel Polska 101.0   57.3

« Lillehammer Triple 2018 - wszystkie konkursy »
Lillehammer Triple 2018

Lillehammer Triple 2018

Kalendarium
Paweł Wąsek
Dziś urodziny obchodzą:
Guillaume Berney (1992)
Stephanie Krieg (1981)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich