Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
01.10.2022 - Klingenthal (Niemcy) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 937.0
2 Niemcy Niemcy 898.7
3 Słowenia Słowenia 884.4
4 Japonia Japonia 867.3
5 Austria Austria 750.3
6 Włochy Włochy 676.5
7 Finlandia Finlandia 655.6
8 Szwajcaria Szwajcaria 557.0
9 Rumunia Rumunia 227.4
10 Czechy Czechy 162.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 141.0 140.0 276.5
2 Stefan Kraft Austria 141.0 138.0 267.9
3 Anze Lanisek Słowenia 143.0 133.5 264.6
4 Daniel Tschofenig Austria 134.5 138.0 261.1
5 Daniel Andre Tande Norwegia 139.5 131.5 257.4
6 Timi Zajc Słowenia 145.0 118.0 255.7
7 Marius Lindvik Norwegia 131.0 138.5 251.9
8 Andreas Wellinger Niemcy 132.0 133.0 248.2
9 Giovanni Bresadola Włochy 135.5 129.0 247.1
10 Ursa Bogataj Słowenia 132.5 133.5 245.9
11 Naoki Nakamura Japonia 125.0 135.0 235.9
12 Karl Geiger Niemcy 128.5 125.0 228.6
13 Silje Opseth Norwegia 124.0 132.5 220.8
14 Selina Freitag Niemcy 119.0 130.5 213.5
15 Katharina Schmid Niemcy 123.0 122.5 208.4
16 Gregor Deschwanden Szwajcaria 125.0 121.0 207.3
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 122.0 123.0 206.9
18 Eetu Nousiainen Finlandia 126.0 118.5 200.7
19 Alex Insam Włochy 124.0 120.0 196.8
20 Dominik Peter Szwajcaria 122.5 119.5 194.2
21 Niko Kytosaho Finlandia 121.0 117.0 192.2
22 Yuki Ito Japonia 120.0 114.5 182.0
23 Yuka Seto Japonia 119.0 113.0 172.9
24 Marita Kramer Austria 107.5 114.0 156.7
25 Jenny Rautionaho Finlandia 107.5 109.5 146.6
26 Lara Malsiner Włochy 98.0 105.5 118.9
27 Ema Klinec Słowenia 119.5 130.5 118.2
28 Julia Kykkänen Finlandia 103.0 101.5 116.1
29 Jessica Malsiner Włochy 105.5 100.0 113.7
30 Sina Arnet Szwajcaria 102.0 94.5 103.2
31 Daniel Andrei Cacina Rumunia 110.0   76.0
32 Julia Muehlbacher Austria 103.0 DNS 64.6
33 Karolina Indrackova Czechy 100.5   59.7
34 Andrei Feldorean Rumunia 98.0   58.4
35 Daniela Haralambie Rumunia 99.0   57.8
36 Klara Ulrichova Czechy 99.0   52.4
37 Emely Torazza Szwajcaria 100.5 100.0 52.3
38 Frantisek Holik Czechy 100.0   50.1
39 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 89.5   35.2
40 Benedikt Holub Czechy DSQ   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix kobiet 2022 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix kobiet 2022

Letnia Grand Prix kobiet 2022

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
13:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
09:15
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
22:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich