Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
12.09.2021 - Czajkowski (Rosja) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 955.9
2 Słowenia Słowenia 899.6
3 Rosja Rosja 868.9
4 Japonia Japonia 725.4
5 Czechy Czechy 696.9
6 Włochy Włochy 567.3
7 Rumunia Rumunia 535.9
8 USA USA 477.2
9 Chiny Chiny 231.6
10 Kazachstan Kazachstan 177.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 138.5 133.5 256.1
2 Johann Andre Forfang Norwegia 143.5 132.5 244.2
3 Ursa Bogataj Słowenia 133.0 138.0 238.0
4 Ema Klinec Słowenia 132.5 126.5 236.6
5 Cene Prevc Słowenia 131.5 126.0 234.7
6 Silje Opseth Norwegia 128.5 128.0 233.1
7 Evgenii Klimov Rosja 128.0 124.0 226.6
8 Anna Odine Stroem Norwegia 123.0 129.5 222.5
9 Sofia Tikhonova Rosja 134.0 119.5 218.2
10 Irina Avvakumova Rosja 126.5 129.0 216.9
11 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 119.5 207.2
12 Lovro Kos Słowenia 124.5 113.0 190.3
13 Ringo Miyajima Japonia 125.0 118.0 188.1
14 Daiki Ito Japonia 109.0 124.0 185.5
15 Karolina Indrackova Czechy 120.0 114.5 181.3
16 Riko Sakurai Japonia 113.5 118.0 178.1
17 Cestmir Kozisek Czechy 116.5 115.5 176.8
18 Klara Ulrichova Czechy 109.0 120.5 176.2
19 Giovanni Bresadola Włochy 106.0 117.0 174.1
20 Rikuta Watanabe Japonia 114.5 115.5 173.7
21 Casey Larson USA 112.0 112.5 164.9
22 Viktor Polasek Czechy 111.0 109.0 162.6
23 Andrei Feldorean Rumunia 110.0 112.0 156.5
24 Daniel Andrei Cacina Rumunia 102.5 111.5 150.3
25 Francesco Cecon Włochy 116.0 106.0 147.9
26 Lara Malsiner Włochy 109.0 108.5 147.0
27 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 107.0 107.5 145.1
28 Decker Dean USA 100.0 104.0 120.9
29 Jessica Malsiner Włochy 96.5 94.0 98.3
30 Nina Lussi USA 98.0 88.0 96.4
31 Annika Belshaw USA 92.0 97.0 95.0
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 117.0   85.6
33 Delia Anamaria Folea Rumunia 97.0 89.5 84.0
34 Qiwu Song Chiny 114.5   80.4
35 Bing Dong Chiny 109.5   75.8
36 Qingyue Peng Chiny 112.0   75.4
37 Danil Vassilyev Kazachstan 99.0   56.6
38 Valentina Sderzhikova Kazachstan 89.5   35.1
39 Xiaoyang Zhou Chiny DNS   0.0
  Veronika Shishkina Kazachstan 103.5   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix kobiet 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
19%
Karl Geiger
15%
Marius Lindvik
15%
Kamil Stoch
10%
Stefan Kraft
5%
Anze Lanisek
5%
Piotr Żyła
5%
Jan Hoerl
4%
Halvor Egner Granerud
4%
Markus Eisenbichler
4%
Dawid Kubacki
3%
Killian Peier
3%
Lovro Kos
3%
inny skoczek
2%
Robert Johansson
1%
Yukiya Sato
1%
Timi Zajc
1%
Cene Prevc
0%
Daniel Huber
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich