Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
07.10.2023 - Klingenthal (Niemcy) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Manuel Fettner Austria 134.5 138.5 282.4
2 Dawid Kubacki Polska 138.5 136.5 278.7
3 Daniel Tschofenig Austria 136.5 131.5 269.4
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 135.0 132.0 269.2
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 135.5 130.5 267.9
6 Martin Hamann Niemcy 129.0 133.5 267.5
7 Gregor Deschwanden Szwajcaria 133.0 135.5 264.8
8 Andreas Wellinger Niemcy 127.5 137.5 264.6
9 Stefan Kraft Austria 130.5 130.0 261.5
10 Marius Lindvik Norwegia 136.5 129.0 259.4
11 Vladimir Zografski Bułgaria 131.0 133.0 257.0
12 Karl Geiger Niemcy 124.0 132.0 256.2
13 Daniel Andre Tande Norwegia 135.0 125.5 250.0
14 Johann Andre Forfang Norwegia 120.5 134.5 245.9
15 Philipp Raimund Niemcy 123.0 136.0 245.3
16 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 127.5 134.0 244.3
17 Piotr Żyła Polska 124.0 132.0 244.2
18 Michael Hayboeck Austria 127.5 125.5 239.2
19 Robert Johansson Norwegia 128.5 128.0 238.5
20 Alex Insam Włochy 129.0 127.0 234.0
21 Francesco Cecon Włochy 123.0 128.0 232.3
22 Killian Peier Szwajcaria 124.0 128.5 231.9
23 Timi Zajc Słowenia 128.5 127.5 230.8
24 Artti Aigro Estonia 131.0 127.0 229.8
25 Tomofumi Naito Japonia 127.0 120.5 229.0
26 Anze Lanisek Słowenia 124.0 119.0 228.5
27 Simon Ammann Szwajcaria 124.5 119.0 225.7
28 Mark Hafnar Słowenia 124.5 123.0 224.0
29 Felix Hoffmann Niemcy 132.0 121.0 221.7
30 Peter Prevc Słowenia 132.0 113.0 217.5
31 Markus Eisenbichler Niemcy 121.0   109.3
32 Vilho Palosaari Finlandia 125.0   108.9
33 Jan Hoerl Austria 122.5   107.8
34 Constantin Schmid Niemcy 122.0   107.7
35 Remo Imhof Szwajcaria 119.0   107.6
36 Hannes Landerer Austria 115.0   105.7
37 Ren Nikaido Japonia 117.5   105.1
38 Danil Vassilyev Kazachstan 119.5   104.8
39 Ziga Jelar Słowenia 122.5   104.0
40 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 119.0   103.1
41 Niko Kytosaho Finlandia 121.0   102.5
42 Luca Roth Niemcy 114.5   98.0
43 Aleksander Zniszczoł Polska 114.0   97.9
44 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.0   96.1
45 Junshiro Kobayashi Japonia 113.0   95.4
46 Finn Braun Niemcy 120.0   95.0
47 Andrea Campregher Włochy 110.5   93.9
48 Taku Takeuchi Japonia 115.0   93.8
49 Valentin Foubert Francja 112.0   93.3
50 Antti Aalto Finlandia 118.5   92.7
51 Kacper Juroszek Polska 110.0   84.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2023 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2023

Letnia Grand Prix 2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich