Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
30.07.2023 - Courchevel (Francja) HS-132
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vladimir Zografski Bułgaria 132.5 130.5 262.6
2 Gregor Deschwanden Szwajcaria 123.0 126.0 246.2
3 Marco Woergoetter Austria 125.0 129.0 246.0
4 Philipp Raimund Niemcy 127.0 121.5 239.9
5 Ren Nikaido Japonia 127.5 124.5 239.8
6 Pius Paschke Niemcy 126.5 127.5 236.7
7 Constantin Schmid Niemcy 125.5 125.0 233.2
8 Klemens Murańka Polska 126.5 124.0 232.5
9 Luca Roth Niemcy 121.0 123.0 226.4
10 Alex Insam Włochy 121.0 126.0 224.9
11 Aleksander Zniszczoł Polska 120.0 124.0 224.6
12 Robert Johansson Norwegia 122.5 124.0 224.3
13 Killian Peier Szwajcaria 118.0 125.5 223.0
14 Clemens Aigner Austria 120.0 123.5 221.7
15 Maximilian Steiner Austria 117.0 116.0 216.8
16 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 122.5 124.5 215.3
17 Maximilian Ortner Austria 128.0 116.0 207.9
18 Clemens Leitner Austria 120.5 125.0 206.4
19 Kacper Juroszek Polska 109.5 122.5 205.0
20 Junshiro Kobayashi Japonia 128.5 113.0 204.1
21 Valentin Foubert Francja 120.0 118.0 203.4
22 Yevhen Marusiak Ukraina 121.5 115.0 202.7
23 Hannes Landerer Austria 116.0 122.5 199.6
24 Maciej Kot Polska 119.0 117.0 198.9
25 Iver Olaussen Norwegia 117.0 114.0 198.7
26 Francesco Cecon Włochy 117.0 116.0 197.2
27 Taku Takeuchi Japonia 121.0 117.5 196.1
28 Tomofumi Naito Japonia 122.5 116.0 195.9
29 Jakub Wolny Polska 120.0 115.5 195.7
30 Keiichi Sato Japonia 118.0 112.0 190.8
31 Felix Trunz Szwajcaria 115.5   87.6
32 Rok Oblak Słowenia 115.0   86.6
33 Christian Roeste Solberg Norwegia 113.5   79.1
34 Jan Bombek Słowenia 111.0   78.5
35 Simon Spiewok Niemcy 118.5   76.8
36 Muhammet Ali Bedir Turcja 111.0   76.1
37 Decker Dean USA 109.0   73.5
38 Remo Imhof Szwajcaria 106.0   72.5
39 Sondre Ringen Norwegia 105.5   71.8
40 Enzo Milesi Francja 108.5   70.2
41 Daniel Andrei Cacina Rumunia 104.0   67.4
42 Felix Hoffmann Niemcy 108.5   66.8
43 Matija Vidic Słowenia 104.0   66.5
44 Rok Masle Słowenia 106.5   65.5
  Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 102.0   65.5
46 Jernej Presecnik Słowenia 104.5   64.4
47 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 103.0   54.3
48 Sergey Tkachenko Kazachstan 97.0   54.1
49 Hektor Kapustik Słowacja 85.5   22.7
50 Danil Vassilyev Kazachstan DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2023 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2023

Letnia Grand Prix 2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich