Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
29.07.2023 - Courchevel (Francja) HS-132
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130.5 115.5 238.3
2 Vladimir Zografski Bułgaria 132.0 118.0 230.2
3 Marco Woergoetter Austria 123.0 124.0 228.9
4 Ren Nikaido Japonia 127.5 116.5 228.7
5 Clemens Aigner Austria 129.0 112.5 227.6
6 Pius Paschke Niemcy 128.5 117.5 223.2
7 Robert Johansson Norwegia 127.0 110.5 220.4
8 Aleksander Zniszczoł Polska 127.5 122.0 217.0
9 Constantin Schmid Niemcy 123.0 112.0 207.7
10 Clemens Leitner Austria 125.0 110.0 197.9
11 Hannes Landerer Austria 116.5 112.0 196.2
12 Luca Roth Niemcy 114.5 112.5 192.0
13 Klemens Murańka Polska 123.0 106.0 188.4
14 Killian Peier Szwajcaria 119.0 107.5 184.0
  Maciej Kot Polska 113.0 112.0 184.0
16 Maximilian Steiner Austria 116.5 111.5 183.9
17 Kacper Juroszek Polska 116.0 105.5 179.3
18 Valentin Foubert Francja 112.0 110.5 179.1
19 Jakub Wolny Polska 109.0 111.5 178.9
  Junshiro Kobayashi Japonia 114.0 104.0 178.9
21 Taku Takeuchi Japonia 113.0 105.0 174.6
22 Francesco Cecon Włochy 114.0 107.0 174.4
23 Christian Roeste Solberg Norwegia 121.5 102.5 174.0
24 Iver Olaussen Norwegia 111.0 108.5 170.6
25 Sondre Ringen Norwegia 111.5 108.5 164.7
26 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 121.5 105.5 164.1
27 Daniel Andrei Cacina Rumunia 111.0 102.0 156.9
28 Muhammet Ali Bedir Turcja 114.0 93.0 154.6
29 Yevhen Marusiak Ukraina 115.5 96.5 152.4
30 Philipp Raimund Niemcy 134.5 DNS 94.9
31 Jan Bombek Słowenia 113.0   78.4
32 Felix Hoffmann Niemcy 107.0   78.3
33 Simon Spiewok Niemcy 113.5   76.8
34 Enzo Milesi Francja 106.0   76.4
35 Remo Imhof Szwajcaria 109.0   76.3
36 Matija Vidic Słowenia 106.0   73.7
37 Tomofumi Naito Japonia 104.0   71.2
38 Maximilian Ortner Austria 102.0   71.0
39 Decker Dean USA 104.0   70.6
40 Rok Oblak Słowenia 105.0   70.4
41 Rok Masle Słowenia 112.0   69.3
42 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 103.0   68.4
43 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 103.0   67.3
44 Danil Vassilyev Kazachstan 102.0   66.8
45 Keiichi Sato Japonia 98.0   64.1
46 Felix Trunz Szwajcaria 101.5   61.7
47 Jernej Presecnik Słowenia 101.0   56.6
48 Alessandro Batby Francja 98.5   49.6
49 Hektor Kapustik Słowacja 88.5   40.0
50 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 87.0   31.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2023 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2023

Letnia Grand Prix 2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich