Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
10.09.2016 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 141.0 145.5 275.5
2 Anze Semenic Słowenia 137.5 136.0 259.6
3 Karl Geiger Niemcy 136.5 137.0 259.5
4 Taku Takeuchi Japonia 134.0 136.0 259.0
5 Jaka Hvala Słowenia 133.0 138.0 256.9
6 Tomas Vancura Czechy 136.0 134.0 255.2
7 Vojtech Stursa Czechy 136.5 137.5 249.1
8 Markus Schiffner Austria 134.5 130.5 248.8
9 Clemens Aigner Austria 131.5 134.0 247.9
10 Junshiro Kobayashi Japonia 139.0 131.0 243.9
11 Stefan Hula Polska 133.0 129.5 243.8
12 Lukas Hlava Czechy 130.5 133.5 242.9
  Jarkko Maatta Finlandia 131.5 128.5 242.9
14 Kento Sakuyama Japonia 127.5 133.0 240.5
15 Evgenii Klimov Rosja 129.0 132.0 240.1
16 Killian Peier Szwajcaria 129.5 133.0 239.4
17 Andreas Kofler Austria 128.0 127.5 238.7
18 Nejc Dezman Słowenia 129.0 130.5 237.7
19 Denis Kornilov Rosja 127.0 133.0 234.8
20 Yumu Harada Japonia 130.5 130.5 233.8
21 Vadim Shishkin Rosja 126.0 129.0 231.8
22 Philipp Aschenwald Austria 126.0 131.5 231.0
23 Florian Altenburger Austria 132.5 126.5 229.8
24 Cestmir Kozisek Czechy 129.5 130.0 227.5
25 Roman Trofimov Rosja 129.5 129.0 225.3
26 Jakub Wolny Polska 128.0 123.0 219.4
27 Ernest Prislic Słowenia 130.0 124.5 215.0
28 Jan Matura Czechy 133.5 118.0 208.8
29 Jernej Damjan Słowenia 128.5 121.5 208.2
30 Sebastian Colloredo Włochy 131.5 100.0 175.1
31 Dmitriy Vassiliev Rosja 129.5   105.5
32 Mikhail Maksimochkin Rosja 128.0   105.3
33 Andreas Alamommo Finlandia 127.0   104.9
34 Anze Lanisek Słowenia 127.5   104.6
  Vladislav Boyarintsev Rosja 120.0   104.6
36 Kenshiro Ito Japonia 126.5   104.0
37 Davide Bresadola Włochy 127.0   103.5
38 Alexander Sardyko Rosja 120.0   102.5
39 Elias Tollinger Austria 123.5   99.3
40 Pius Paschke Niemcy 121.5   98.7
41 Heung Chul Choi Korea Pd. 121.0   93.9
42 Shohei Tochimoto Japonia 119.5   91.7
43 Marat Zhaparov Kazachstan 120.0   88.6
44 Aleksandr Bazhenov Rosja 118.0   88.2
45 Andrzej Stękała Polska 130.0   85.5
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 117.5   85.1
47 Sabirzhan Muminov Kazachstan 115.0   80.9
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 100.0   60.3

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich