Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
10.09.2016 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 141.0 145.5 275.5
2 Anze Semenic Słowenia 137.5 136.0 259.6
3 Karl Geiger Niemcy 136.5 137.0 259.5
4 Taku Takeuchi Japonia 134.0 136.0 259.0
5 Jaka Hvala Słowenia 133.0 138.0 256.9
6 Tomas Vancura Czechy 136.0 134.0 255.2
7 Vojtech Stursa Czechy 136.5 137.5 249.1
8 Markus Schiffner Austria 134.5 130.5 248.8
9 Clemens Aigner Austria 131.5 134.0 247.9
10 Junshiro Kobayashi Japonia 139.0 131.0 243.9
11 Stefan Hula Polska 133.0 129.5 243.8
12 Lukas Hlava Czechy 130.5 133.5 242.9
  Jarkko Maatta Finlandia 131.5 128.5 242.9
14 Kento Sakuyama Japonia 127.5 133.0 240.5
15 Evgenii Klimov Rosja 129.0 132.0 240.1
16 Killian Peier Szwajcaria 129.5 133.0 239.4
17 Andreas Kofler Austria 128.0 127.5 238.7
18 Nejc Dezman Słowenia 129.0 130.5 237.7
19 Denis Kornilov Rosja 127.0 133.0 234.8
20 Yumu Harada Japonia 130.5 130.5 233.8
21 Vadim Shishkin Rosja 126.0 129.0 231.8
22 Philipp Aschenwald Austria 126.0 131.5 231.0
23 Florian Altenburger Austria 132.5 126.5 229.8
24 Cestmir Kozisek Czechy 129.5 130.0 227.5
25 Roman Trofimov Rosja 129.5 129.0 225.3
26 Jakub Wolny Polska 128.0 123.0 219.4
27 Ernest Prislic Słowenia 130.0 124.5 215.0
28 Jan Matura Czechy 133.5 118.0 208.8
29 Jernej Damjan Słowenia 128.5 121.5 208.2
30 Sebastian Colloredo Włochy 131.5 100.0 175.1
31 Dmitriy Vassiliev Rosja 129.5   105.5
32 Mikhail Maksimochkin Rosja 128.0   105.3
33 Andreas Alamommo Finlandia 127.0   104.9
34 Anze Lanisek Słowenia 127.5   104.6
  Vladislav Boyarintsev Rosja 120.0   104.6
36 Kenshiro Ito Japonia 126.5   104.0
37 Davide Bresadola Włochy 127.0   103.5
38 Alexander Sardyko Rosja 120.0   102.5
39 Elias Tollinger Austria 123.5   99.3
40 Pius Paschke Niemcy 121.5   98.7
41 Heung Chul Choi Korea Pd. 121.0   93.9
42 Shohei Tochimoto Japonia 119.5   91.7
43 Marat Zhaparov Kazachstan 120.0   88.6
44 Aleksandr Bazhenov Rosja 118.0   88.2
45 Andrzej Stękała Polska 130.0   85.5
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 117.5   85.1
47 Sabirzhan Muminov Kazachstan 115.0   80.9
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 100.0   60.3

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich