Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
16.07.2016 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maciej Kot Polska 129.5 126.5 275.1
2 Kamil Stoch Polska 128.5 128.0 270.1
3 Stefan Kraft Austria 129.0 130.0 267.9
4 Michael Hayboeck Austria 126.0 132.5 265.1
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.0 134.0 257.9
6 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130.0 128.0 256.0
7 Andreas Wellinger Niemcy 124.0 127.0 254.6
8 Jakub Janda Czechy 131.0 123.0 253.3
9 Clemens Aigner Austria 135.0 127.0 251.8
10 Jaka Hvala Słowenia 127.5 127.5 251.5
11 Andreas Wank Niemcy 118.0 127.0 249.1
12 Lukas Hlava Czechy 127.5 123.0 248.8
  Robert Kranjec Słowenia 128.0 128.0 248.8
14 Klemens Murańka Polska 130.5 128.0 248.3
15 Vincent Descombes Sevoie Francja 125.0 125.5 247.8
16 Piotr Żyła Polska 126.0 127.5 247.7
17 Stephan Leyhe Niemcy 118.0 122.5 245.1
18 Killian Peier Szwajcaria 131.5 125.0 244.2
19 Simon Ammann Szwajcaria 122.0 127.5 241.0
20 Kento Sakuyama Japonia 130.0 123.5 239.3
21 Richard Freitag Niemcy 122.5 125.5 238.6
22 Dawid Kubacki Polska 120.0 125.5 238.2
23 Robert Johansson Norwegia 127.5 120.5 235.0
24 Andreas Kofler Austria 121.5 124.5 233.0
25 Jakub Wolny Polska 129.5 117.5 232.7
26 Viktor Polasek Czechy 126.0 124.5 231.9
27 Ville Larinto Finlandia 128.0 116.5 222.9
28 Markus Schiffner Austria 119.5 116.5 222.1
29 Luca Egloff Szwajcaria 123.5 117.5 216.7
30 Junshiro Kobayashi Japonia 129.0 116.0 214.8
31 Martin Hamann Niemcy 124.0   108.1
32 Kenshiro Ito Japonia 122.5   106.7
33 Shohei Tochimoto Japonia 121.0   104.6
34 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 122.0   103.9
35 Ronan Lamy Chappuis Francja 120.0   101.7
36 Yumu Harada Japonia 114.5   94.0
37 Cestmir Kozisek Czechy 106.0   90.7
38 Anze Lanisek Słowenia 108.5   89.6
39 Heung Chul Choi Korea Pd. 113.5   87.7
40 Jonathan Learoyd Francja 111.0   84.9
41 Marat Zhaparov Kazachstan 108.0   79.3
42 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 101.5   72.3
43 Konstantin Sokolenko Kazachstan 99.5   57.7
44 Anze Semenic Słowenia 92.0   52.0
45 Denis Kornilov Rosja 127.5 DSQ DSQ
46 Halvor Egner Granerud Norwegia 117.5 DSQ DSQ

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich