TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
01.08.2004 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1073.0
2 Japonia Japonia 1051.0
3 Polska Polska 1019.5
4 Norwegia Norwegia 1016.0
5 Finlandia Finlandia 994.5
6 Słowenia Słowenia 993.0
7 Niemcy Niemcy 989.5
8 Szwajcaria Szwajcaria 967.5
9 Czechy Czechy 454.0
10 Korea Pd. Korea Pd. 404.0
11 Rosja Rosja 391.5
12 Kazachstan Kazachstan 342.0
13 Białoru¶ Białoru¶ 238.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Höllwarth Austria 105.5 107.5 272.0
2 Thomas Morgenstern Austria 104.0 104.5 271.5
3 Daiki Ito Japonia 100.5 108.5 269.5
4 Noriaki Kasai Japonia 103.0 105.5 269.0
5 Adam Małysz Polska 107.5 101.0 268.0
6 Reinhard Schwarzenberger Austria 104.5 103.0 266.5
7 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 108.0 101.0 266.0
8 Hideharu Miyahira Japonia 108.0 99.5 265.0
9 Andreas Widhölzl Austria 102.0 104.0 263.0
10 Rok Benkovic Słowenia 102.0 104.5 262.0
11 Michael Neumayer Niemcy 103.0 105.0 260.5
12 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 103.5 99.5 257.0
13 Robert Kranjec Słowenia 101.5 102.0 256.5
  Jussi Hautamäki Finlandia 100.5 104.5 256.5
15 Matti Hautamäki Finlandia 101.0 101.5 253.5
16 Alexander Herr Niemcy 104.5 98.5 252.5
  Robert Mateja Polska 100.5 102.0 252.5
18 Michael Möllinger Szwajcaria 97.5 104.0 251.5
19 Mateusz Rutkowski Polska 101.5 99.0 250.0
20 Wojciech Tajner Polska 98.0 103.0 249.0
21 Kazuyoshi Funaki Japonia 104.5 100.0 247.5
22 Sigurd Pettersen Norwegia 98.5 101.5 247.0
23 Akseli Kokkonen Finlandia 96.5 102.5 246.5
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 99.5 98.5 246.0
25 Georg Späth Niemcy 97.0 101.0 245.0
26 Primoz Peterka Słowenia 98.0 101.0 244.5
27 Marco Steinauer Szwajcaria 101.0 95.0 241.5
28 Simon Ammann Szwajcaria 98.5 97.5 240.5
29 Janne Happonen Finlandia 96.5 99.0 238.0
30 Andreas Küttel Szwajcaria 99.5 92.5 234.0
31 Michael Uhrmann Niemcy 97.0 95.0 231.5
32 Peter Zonta Słowenia 95.5 95.5 230.0
33 Jakub Janda Czechy 98.5   122.0
34 Jan Mazoch Czechy 96.5   117.0
35 Radik Zhaparov Kazachstan 96.0   115.0
36 Heung Chul Choi Korea Pd. 95.0   114.0
37 Dimitry Ipatov Rosja 94.5   112.5
  Jan Matura Czechy 94.5   112.5
39 Lukas Hlava Czechy 90.5   102.5
40 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 89.5   101.5
41 Alexey Silaev Rosja 91.5   100.0
42 Chil-Ku Kang Korea Pd. 88.0   97.5
43 Nikolay Karpenko Kazachstan 87.5   94.0
44 Maxim Tsubina Rosja 87.0   92.5
45 Seou Choi Korea Pd. 85.0   91.0
46 Alexandr Svetlov Białoru¶ 84.5   90.5
47 Denis Kornilov Rosja 83.5   86.5
48 Maksim Anisimov Białoru¶ 83.0   83.5
49 Assan Takhtakhunov Kazachstan 79.0   70.0
50 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 74.0   64.5
51 Ivan Karaulov Kazachstan 75.5   63.0
52 Petr Chaadaev Białoru¶     0.0

« Letnia Grand Prix 2004 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2004

Letnia Grand Prix 2004

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »