Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
13.08.2010 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daiki Ito Japonia 133.5 130.0 256.3
2 Thomas Morgenstern Austria 130.0 131.5 249.1
  David Zauner Austria 127.0 132.0 249.1
4 Adam Małysz Polska 134.0 125.0 246.3
5 Vladimir Zografski Bułgaria 130.0 122.5 233.2
6 Pavel Karelin Rosja 121.5 123.0 230.3
7 Matti Hautamäki Finlandia 123.5 122.0 229.4
8 Simon Ammann Szwajcaria 129.5 123.0 228.3
9 Tom Hilde Norwegia 123.5 123.0 228.0
10 Michael Neumayer Niemcy 126.5 119.0 227.0
11 Dawid Kubacki Polska 121.5 127.5 222.3
12 Kalle Keituri Finlandia 120.0 129.0 220.9
13 Pascal Bodmer Niemcy 127.5 115.0 213.3
14 Krzysztof Miętus Polska 118.5 126.5 213.2
15 Peter Prevc Słowenia 116.5 125.0 211.8
16 Severin Freund Niemcy 126.5 111.5 210.9
17 Taku Takeuchi Japonia 125.0 115.0 209.2
18 Jan Matura Czechy 128.5 115.5 207.3
19 Borek Sedlak Czechy 114.5 122.5 206.2
20 Shohei Tochimoto Japonia 116.5 121.5 202.6
21 Vincent Descombes Sevoie Francja 114.5 121.0 201.4
22 Stefan Hula Polska 129.5 120.5 200.0
23 Lukas Hlava Czechy 125.0 108.5 199.5
24 Emmanuel Chedal Francja 113.5 122.0 198.5
25 David Unterberger Austria 121.0 111.0 196.8
26 Nikolay Karpenko Kazachstan 125.0 112.0 193.1
27 Harri Olli Finlandia 124.0 106.5 190.9
28 Lukas Mueller Austria 122.0 115.5 189.4
29 Andreas Strolz Austria 115.5 111.5 184.2
30 Georg Späth Niemcy 116.0 111.5 182.3
31 Denis Kornilov Rosja 109.5   90.7
32 Jurij Tepes Słowenia 113.0   90.4
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 109.5   90.1
34 Maciej Kot Polska 111.0   90.0
  Andrea Morassi Włochy 110.0   90.0
36 Mitja Meznar Słowenia 106.5   89.1
37 Andreas Wank Niemcy 110.0   88.0
38 Kazuyoshi Funaki Japonia 112.5   86.5
39 Sebastian Colloredo Włochy 110.0   85.2
40 Roman Koudelka Czechy 107.5   84.8
41 Primoz Pikl Słowenia 113.0   84.0
42 Anders Bardal Norwegia 105.5   83.6
43 Olli Muotka Finlandia 105.0   82.3
44 Fumihisa Yumoto Japonia 109.5   81.8
45 Jernej Damjan Słowenia 99.5   75.2
46 Robert Kranjec Słowenia 105.0   74.4
47 Roman Trofimov Rosja 101.0   70.0
48 Noriaki Kasai Japonia 92.5   65.6
49 Andreas Küttel Szwajcaria 95.5   59.5
50 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 89.0   51.2

« Grand Prix Czterech Narodów 2010 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2010

Grand Prix Czterech Narodów 2010

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich