Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
08.08.2010 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 103.5 107.0 265.6
2 Thomas Morgenstern Austria 107.0 106.0 261.8
3 Kalle Keituri Finlandia 99.5 106.0 250.7
4 Taku Takeuchi Japonia 103.0 104.5 247.1
5 Michael Uhrmann Niemcy 99.5 100.5 238.8
6 Dawid Kubacki Polska 104.5 97.5 237.8
  Daiki Ito Japonia 97.5 102.0 237.8
  Simon Ammann Szwajcaria 102.5 99.0 237.8
9 Severin Freund Niemcy 96.5 102.0 237.0
10 Maciej Kot Polska 100.0 104.0 236.0
11 Stefan Hula Polska 99.5 102.5 235.8
12 Shohei Tochimoto Japonia 99.5 101.5 235.2
13 Fumihisa Yumoto Japonia 96.0 101.0 233.5
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 98.0 100.5 233.1
15 Denis Kornilov Rosja 97.5 99.5 232.7
16 Tom Hilde Norwegia 96.0 99.5 232.5
17 Vladimir Zografski Bułgaria 101.0 100.0 231.8
18 Anders Jacobsen Norwegia 100.0 93.5 227.6
19 Radik Zhaparov Kazachstan 103.5 102.0 226.3
20 David Unterberger Austria 98.0 99.0 225.7
  Lukas Hlava Czechy 97.0 97.5 225.7
22 Peter Prevc Słowenia 98.0 99.0 225.4
23 Noriaki Kasai Japonia 96.0 98.0 222.6
24 Michael Neumayer Niemcy 98.5 96.0 221.2
25 Pavel Karelin Rosja 96.5 94.5 221.1
26 David Zauner Austria 95.0 96.5 220.7
27 Matti Hautamäki Finlandia 94.5 94.5 220.3
28 Andreas Strolz Austria 99.0 95.0 219.9
29 Primoz Pikl Słowenia 97.0 92.0 213.4
30 Lukas Mueller Austria 96.5 90.5 205.8
31 Jurij Tepes Słowenia 95.5   107.9
32 Harri Olli Finlandia 96.0   106.8
33 Johan Remen Evensen Norwegia 95.0   106.5
34 Janne Ahonen Finlandia 95.0   106.4
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 94.5   106.3
36 Krzysztof Miętus Polska 95.5   106.0
37 Robert Kranjec Słowenia 95.0   105.7
38 Heung Chul Choi Korea Pd. 93.0   104.8
39 Nikolay Karpenko Kazachstan 93.0   102.8
40 Jan Matura Czechy 92.5   102.5
41 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 92.0   102.0
42 Sebastian Colloredo Włochy 92.0   101.8
43 Georg Späth Niemcy 93.0   100.4
44 Mitja Meznar Słowenia 90.5   99.9
45 Borek Sedlak Czechy 94.0   99.4
46 Volodymyr Boshchuk Ukraina 91.0   97.7
47 Andreas Wank Niemcy 88.5   91.4
48 Andreas Küttel Szwajcaria 87.0   89.3
49 Diego Dellasega Włochy 80.5   72.1
50 Dimitry Ipatov Rosja DSQ   DSQ

« Grand Prix Czterech Narodów 2010 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2010

Grand Prix Czterech Narodów 2010

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich