Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
05.08.2008 - Pragelato (Włochy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 136.5 135.0 271.7
2 Roman Koudelka Czechy 133.0 134.5 266.0
3 Harri Olli Finlandia 129.5 134.5 257.7
4 Michael Uhrmann Niemcy 134.5 130.0 257.1
5 Simon Ammann Szwajcaria 130.0 134.0 255.7
6 Andreas Kofler Austria 130.5 128.5 249.7
7 Michael Neumayer Niemcy 130.5 132.5 249.4
8 Martin Schmitt Niemcy 129.0 130.0 247.2
9 Thomas Morgenstern Austria 128.5 129.5 246.9
10 Fumihisa Yumoto Japonia 131.5 129.5 245.8
11 Andreas Küttel Szwajcaria 128.0 128.5 241.7
12 Stephan Hocke Niemcy 128.5 126.0 236.1
13 Nikolay Karpenko Kazachstan 124.5 129.0 234.3
14 Shohei Tochimoto Japonia 124.0 129.0 232.9
15 Primoz Pikl Słowenia 129.0 124.0 232.4
16 David Lazzaroni Francja 126.5 125.0 231.7
17 Emmanuel Chedal Francja 126.0 126.5 231.5
18 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 125.5 126.5 231.1
19 Borek Sedlak Czechy 126.0 125.5 229.2
20 Noriaki Kasai Japonia 125.5 123.0 224.8
21 Jernej Damjan Słowenia 127.0 121.5 223.3
22 Kalle Keituri Finlandia 124.0 125.0 223.2
23 Yuta Watase Japonia 127.5 120.5 220.9
24 Maciej Kot Polska 126.5 119.5 219.3
25 Heung Chul Choi Korea Pd. 126.0 120.0 218.8
  Sami Niemi Finlandia 125.0 121.0 218.8
27 Taku Takeuchi Japonia 123.0 123.0 217.8
28 Ondrej Vaculik Czechy 126.0 120.0 217.3
29 Tom Hilde Norwegia 124.5 119.0 213.8
30 Ville Larinto Finlandia 129.0 118.5 213.5
31 Dmitriy Vassiliev Rosja 124.0   109.7
32 Bastian Kaltenböck Austria 122.5   108.0
33 Sebastian Colloredo Włochy 123.5   107.8
34 Stefan Hula Polska 122.0   107.6
35 Vincent Descombes Sevoie Francja 122.0   107.1
36 Martin Cikl Czechy 121.5   106.2
37 Jan Matura Czechy 121.0   105.8
38 Assan Takhtakhunov Kazachstan 122.0   105.6
39 Anders Bardal Norwegia 120.0   102.5
40 Stefan Read Kanada 119.0   101.2
41 Arttu Lappi Finlandia 118.0   99.4
42 Dimitry Ipatov Rosja 118.0   98.9
43 Roland Mueller Austria 117.5   97.5
44 Johan Erikson Szwecja 118.0   97.4
45 Kenneth Gangnes Norwegia 115.5   93.4
46 Ilja Rosliakov Rosja 115.5   92.9
47 Seou Choi Korea Pd. 107.0   76.1
48 Denis Kornilov Rosja 95.5   49.4
49 Georg Späth Niemcy DNS   DNS
50 Mitja Meznar Słowenia DNS   DNS

« Grand Prix Czterech Narodów 2008 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2008

Grand Prix Czterech Narodów 2008

Kalendarium
Maksim Sergeev
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich