Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
03.03.2024 - Oberhof (Niemcy) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 99.0 97.0 278.1
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 98.5 96.5 271.4
3 Finn Braun Niemcy 94.0 99.0 267.5
4 Stefan Rainer Austria 97.5 98.0 266.4
5 Julijan Smid Austria 96.0 95.0 262.1
6 Niklas Bachlinger Austria 99.0 94.5 261.4
7 David Haagen Austria 98.5 95.0 257.7
8 Raffael Zimmermann Austria 95.0 96.0 254.7
9 Simon Spiewok Niemcy 96.0 94.0 252.3
10 Martin Hamann Niemcy 90.5 94.0 252.2
11 Emanuel Schmid Niemcy 91.5 94.0 249.7
12 Eric Hoyer Niemcy 91.5 95.0 248.2
13 Simon Steinbeisser Niemcy 96.5 93.5 244.9
14 Marcin Wróbel Polska 95.0 93.5 244.7
15 Luca Geyer Niemcy 92.0 90.5 241.7
16 Adam Niżnik Polska 96.0 93.0 239.8
17 Robin Kloss Niemcy 90.0 91.5 238.9
  Ari Repellin Francja 91.0 92.0 238.9
19 Andre Fussenegger Austria 95.0 92.0 236.6
20 Louis Obersteiner Austria 87.5 89.5 235.8
21 Felix Frischmann Niemcy 92.0 90.0 233.5
22 Otto Maus Niemcy 90.5 88.0 226.6
23 Josef Buchar Czechy 87.0 87.0 225.6
24 Nejc Toporis Słowenia 88.5 86.0 225.2
25 Simon Voehringer Niemcy 88.0 86.5 224.9
26 Lasse Deimel Niemcy 92.5 85.0 224.7
27 Elias Malcher Niemcy 89.0 85.5 221.9
28 Janne Holz Niemcy 91.0 84.0 221.3
29 Elias Medwed Austria 92.0 84.5 220.4
30 Jaka Kramer Słowenia 90.5 80.5 213.4
31 Klemens Joniak Polska 89.5   115.8
32 Sebastian Schwarz Niemcy 88.5   115.5
33 Ziga Jancar Słowenia 89.0   115.4
34 Daniel Skarka Czechy 92.5   114.9
35 Max Unglaube Niemcy 89.5   114.8
36 Radek Rydl Czechy 91.5   113.4
37 Jarosław Krzak Polska 91.0   113.2
38 Sebastien Woodbridge Francja 87.5   110.3
39 Faustin Moureaux Francja 89.5   108.6
40 David Rygl Czechy 88.5   108.5
41 Julien Gay Francja 84.5   108.2
42 Philipp Fries Niemcy 85.5   106.2
43 Tadej Bedenik Słowenia 85.5   106.0
44 Bjoern Kupke Niemcy 81.5   103.4
45 Frantisek Holik Czechy 82.0   100.3
46 Nando Riemann Niemcy 85.0   100.1
47 Nejc Ingolic Słowenia 85.0   97.2
48 Szymon Jojko Polska 80.5   95.5
49 Eric Fuchs Niemcy 80.0   94.2
50 Krystof Hauser Czechy 80.5   93.6
51 Kamil Waszek Polska 79.5   92.5
52 Matic Garbajs Słowenia 82.0   91.8
53 Gasper Presecnik Słowenia 77.5   91.5
54 Anoki Pouradier Francja 79.5   89.9
55 Jan Galica Polska 77.0   86.5
56 Bryce Kloc USA 74.5   81.8
57 Benjamin Pettersen Norwegia 73.0   81.0
58 Matheo Vernier Francja 73.0   76.3
59 Lucas Gasienica USA 73.0   70.7
60 Jiri Cerny II Czechy 69.0   70.1
61 Seungchan Yang Korea Pd. DNS DNS DNS
62 Sunwoong Jang Korea Pd. DNS DNS DNS

« FIS Cup 2023/2024 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich