Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
06.01.2024 - Falun (Szwecja) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 98.0 98.0 269.1
2 Adrian Tittel Niemcy 99.5 97.5 262.1
3 Markus Rupitsch Austria 95.5 96.0 255.3
4 Jannik Faisst Niemcy 96.0 96.5 253.2
5 Johannes Poelz Austria 94.5 96.5 247.2
6 Timon-Pascal Kahofer Austria 93.0 96.0 246.3
7 Adam Niżnik Polska 93.5 94.5 244.7
8 Simon Spiewok Niemcy 94.0 96.0 242.2
9 Raffael Zimmermann Austria 93.0 94.0 240.6
10 Elias Medwed Austria 93.5 94.0 234.9
11 Andre Fussenegger Austria 93.0 92.5 234.4
12 Hannes Landerer Austria 91.5 93.0 233.0
13 Iver Olaussen Norwegia 92.5 93.0 232.5
14 Lucas Haagen Austria 92.5 91.5 231.9
15 Vilho Palosaari Finlandia 93.0 93.5 231.8
16 Joergen Oliver Stroem Norwegia 92.0 93.0 231.6
17 Łukasz Łukaszczyk Polska 93.5 89.0 230.0
18 Ben Bayer Niemcy 91.0 92.0 229.9
19 Mico Ahonen Finlandia 89.0 92.5 226.4
20 Niki Humml Austria 91.5 91.5 223.8
21 Rok Oblak Słowenia 89.5 93.0 222.4
22 Daniel Skarka Czechy 88.0 92.5 220.6
23 Fredrik Gran Norwegia 88.0 90.5 216.9
24 Henri Kavilo Finlandia 90.5 90.0 215.1
25 Klemens Joniak Polska 89.5 88.0 212.7
26 Iver Myhre Norwegia 89.5 88.0 212.2
27 Josef Buchar Czechy 90.0 89.0 211.5
28 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 87.0 85.5 205.0
29 Lasse Deimel Niemcy 89.0 82.0 198.8
30 Richard Selbekk-Hansen Norwegia 90.5 DSQ 109.8
31 Tomas Kuisma Finlandia 89.0   103.6
32 Wiktor Szozda Polska 86.0   103.0
33 Timi Heiskanen Finlandia 86.5   102.9
34 Tuomas Kinnunen Finlandia 86.5   102.4
35 Tuomas Meis Finlandia 88.0   101.7
36 Paavo Romppainen Finlandia 86.0   101.5
37 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 86.0   100.7
38 Jarosław Krzak Polska 84.0   99.5
39 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 84.0   97.3
40 Arttu Pohjola Finlandia 85.0   97.1
41 Frantisek Holik Czechy 85.0   96.5
42 Tobias Froeier Szwecja 84.5   96.3
43 Szymon Jojko Polska 83.5   89.6
44 Mark Hafnar Słowenia 82.5   88.3
45 Riku Vartiainan Finlandia 81.5   85.0
46 Denys Tsvietkov Ukraina 79.5   82.6
47 Rickard Nystroem Szwecja 76.5   81.5
48 Magnus Heimdahl Norwegia 77.0   75.6
49 Dmytro Paliichuk Ukraina 60.0   38.8

« FIS Cup 2023/2024 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich