Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
08.10.2023 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rainer Austria 88.0 95.0 244.0
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 95.0 95.5 242.7
3 Francisco Moerth Austria 88.0 89.5 231.8
4 Luca Geyer Niemcy 90.5 91.0 231.6
5 Marcin Wróbel Polska 91.0 90.0 230.7
6 Janni Reisenauer Austria 92.0 89.0 226.5
  Simon Spiewok Niemcy 94.5 89.0 226.5
8 David Haagen Austria 90.0 87.0 225.2
9 Gorazd Zavrsnik Słowenia 85.0 92.0 223.4
10 Julijan Smid Austria 94.5 87.5 220.8
11 Niklas Bachlinger Austria 84.0 91.0 220.6
12 Andre Fussenegger Austria 90.0 89.5 220.2
13 Fabian Held Austria 90.5 90.5 220.1
14 Ziga Jancar Słowenia 86.0 86.0 212.5
15 Markus Rupitsch Austria 86.5 85.0 209.6
16 Michael Hofer-Zauner Austria 89.0 84.0 208.8
17 Simon Steinbeisser Niemcy 84.5 84.5 208.0
18 Peter Resinger Austria 80.0 85.0 205.7
19 Klemens Joniak Polska 89.0 85.0 205.4
20 Marcel Strzinar Słowenia 87.0 80.0 204.5
21 Adam Niżnik Polska 88.0 83.5 201.7
22 Rok Masle Słowenia 90.5 84.0 201.2
23 Andrzej Stękała Polska 83.5 78.0 199.7
24 Patrik Vitez Słowenia 89.0 80.0 198.0
25 Ben Bayer Niemcy 84.5 79.0 193.9
26 Benedikt Holub Czechy 86.0 84.0 193.0
27 Łukasz Łukaszczyk Polska 85.5 89.0 192.6
28 Krystof Hauser Czechy 84.0 78.5 179.5
29 Maksim Bartolj Słowenia 85.5 77.5 174.9
30 Clemens Vinatzer Austria 83.5 DSQ 99.2
31 Philipp Fries Niemcy 86.0   98.7
32 Jaka Drinovec Słowenia 83.5   97.9
33 Radek Rydl Czechy 82.0   96.9
34 Maximilian Zaller Austria 83.0   96.8
35 Eric Hoyer Niemcy 86.0   96.3
36 Jannik Morin Austria 84.5   96.2
37 Eric Fuchs Niemcy 84.5   94.6
38 Niki Humml Austria 83.0   93.7
39 Wiktor Szozda Polska 82.5   93.5
40 Nikita Devyatkin Kazachstan 83.5   93.2
41 Felix Resinger Austria 80.5   92.3
42 Szymon Urbański Polska 82.0   92.0
  David Rygl Czechy 83.5   92.0
44 Tobias Bachleitner Austria 80.5   90.2
45 Matic Jereb Słowenia 83.5   89.8
46 Anej Razpotnik Słowenia 82.0   89.7
47 Szymon Byrski Polska 80.5   88.3
48 Thomas Benedik Austria 79.0   87.8
49 Vojta Stolarz Czechy 80.0   85.4
50 Erik Doelderer Austria 76.5   83.2
51 Sebastian Schwarz Niemcy 79.0   81.2
52 Filip Krenek Czechy 78.0   80.0
53 Daniel Skarka Czechy 77.0   78.1
54 Stepan Kysel Czechy 72.5   71.4
55 Magzhan Amankeldiuly Kazachstan DSQ   DSQ
56 Enej Faletic Słowenia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2023/2024 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich