Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
07.10.2023 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rainer Austria 93.5 100.0 241.4
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 96.0 98.0 233.6
3 Francisco Moerth Austria 96.5 93.0 233.5
4 Niklas Bachlinger Austria 90.0 92.0 224.6
5 Janni Reisenauer Austria 95.5 92.0 221.6
6 David Haagen Austria 94.5 90.0 219.4
7 Andre Fussenegger Austria 92.5 91.5 216.3
8 Łukasz Łukaszczyk Polska 90.5 92.0 215.3
9 Luca Geyer Niemcy 92.5 91.0 212.8
10 Andrzej Stękała Polska 94.0 85.5 211.9
11 Peter Resinger Austria 94.5 92.0 209.6
12 Simon Steinbeisser Niemcy 90.5 89.0 207.8
13 Markus Rupitsch Austria 88.0 88.5 207.4
14 Gorazd Zavrsnik Słowenia 89.0 89.0 207.2
15 Adam Niżnik Polska 90.0 89.0 207.0
16 Ziga Jancar Słowenia 89.0 90.5 205.5
17 Jaka Drinovec Słowenia 92.0 86.5 204.2
18 Maksim Bartolj Słowenia 92.5 87.0 198.8
19 Julijan Smid Austria 87.0 88.5 198.6
20 Simon Spiewok Niemcy 91.5 86.5 197.1
21 Fabian Held Austria 88.0 88.0 195.9
22 Michael Hofer-Zauner Austria 86.5 90.0 190.9
23 Marcin Wróbel Polska 88.0 82.5 187.7
24 Marcel Strzinar Słowenia 84.0 84.5 186.3
25 Wiktor Szozda Polska 82.0 88.5 186.0
26 Benedikt Holub Czechy 89.0 78.5 179.1
27 Eric Hoyer Niemcy 85.5 83.5 176.4
28 Philipp Fries Niemcy 84.5 84.5 175.4
29 Patrik Vitez Słowenia 88.0 78.5 171.6
30 Niki Humml Austria 87.0 78.0 169.6
31 Clemens Vinatzer Austria 83.0   87.9
32 Szymon Byrski Polska 84.0   87.6
33 Ben Bayer Niemcy 82.5   87.4
34 Szymon Urbański Polska 84.5   84.9
35 Jannik Morin Austria 81.0   84.8
36 Klemens Joniak Polska 82.0   84.5
37 Radek Rydl Czechy 81.0   83.9
38 Eric Fuchs Niemcy 81.0   82.6
39 Tobias Bachleitner Austria 82.5   82.5
  Krystof Hauser Czechy 80.0   82.5
41 Enej Faletic Słowenia 78.0   82.2
42 Daniel Skarka Czechy 79.5   81.0
43 Maximilian Zaller Austria 80.5   79.7
44 Felix Resinger Austria 80.0   78.0
45 David Rygl Czechy 75.5   73.5
46 Sebastian Schwarz Niemcy 76.5   72.4
47 Thomas Benedik Austria 80.5   71.5
48 Rok Masle Słowenia 76.0   71.0
49 Magzhan Amankeldiuly Kazachstan 73.5   70.1
50 Vojta Stolarz Czechy 73.5   68.3
51 Erik Doelderer Austria 76.0   68.0
52 Anej Razpotnik Słowenia 72.0   66.8
53 Stepan Kysel Czechy 70.5   65.6
54 Nikita Devyatkin Kazachstan 71.5   65.3
55 Filip Krenek Czechy 71.5   65.1
56 Matic Jereb Słowenia DSQ DSQ DSQ

« FIS Cup 2023/2024 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich