Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
06.02.2021 - Lahti (Finlandia) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hannes Landerer Austria 98.0 98.0 272.2
2 Dominik Peter Szwajcaria 99.5 99.0 270.1
3 Maximilian Ortner Austria 96.0 98.0 265.5
4 Jonas Schuster Austria 96.5 98.0 264.2
5 Stefan Huber Austria 98.5 96.0 263.6
6 Jernej Presecnik Słowenia 96.0 96.0 260.1
7 Ren Nikaido Japonia 95.5 98.0 258.3
8 Giovanni Bresadola Włochy 96.5 94.5 258.2
9 Andreas Varsi Breivik Norwegia 96.0 95.5 256.2
10 Zak Mogel Słowenia 94.0 97.0 254.3
11 Rok Masle Słowenia 94.0 95.5 253.0
12 Eirik Leander Fystro Norwegia 96.0 93.0 252.8
13 Kalle Heikkinen Finlandia 96.0 92.5 249.7
14 Quirin Modricken Niemcy 93.5 95.0 249.0
15 Janni Reisenauer Austria 94.5 93.5 248.0
16 Jan Bombek Słowenia 94.0 94.0 247.3
17 Simon Spiewok Niemcy 94.0 95.0 245.7
18 Francisco Moerth Austria 93.0 92.5 245.0
19 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 91.0 93.0 244.0
20 Mikhail Purtov Rosja 94.5 93.5 243.9
21 Mika Schwann Austria 92.0 93.0 243.7
22 Maksim Kolobov Rosja 92.5 95.0 242.0
23 Simen Meen Haugeng Norwegia 91.5 91.5 241.4
24 Valentin Foubert Francja 91.0 92.0 240.3
25 Andreas Alamommo Finlandia 91.0 92.5 239.8
26 Jan Habdas Polska 91.0 92.0 238.5
27 Francesco Cecon Włochy 93.0 92.0 238.4
28 Daniel Moroder Włochy 91.5 92.5 238.1
29 Marius Aas Hast Norwegia 92.5 92.0 232.1
30 Danil Sadreev Rosja 93.5 DSQ 122.5
31 Henri Kavilo Finlandia 91.0   118.3
32 Jack White Francja 93.0   118.0
33 Erik Belshaw USA 89.5   116.8
34 Arkadiusz Jojko Polska 90.5   116.3
35 Markus Rupitsch Austria 90.5   115.8
36 Alessandro Batby Francja 90.0   115.7
37 Eetu Merilainen Finlandia 89.0   115.3
38 Mark Hafnar Słowenia 91.0   115.2
39 Claudio Haas Niemcy 88.5   114.9
40 Mateusz Gruszka Polska 89.0   114.8
41 Clemens Aigner Austria 89.0   114.6
42 Tatsunao Kobayashi Japonia 87.5   113.1
43 Arttu Pohjola Finlandia 90.0   112.5
44 Luca Geyer Niemcy 88.0   112.2
45 Frantisek Lejsek Czechy 88.0   111.6
  Mico Ahonen Finlandia 88.0   111.6
47 Sami Saapunki Finlandia 87.0   111.2
48 Maximilian Lienher Austria 89.0   110.8
49 Daimatsu Takehana Japonia 86.5   110.6
  Kacper Juroszek Polska 89.0   110.6
51 Adam Niżnik Polska 88.5   110.3
52 Mathis Contamine Francja 87.0   109.8
53 Onni Kasperi Siven Finlandia 86.0   108.9
54 Mattia Galiani Włochy 87.5   108.7
55 Sota Kudo Japonia 86.0   108.3
56 Vilho Palosaari Finlandia 85.0   107.3
57 Andrea Campregher Włochy 87.0   107.1
58 Jostein Saglien Braaten Norwegia 86.0   107.0
59 Shun Oi Japonia 86.0   106.9
60 Maksim Alchikov Rosja 84.0   104.3
61 Kasperi Valto Finlandia 85.0   104.2
  Eric Fuchs Niemcy 85.5   104.2
63 Tuomas Kinnunen Finlandia 85.5   103.6
64 Radek Rydl Czechy 85.5   103.4
65 Petr Vaverka Czechy 84.5   102.5
66 Eelis Merilainen Finlandia 84.0   100.4
  Krystof Hauser Czechy 83.5   100.4
68 Tatu Voutilainen Finlandia 82.0   99.9
69 Olan Lacroix Szwajcaria 82.0   96.4
70 Paavo Romppainen Finlandia 81.5   96.1
71 Lauri-Matias Ala-Talkkari Finlandia 78.0   89.0
72 Tomas Kuisma Finlandia 77.0   87.2
73 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 78.0   86.0
74 Moise Alexandru Folea Rumunia 76.0   85.5
75 Valtteri Holopainen Finlandia 77.0   84.5
76 Kalle Tormanen Finlandia 76.5   83.1
77 Shane Kocher USA 75.5   82.0
78 Tuomas Meis Finlandia 73.0   78.1
79 Florin Feroiu Rumunia 74.0   76.7
80 Karel Rammo Estonia 70.0   72.3
81 Erik Kapias Słowacja 70.5   71.8
82 Landon Lee USA DNS   0.0
  Andrew Urlaub USA DSQ   0.0

« FIS Cup 2020/2021 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2020/2021

FIS Cup 2020/2021

Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich