Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
17.03.2018 - Falun (Szwecja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Julian Hahn Niemcy 93.0 93.0 238.6
2 Dominik Maylaender Niemcy 93.0 92.0 234.2
3 Philipp Raimund Niemcy 91.0 92.0 225.7
4 Johannes Schubert Niemcy 92.0 90.5 224.5
5 Marinus Kraus Niemcy 92.5 90.5 223.8
6 Sergey Tkachenko Kazachstan 91.5 91.5 222.4
7 Mikhail Purtov Rosja 89.0 86.5 207.0
8 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 89.0 89.5 206.9
9 Kalle Heikkinen Finlandia 88.5 86.5 205.9
10 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 88.0 87.0 203.7
11 Paul Winter Niemcy 84.5 86.5 203.4
12 Anders Haare Norwegia 85.0 89.0 202.4
13 Justin Nietzel Niemcy 86.0 86.5 198.8
14 Joergen Oliver Stroem Norwegia 85.0 88.5 198.7
15 Christian Roeste Solberg Norwegia 85.0 85.5 196.9
16 Janne Korhonen Finlandia 87.0 85.5 196.6
17 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 84.0 86.5 194.1
18 Matias Braathen Norwegia 87.5 83.5 193.9
19 Henri Kavilo Finlandia 87.0 86.0 193.8
20 Lukas Wagner Niemcy 85.0 85.5 193.4
21 Oliver Dahl Norwegia 83.0 87.0 193.3
22 Maksim Sergeev Rosja 86.5 83.0 190.8
23 Eetu Merilainen Finlandia 86.0 83.0 188.1
24 Elias Vaenskae Finlandia 87.0 81.5 182.8
25 Ivo Niklas Hermanson Estonia 83.0 83.0 182.1
26 Jonne Veteläinen Finlandia 84.5 82.0 181.5
27 Andreas Varsi Breivik Norwegia 84.0 80.5 180.9
28 Markkus Alter Estonia 82.5 80.0 179.2
29 Ayberk Demir Turcja 82.5 82.5 177.2
30 Muhammet Ali Bedir Turcja 84.5 75.0 165.3
31 Jostein Loe Norwegia 80.0   89.2
32 Frans Taehkaevuori Finlandia 84.0   89.0
33 Samet Karta Turcja 83.0   88.7
34 Mico Ahonen Finlandia 81.5   88.4
35 Nikolay Karpenko Kazachstan 79.5   86.0
36 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 79.0   85.6
37 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 80.0   85.5
38 Aleksandr Marchukov Rosja 79.0   82.7
39 Arttu Pohjola Finlandia 78.5   82.3
40 Konstantin Nikolaev Rosja 80.5   80.9
41 Joni Saapunki Finlandia 73.5   76.3
42 Josef Larsson Szwecja 73.0   71.8
43 Nikita Devyatkin Kazachstan 75.0   70.0
44 Muhammed Munir Gungen Turcja 73.5   69.3
45 Artur Sarkisiani Gruzja 72.0   68.1
46 Florian Molnar Węgry 72.5   67.3
47 Decker Dean USA 69.0   64.7
48 Greyson Scharffs USA 67.5   59.3
49 Danil Vassilyev Kazachstan 68.5   58.7
50 George Shubitidze Gruzja 66.0   51.6
51 Ilshat Kadyrov Kazachstan 64.0   51.1
52 Marcus Flemstroem Szwecja 61.0   47.8
53 Mikhail Boiko Kazachstan 62.0   47.5
54 Olof Lundgren Szwecja 58.5   41.5
55 Matthew White USA 62.0   38.6
56 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 59.5   37.2
57 Sebastian Devall Szwecja 57.0   37.1
58 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 57.5   35.4
59 Alan Gobozovi Gruzja   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich