Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
24.02.2018 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andraz Pograjc Słowenia 99.5 134.5
2 Jan Hoerl Austria 97.0 128.5
3 Markus Schiffner Austria 97.0 126.5
4 Julian Wienerroither Austria 95.0 124.5
5 Thomas Lackner Austria 94.0 123.5
6 Mika Schwann Austria 94.5 123.0
7 Elias Tollinger Austria 93.5 122.0
  Thomas Hofer Austria 94.0 122.0
9 Stefan Rainer Austria 93.0 120.0
10 Paul Winter Niemcy 92.0 118.0
  Maximilian Steiner Austria 92.0 118.0
12 Markus Rupitsch Austria 91.5 117.0
  Lukas Wagner Niemcy 91.5 117.0
14 Janni Reisenauer Austria 91.5 116.0
  Cene Prevc Słowenia 91.0 116.0
  Noah Valtiner Austria 91.0 116.0
  Fabian Seidl Niemcy 91.5 116.0
18 Aljaz Osterc Słowenia 91.5 115.5
  Maximilian Lienher Austria 91.0 115.5
  Julian Hahn Niemcy 91.0 115.5
21 Rok Justin Słowenia 92.0 115.0
22 Martin Diess Austria 91.5 114.5
  Matevz Samec Słowenia 91.0 114.5
  Patrick Kogler Austria 91.0 114.5
  Dominik Maylaender Niemcy 91.0 114.5
26 Jan Kus Słowenia 90.5 113.5
  Rok Tarman Słowenia 90.0 113.5
28 Kiril Kotik Rosja 90.5 113.0
  Tim Fuchs Niemcy 90.5 113.0
30 Justin Nietzel Niemcy 90.0 112.0
31 Julian Wackernell Austria 89.5 111.5
32 Miha Kveder Słowenia 89.5 110.0
  Philipp Haagen Austria 88.5 110.0
34 Niko Kytosaho Finlandia 88.0 109.0
35 Aljaz Vodan Słowenia 88.0 108.0
36 Aleksandr Marchukov Rosja 87.5 106.0
37 Marinus Kraus Niemcy 86.0 104.0
38 Blaz Pavlic Słowenia 87.0 102.5
39 Johannes Schubert Niemcy 85.0 101.0
  Maximilian Schmalnauer Austria 85.5 101.0
41 Radek Selcer Czechy 86.0 100.5
42 Francisco Moerth Austria 84.5 99.5
43 Sebastian Bradatsch Niemcy 84.0 99.0
44 Konstantin Nikolaev Rosja 84.5 96.0
45 Damian Lasota Czechy 83.0 95.5
  Petr Vaverka Czechy 83.0 95.5
47 Florian Mittendorfer Austria 82.0 93.5
48 Gabriele Zambelli Włochy 81.0 91.5
  Zakhir Dzhafarov Rosja 81.0 91.5
50 Benedikt Holub Czechy 79.0 86.5
51 Gleb Safonov Kazachstan 79.0 86.0
52 Artur Sarkisiani Gruzja 76.5 81.0
  Radek Rydl Czechy 76.5 81.0
  Nikita Devyatkin Kazachstan 76.5 81.0
55 Jeongheon Si Korea Pd. 76.5 80.0
56 Juchan Lee Korea Pd. 77.5 79.0
57 Sam Bolton Wielka Brytania 73.0 74.0
58 Florian Molnar Węgry 73.5 70.5
59 Stephane Tremblay Kanada 71.0 69.5
60 Sergey Akhabadze Gruzja 69.5 63.5
61 George Shubitidze Gruzja 68.5 63.0
62 Ilshat Kadyrov Kazachstan 68.0 62.5
63 Sergey Kravtsov Kazachstan 64.5 51.0
64 Max Stretch Kanada 62.5 50.0
65 Alan Gobozovi Gruzja 49.0 17.5

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich