Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
11.02.2018 - Breitenberg-Rastbüchl (Niemcy) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomasz Pilch Polska 76.0 79.5 242.5
2 Markus Rupitsch Austria 78.5 76.5 241.9
3 Markus Schiffner Austria 75.0 78.5 238.6
4 Fabian Seidl Niemcy 77.5 75.5 237.5
5 Lukas Wagner Niemcy 76.0 77.0 236.0
6 Mika Schwann Austria 76.5 76.0 235.9
7 Elias Tollinger Austria 75.0 77.5 235.4
8 Julian Wienerroither Austria 73.5 78.5 234.3
  Johannes Schubert Niemcy 74.0 78.0 234.3
10 Thomas Lackner Austria 76.0 76.5 231.9
11 Max Goller Niemcy 75.0 76.0 231.6
  Aljaz Osterc Słowenia 75.0 76.0 231.6
13 Maximilian Lienher Austria 74.0 75.5 226.8
14 Dominik Maylaender Niemcy 73.0 76.0 224.7
15 Rok Tarman Słowenia 74.0 74.0 223.5
16 Axel Maylaender Niemcy 74.5 73.0 221.9
17 Bartosz Czyż Polska 74.0 73.0 221.3
18 Marinus Kraus Niemcy 70.5 76.0 220.7
19 Lovro Vodusek Słowenia 72.0 75.5 220.4
20 Julian Hahn Niemcy 72.0 72.0 215.7
21 Rok Justin Słowenia 71.0 72.5 213.6
22 Tom Gerisch Niemcy 72.0 72.0 212.2
23 Justin Nietzel Niemcy 71.5 72.5 211.7
24 Tim Fuchs Niemcy 70.0 73.0 210.5
25 Jonathan Siegel Niemcy 71.0 72.5 209.6
26 Kacper Juroszek Polska 72.5 70.0 208.9
27 Paul Winter Niemcy 73.0 70.0 208.5
28 Lennart Weigel Niemcy 69.5 72.0 207.2
  Aleksandr Loginov Rosja 70.5 71.0 207.2
30 Thomas Hofer Austria 72.0 69.5 203.2
31 Justin Weigel Niemcy 69.5   100.1
  Sebastian Bradatsch Niemcy 69.5   100.1
33 Frantisek Holik Czechy 69.5   99.6
34 Jan Kus Słowenia 69.0   99.0
35 Matevz Samec Słowenia 68.5   98.4
36 Cene Prevc Słowenia 69.5   97.6
37 Niclas Heumann Niemcy 68.5   97.4
38 Damian Lasota Czechy 68.0   96.3
39 Adrian Sell Niemcy 68.5   95.9
  Danil Sadreev Rosja 68.5   95.9
41 Maksim Sergeev Rosja 68.0   95.8
42 Samet Karta Turcja 67.0   93.6
43 Luca Geyer Niemcy 66.0   91.9
44 Martin Diess Austria 66.0   90.4
45 Blaz Pavlic Słowenia 66.5   90.0
46 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 65.0   88.7
47 Jan Bombek Słowenia 66.0   87.9
48 Ayberk Demir Turcja 64.5   87.1
49 Radek Selcer Czechy 63.0   83.8
50 Jakob Kosak Niemcy 62.5   82.2
51 Petr Vaverka Czechy 61.0   78.4
52 Patrick Kogler Austria 60.0   77.2
53 Benedikt Holub Czechy 60.5   76.8
54 Jakub Sikola Czechy 61.0   76.4
55 Nikita Devyatkin Kazachstan 59.5   74.6
56 Filip Cerny Czechy 60.0   74.2
57 Radek Rydl Czechy 60.0   71.7
58 Muhammed Munir Gungen Turcja 58.5   71.4
59 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 58.5   69.9
60 Gleb Safonov Kazachstan 56.5   66.0
61 Mikulas Sluka Czechy 54.5   62.1
62 Muhammet Ali Bedir Turcja 54.0   59.0
63 Viktor Hristov Bułgaria 49.5   48.1
64 Ilshat Kadyrov Kazachstan 46.5   39.0
65 Sergey Kravtsov Kazachstan 41.0   26.4
66 Florian Molnar Węgry DNS DNS DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich