TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
11.02.2018 - Breitenberg-Rastbüchl (Niemcy) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomasz Pilch Polska 76.0 79.5 242.5
2 Markus Rupitsch Austria 78.5 76.5 241.9
3 Markus Schiffner Austria 75.0 78.5 238.6
4 Fabian Seidl Niemcy 77.5 75.5 237.5
5 Lukas Wagner Niemcy 76.0 77.0 236.0
6 Mika Schwann Austria 76.5 76.0 235.9
7 Elias Tollinger Austria 75.0 77.5 235.4
8 Julian Wienerroither Austria 73.5 78.5 234.3
  Johannes Schubert Niemcy 74.0 78.0 234.3
10 Thomas Lackner Austria 76.0 76.5 231.9
11 Max Goller Niemcy 75.0 76.0 231.6
  Aljaz Osterc Słowenia 75.0 76.0 231.6
13 Maximilian Lienher Austria 74.0 75.5 226.8
14 Dominik Maylaender Niemcy 73.0 76.0 224.7
15 Rok Tarman Słowenia 74.0 74.0 223.5
16 Axel Maylaender Niemcy 74.5 73.0 221.9
17 Bartosz Czyż Polska 74.0 73.0 221.3
18 Marinus Kraus Niemcy 70.5 76.0 220.7
19 Lovro Vodusek Słowenia 72.0 75.5 220.4
20 Julian Hahn Niemcy 72.0 72.0 215.7
21 Rok Justin Słowenia 71.0 72.5 213.6
22 Tom Gerisch Niemcy 72.0 72.0 212.2
23 Justin Nietzel Niemcy 71.5 72.5 211.7
24 Tim Fuchs Niemcy 70.0 73.0 210.5
25 Jonathan Siegel Niemcy 71.0 72.5 209.6
26 Kacper Juroszek Polska 72.5 70.0 208.9
27 Paul Winter Niemcy 73.0 70.0 208.5
28 Lennart Weigel Niemcy 69.5 72.0 207.2
  Aleksandr Loginov Rosja 70.5 71.0 207.2
30 Thomas Hofer Austria 72.0 69.5 203.2
31 Justin Weigel Niemcy 69.5   100.1
  Sebastian Bradatsch Niemcy 69.5   100.1
33 Frantisek Holik Czechy 69.5   99.6
34 Jan Kus Słowenia 69.0   99.0
35 Matevz Samec Słowenia 68.5   98.4
36 Cene Prevc Słowenia 69.5   97.6
37 Niclas Heumann Niemcy 68.5   97.4
38 Damian Lasota Czechy 68.0   96.3
39 Adrian Sell Niemcy 68.5   95.9
  Danil Sadreev Rosja 68.5   95.9
41 Maksim Sergeev Rosja 68.0   95.8
42 Samet Karta Turcja 67.0   93.6
43 Luca Geyer Niemcy 66.0   91.9
44 Martin Diess Austria 66.0   90.4
45 Blaz Pavlic Słowenia 66.5   90.0
46 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 65.0   88.7
47 Jan Bombek Słowenia 66.0   87.9
48 Ayberk Demir Turcja 64.5   87.1
49 Radek Selcer Czechy 63.0   83.8
50 Jakob Kosak Niemcy 62.5   82.2
51 Petr Vaverka Czechy 61.0   78.4
52 Patrick Kogler Austria 60.0   77.2
53 Benedikt Holub Czechy 60.5   76.8
54 Jakub Sikola Czechy 61.0   76.4
55 Nikita Devyatkin Kazachstan 59.5   74.6
56 Filip Cerny Czechy 60.0   74.2
57 Radek Rydl Czechy 60.0   71.7
58 Muhammed Munir Gungen Turcja 58.5   71.4
59 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 58.5   69.9
60 Gleb Safonov Kazachstan 56.5   66.0
61 Mikulas Sluka Czechy 54.5   62.1
62 Muhammet Ali Bedir Turcja 54.0   59.0
63 Viktor Hristov Bułgaria 49.5   48.1
64 Ilshat Kadyrov Kazachstan 46.5   39.0
65 Sergey Kravtsov Kazachstan 41.0   26.4
66 Florian Molnar Węgry DNS DNS DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »