Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
10.02.2018 - Breitenberg-Rastbüchl (Niemcy) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomasz Pilch Polska 80.0 79.5 253.8
2 Elias Tollinger Austria 80.0 78.0 250.0
3 Cene Prevc Słowenia 78.5 77.0 245.0
4 Julian Wienerroither Austria 77.5 78.0 243.5
5 Maximilian Lienher Austria 78.0 77.5 243.0
  Fabian Seidl Niemcy 77.5 78.0 243.0
7 Matevz Samec Słowenia 77.5 77.0 241.8
8 Markus Rupitsch Austria 78.0 77.0 241.4
9 Markus Schiffner Austria 78.0 78.0 241.1
10 Thomas Lackner Austria 78.0 76.0 238.7
11 Johannes Schubert Niemcy 76.5 76.5 238.5
12 Rok Justin Słowenia 76.5 76.5 237.0
13 Bartosz Czyż Polska 76.5 76.5 236.0
  Dominik Maylaender Niemcy 77.0 76.0 236.0
15 Marinus Kraus Niemcy 74.5 77.0 231.7
16 Paul Winter Niemcy 75.5 76.0 231.2
17 Tim Fuchs Niemcy 76.0 74.5 230.5
  Mika Schwann Austria 76.0 74.5 230.5
19 Justin Nietzel Niemcy 74.5 75.0 229.3
20 Max Goller Niemcy 75.5 74.5 228.9
21 Thomas Hofer Austria 75.0 74.5 226.3
22 Niclas Heumann Niemcy 75.0 74.0 223.7
23 Lukas Wagner Niemcy 75.5 72.5 223.5
24 Lovro Vodusek Słowenia 73.5 74.0 223.4
25 Jan Kus Słowenia 74.5 73.0 221.4
26 Danil Sadreev Rosja 74.0 73.5 220.9
27 Sebastian Bradatsch Niemcy 74.0 72.5 220.7
28 Julian Hahn Niemcy 73.5 71.5 218.4
29 Blaz Pavlic Słowenia 74.5 72.5 215.8
30 Rok Tarman Słowenia 75.5 72.0 212.9
31 Lennart Weigel Niemcy 73.5   109.9
  Tom Gerisch Niemcy 73.5   109.9
  Aljaz Osterc Słowenia 73.5   109.9
34 Jonathan Siegel Niemcy 73.0   108.8
  Justin Weigel Niemcy 73.0   108.8
  Axel Maylaender Niemcy 73.0   108.8
37 Maksim Sergeev Rosja 72.5   107.7
38 Kacper Juroszek Polska 72.0   106.6
39 Adrian Sell Niemcy 71.5   106.0
40 Martin Diess Austria 71.5   105.0
41 Aleksandr Loginov Rosja 70.0   102.2
  Samet Karta Turcja 70.0   102.2
43 Jan Bombek Słowenia 70.5   101.8
44 Patrick Kogler Austria 70.0   101.7
45 Frantisek Holik Czechy 70.0   100.7
46 Luca Geyer Niemcy 69.5   100.1
47 Damian Lasota Czechy 69.0   97.5
48 Benedikt Hahne Niemcy 68.5   97.4
49 Radek Selcer Czechy 66.5   91.5
50 Benedikt Holub Czechy 65.5   89.8
51 Radek Rydl Czechy 65.0   88.2
52 Ayberk Demir Turcja 64.5   86.1
53 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 64.0   86.0
54 Petr Vaverka Czechy 63.5   84.9
55 Muhammet Ali Bedir Turcja 62.5   83.2
56 Filip Cerny Czechy 63.5   82.4
57 Jakub Sikola Czechy 62.0   82.1
58 Muhammed Munir Gungen Turcja 60.5   77.8
59 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 61.5   77.5
60 Mikulas Sluka Czechy 57.0   69.6
61 Viktor Hristov Bułgaria 57.0   64.1
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan     0.0
  Florian Molnar Węgry     0.0

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Taku Takeuchi
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich