TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
10.02.2018 - Breitenberg-Rastbüchl (Niemcy) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tomasz Pilch Polska 80.0 79.5 253.8
2 Elias Tollinger Austria 80.0 78.0 250.0
3 Cene Prevc Słowenia 78.5 77.0 245.0
4 Julian Wienerroither Austria 77.5 78.0 243.5
5 Maximilian Lienher Austria 78.0 77.5 243.0
  Fabian Seidl Niemcy 77.5 78.0 243.0
7 Matevz Samec Słowenia 77.5 77.0 241.8
8 Markus Rupitsch Austria 78.0 77.0 241.4
9 Markus Schiffner Austria 78.0 78.0 241.1
10 Thomas Lackner Austria 78.0 76.0 238.7
11 Johannes Schubert Niemcy 76.5 76.5 238.5
12 Rok Justin Słowenia 76.5 76.5 237.0
13 Bartosz Czyż Polska 76.5 76.5 236.0
  Dominik Maylaender Niemcy 77.0 76.0 236.0
15 Marinus Kraus Niemcy 74.5 77.0 231.7
16 Paul Winter Niemcy 75.5 76.0 231.2
17 Tim Fuchs Niemcy 76.0 74.5 230.5
  Mika Schwann Austria 76.0 74.5 230.5
19 Justin Nietzel Niemcy 74.5 75.0 229.3
20 Max Goller Niemcy 75.5 74.5 228.9
21 Thomas Hofer Austria 75.0 74.5 226.3
22 Niclas Heumann Niemcy 75.0 74.0 223.7
23 Lukas Wagner Niemcy 75.5 72.5 223.5
24 Lovro Vodusek Słowenia 73.5 74.0 223.4
25 Jan Kus Słowenia 74.5 73.0 221.4
26 Danil Sadreev Rosja 74.0 73.5 220.9
27 Sebastian Bradatsch Niemcy 74.0 72.5 220.7
28 Julian Hahn Niemcy 73.5 71.5 218.4
29 Blaz Pavlic Słowenia 74.5 72.5 215.8
30 Rok Tarman Słowenia 75.5 72.0 212.9
31 Lennart Weigel Niemcy 73.5   109.9
  Tom Gerisch Niemcy 73.5   109.9
  Aljaz Osterc Słowenia 73.5   109.9
34 Jonathan Siegel Niemcy 73.0   108.8
  Justin Weigel Niemcy 73.0   108.8
  Axel Maylaender Niemcy 73.0   108.8
37 Maksim Sergeev Rosja 72.5   107.7
38 Kacper Juroszek Polska 72.0   106.6
39 Adrian Sell Niemcy 71.5   106.0
40 Martin Diess Austria 71.5   105.0
41 Aleksandr Loginov Rosja 70.0   102.2
  Samet Karta Turcja 70.0   102.2
43 Jan Bombek Słowenia 70.5   101.8
44 Patrick Kogler Austria 70.0   101.7
45 Frantisek Holik Czechy 70.0   100.7
46 Luca Geyer Niemcy 69.5   100.1
47 Damian Lasota Czechy 69.0   97.5
48 Benedikt Hahne Niemcy 68.5   97.4
49 Radek Selcer Czechy 66.5   91.5
50 Benedikt Holub Czechy 65.5   89.8
51 Radek Rydl Czechy 65.0   88.2
52 Ayberk Demir Turcja 64.5   86.1
53 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 64.0   86.0
54 Petr Vaverka Czechy 63.5   84.9
55 Muhammet Ali Bedir Turcja 62.5   83.2
56 Filip Cerny Czechy 63.5   82.4
57 Jakub Sikola Czechy 62.0   82.1
58 Muhammed Munir Gungen Turcja 60.5   77.8
59 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 61.5   77.5
60 Mikulas Sluka Czechy 57.0   69.6
61 Viktor Hristov Bułgaria 57.0   64.1
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan     0.0
  Florian Molnar Węgry     0.0

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »