Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
21.01.2018 - Planica (Słowenia) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dominik Maylaender Niemcy 101.0 104.5 262.0
2 Thomas Hofer Austria 102.5 103.5 253.5
3 Maximilian Steiner Austria 100.0 104.0 251.5
4 Elias Tollinger Austria 98.0 100.0 246.0
5 Rok Justin Słowenia 99.5 97.0 244.0
6 Stefan Huber Austria 100.5 96.5 242.0
7 Markus Rupitsch Austria 98.5 97.0 238.5
8 Andreas Alamommo Finlandia 100.5 94.0 236.5
9 Fabian Seidl Niemcy 99.5 94.0 233.5
10 Aljaz Osterc Słowenia 93.0 96.0 223.0
11 Miha Kveder Słowenia 94.5 95.0 221.0
12 Jan Bombek Słowenia 94.5 93.0 220.0
13 Paul Winter Niemcy 95.5 91.0 219.0
14 Patrick Kogler Austria 95.0 91.5 218.5
15 Matevz Samec Słowenia 93.0 92.5 217.0
16 Niko Kytoesaho Finlandia 96.5 89.5 216.5
17 Markus Schiffner Austria 92.5 93.0 216.0
18 Tim Fuchs Niemcy 94.0 90.5 215.5
19 Mathis Contamine Francja 92.0 91.5 211.0
20 Andraz Pograjc Słowenia 91.0 94.5 210.5
21 Sergey Tkachenko Kazachstan 93.5 90.0 210.0
  Julian Hahn Niemcy 93.5 89.0 210.0
23 Rok Oblak Słowenia 93.0 90.0 209.5
24 Stanisław Biela Polska 96.0 85.5 205.0
25 Jan Kus Słowenia 92.0 88.5 204.5
26 Krzysztof Miętus Polska 91.5 86.5 198.5
27 Janne Korhonen Finlandia 91.5 86.5 198.0
28 Niko Loeytaeinen Finlandia 91.5 88.5 197.5
29 Medard Brezovnik Słowenia 92.5 82.5 192.0
30 Sebastian Bradatsch Niemcy 92.0 82.0 189.0
31 Aljaz Vodan Słowenia 90.5   103.5
32 Zak Mogel Słowenia 91.0   103.0
33 Nejc Toporis Słowenia 90.5   102.5
34 Alessandro Batby Francja 90.5   102.0
  Martin Capuder Słowenia 91.5   102.0
  Andrzej Stękała Polska 90.5   102.0
  Johannes Schubert Niemcy 90.0   102.0
38 Jernej Presecnik Słowenia 90.0   101.0
  Miran Zupancic Słowenia 89.5   101.0
40 Andraz Modic Słowenia 88.5   99.0
41 Tine Bogataj Słowenia 89.0   98.5
42 Janni Reisenauer Austria 88.5   98.0
43 Frantisek Holik Czechy 88.0   97.5
  Cene Prevc Słowenia 88.0   97.5
45 Sung-Woo Cho Korea Pd. 88.0   97.0
  Mark Hafnar Słowenia 88.0   97.0
  Krzysztof Biegun Polska 88.0   97.0
  Giovanni Bresadola Włochy 88.0   97.0
49 Kacper Juroszek Polska 88.5   96.5
50 Dusan Dolezel Czechy 87.5   96.0
51 Axel Maylaender Niemcy 87.5   95.5
52 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 87.5   94.5
53 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 87.0   94.0
54 Petr Vaverka Czechy 86.5   93.0
55 Damian Skupień Polska 86.5   92.5
56 Francesco Cecon Włochy 86.0   92.0
  Kalle Heikkinen Finlandia 86.5   92.0
58 Marinus Kraus Niemcy 85.5   91.5
59 Szymon Pawłowski Polska 85.0   89.5
60 Gabriele Zambelli Włochy 84.5   88.5
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 84.5   88.5
62 Lukas Wagner Niemcy 84.0   87.5
63 Kacper Stosel Polska 83.5   86.5
64 Jeong-Heon Si Korea Pd. 84.0   86.0
65 Łukasz Bukowski Polska 84.5   85.0
66 Benedikt Holub Czechy 82.5   84.0
67 Hunor Farkas Rumunia 82.5   82.0
68 Radek Rydl Czechy 82.0   80.5
  Ju-Chan Lee Korea Pd. 81.0   80.5
70 Karol Niemczyk Polska 82.0   80.0
71 Florian Molnar Węgry 80.0   78.0
  Alessio Longo Włochy 80.0   78.0
73 Daniel Andrei Cacina Rumunia 79.5   75.5
74 Nikita Devyatkin Kazachstan 77.0   72.0
  Daniel Moroder Włochy 77.0   72.0
76 Seok-Jae Hwang Korea Pd. 77.0   71.5
77 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 76.5   67.5
78 Lukas Kubena Czechy 74.5   67.0
  Jakub Sikola Czechy 74.5   67.0
80 Mikulas Sluka Czechy 73.0   63.0
81 Oleksandr Shumbarets Ukraina 72.5   61.5
82 Viktor Hristov Bułgaria 71.0   56.0
83 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 69.5   51.0
84 Andrea Campregher Włochy 67.0   49.0
85 Vitaliy Grebeniuk Ukraina 67.0   46.5
86 Sergey Zyryanov Kazachstan 65.5   43.5
87 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 63.0   38.0
88 Blaz Pavlic Słowenia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich