Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
20.01.2018 - Planica (Słowenia) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Schiffner Austria 100.5 98.0 246.5
2 Zak Mogel Słowenia 97.0 103.5 243.0
3 Janni Reisenauer Austria 96.5 100.0 241.0
4 Elias Tollinger Austria 100.5 95.0 240.5
5 Rok Justin Słowenia 98.0 96.5 238.5
6 Marinus Kraus Niemcy 97.5 98.0 237.5
7 Andreas Alamommo Finlandia 98.5 98.0 237.0
8 Cene Prevc Słowenia 98.0 96.0 236.0
9 Miran Zupancic Słowenia 97.5 96.5 235.5
  Markus Rupitsch Austria 100.5 93.5 235.5
11 Miha Kveder Słowenia 98.5 94.5 234.0
12 Thomas Hofer Austria 97.0 95.0 231.5
13 Dominik Maylaender Niemcy 95.5 96.0 231.0
14 Sergey Tkachenko Kazachstan 97.0 97.0 230.0
15 Stefan Huber Austria 99.0 93.5 229.5
16 Jan Kus Słowenia 97.5 94.0 228.5
17 Andraz Modic Słowenia 97.5 93.0 227.0
18 Fabian Seidl Niemcy 95.5 95.0 226.5
19 Julian Hahn Niemcy 96.5 94.0 225.0
20 Aljaz Vodan Słowenia 95.0 94.0 223.0
21 Mark Hafnar Słowenia 94.0 95.5 221.0
22 Blaz Pavlic Słowenia 94.0 93.5 219.5
23 Maximilian Steiner Austria 95.5 92.0 218.5
24 Tim Fuchs Niemcy 95.0 90.5 216.5
25 Jernej Presecnik Słowenia 94.0 91.5 215.5
26 Mathis Contamine Francja 94.0 91.5 214.5
27 Sebastian Bradatsch Niemcy 93.0 92.0 213.0
28 Alessandro Batby Francja 95.0 90.0 210.0
29 Niko Loytainen Finlandia 93.0 90.0 209.0
30 Andraz Pograjc Słowenia 95.5 82.0 192.5
31 Andrzej Stękała Polska 92.5   107.5
  Aljaz Osterc Słowenia 92.5   107.5
33 Jan Bombek Słowenia 92.5   107.0
  Paul Winter Niemcy 93.0   107.0
35 Axel Maylaender Niemcy 92.0   106.5
  Kalle Heikkinen Finlandia 93.0   106.5
37 Patrick Kogler Austria 92.0   106.0
38 Medard Brezovnik Słowenia 92.0   105.5
39 Kacper Juroszek Polska 92.0   105.0
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 92.0   105.0
41 Frantisek Holik Czechy 91.0   104.0
42 Dusan Dolezel Czechy 91.0   103.5
  Janne Korhonen Finlandia 91.0   103.5
  Krzysztof Biegun Polska 91.0   103.5
  Johannes Schubert Niemcy 90.5   103.5
46 Rok Oblak Słowenia 91.0   103.0
  Tine Bogataj Słowenia 91.0   103.0
  Damian Skupień Polska 91.0   103.0
  Stanisław Biela Polska 91.5   103.0
  Giovanni Bresadola Włochy 91.0   103.0
51 Niko Kytosaho Finlandia 89.5   100.0
52 Łukasz Bukowski Polska 91.5   99.5
  Anze Lavtizar Słowenia 89.0   99.5
54 Krzysztof Miętus Polska 89.0   99.0
  Lukas Wagner Niemcy 89.0   99.0
56 Kacper Stosel Polska 88.0   96.0
57 Florian Molnar Węgry 88.0   95.5
58 Matija Vidic Słowenia 88.0   95.0
  Gabriele Zambelli Włochy 87.0   95.0
60 Szymon Pawłowski Polska 86.5   93.5
61 Bernard Dobre Słowenia 88.5   91.5
62 Sungwoo Cho Korea Pd. 85.0   89.5
63 Karol Niemczyk Polska 84.5   88.5
64 Daniel Moroder Włochy 84.0   88.0
65 Soohyeon Yim Korea Pd. 84.0   87.5
66 Petr Vaverka Czechy 84.0   87.0
67 Juchan Lee Korea Pd. 84.0   86.5
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 83.5   86.5
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 83.5   86.5
70 Benedikt Holub Czechy 82.0   83.0
71 Jakub Sikola Czechy 81.5   82.5
72 Oleksandr Shumbarets Ukraina 80.0   78.5
73 Seokjae Hwang Korea Pd. 80.5   77.5
74 Hunor Farkas Rumunia 79.5   77.0
75 Radek Rydl Czechy 79.0   76.0
76 Jeongheon Si Korea Pd. 78.5   75.0
77 Alessio Longo Włochy 78.0   73.5
78 Mikulas Sluka Czechy 77.0   72.5
79 Lukas Kubena Czechy 74.5   67.0
80 Nikita Devyatkin Kazachstan 73.0   64.0
81 Sergey Zyryanov Kazachstan 72.5   60.5
82 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 72.5   59.5
83 Andrea Campregher Włochy 70.5   53.5
84 Viktor Hristov Bułgaria 68.5   52.0
85 Daniel Andrei Cacina Rumunia DNS   DNS
86 Vitaliy Grebeniuk Ukraina DSQ   DSQ
87 Francesco Cecon Włochy DSQ   DSQ
88 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich