TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
13.01.2018 - Zakopane (Polska) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 140.0 137.0 279.1
2 Stefan Huber Austria 138.5 137.0 277.9
3 Markus Rupitsch Austria 129.5 138.5 261.9
4 Krzysztof Leja Polska 127.5 141.0 260.3
5 Andraz Pograjc Słowenia 137.5 130.0 258.8
6 Bartosz Czyż Polska 126.5 138.0 254.6
7 Janni Reisenauer Austria 125.0 139.0 253.2
8 Miran Zupancic Słowenia 130.5 132.0 250.5
9 Paul Winter Niemcy 131.0 132.0 249.9
10 Viktor Polasek Czechy 131.0 130.5 248.7
11 Vojtech Stursa Czechy 137.5 124.5 246.6
12 Nik Fabijan Słowenia 126.5 135.0 246.2
13 Johannes Schubert Niemcy 128.5 131.5 245.5
14 Thomas Hofer Austria 128.0 133.0 245.3
15 Julian Hahn Niemcy 137.0 124.0 244.2
16 Paweł W±sek Polska 133.5 124.0 242.0
17 Aljaz Vodan Słowenia 134.0 124.5 241.8
18 Rok Justin Słowenia 132.5 125.5 241.4
19 Dominik Maylaender Niemcy 126.5 131.0 240.0
20 Sebastian Bradatsch Niemcy 124.0 133.5 239.5
21 Andrzej Stękała Polska 130.5 126.5 239.1
22 Dusan Dolezel Czechy 131.0 127.0 238.4
23 Cene Prevc Słowenia 132.0 125.0 238.1
24 Elias Tollinger Austria 131.0 124.0 236.5
25 Damian Lasota Czechy 128.0 127.5 235.4
26 Andrii Vaskul Ukraina 131.0 127.5 234.3
27 Matevz Samec Słowenia 131.5 122.0 229.8
28 Justin Nietzel Niemcy 127.0 124.5 226.7
29 Krzysztof Biegun Polska 125.0 125.0 225.5
30 Frantisek Holik Czechy 125.5 124.0 222.6
31 Fabian Seidl Niemcy 124.0   109.7
32 Urban Rogelj Słowenia 123.0   108.9
33 Lukas Wagner Niemcy 122.5   107.5
34 Krzysztof Miętus Polska 122.0   106.6
35 Martin Capuder Słowenia 121.5   103.7
36 Patrick Kogler Austria 120.5   102.9
37 Damian Skupień Polska 120.0   102.0
38 Stanisław Biela Polska 117.5   97.5
39 Yevgen Marusyak Ukraina 116.5   94.7
40 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 115.0   92.0
41 Kacper Juroszek Polska 114.5   91.6
42 Karol Niemczyk Polska 112.0   87.1
43 Petr Vaverka Czechy 112.5   87.0
44 Szymon Pawłowski Polska 111.0   84.8
45 Łukasz Bukowski Polska 111.5   83.7
46 Radek Selcer Czechy 110.0   82.5
47 Dawid Jarz±bek Polska 109.0   81.7
48 Daniel Andrei Cacina Rumunia 109.5   81.1
49 Kacper Stosel Polska 108.5   80.3
50 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 109.0   80.2
51 Łukasz Rutkowski Polska 108.5   79.8
52 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 107.0   77.1
53 Sung-Woo Cho Korea Pd. 106.5   74.7
54 Ivan Zelenchuk Ukraina 103.0   67.4
  Hunor Farkas Rumunia 103.0   67.4
56 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 103.0   66.9
57 Radek Rydl Czechy 100.5   64.4
58 Benedikt Holub Czechy 100.5   63.9
59 Andrei Feldorean Rumunia 99.0   61.2
60 Artur Kukuła Polska 98.5   60.8
61 Radu Mihai Pacurar Rumunia 97.5   57.5
62 Ju-Chan Lee Korea Pd. 98.5   56.3
63 Szymon Jojko Polska 89.0   42.7
64 Lovro Kos Słowenia 91.5   38.7
65 Jakub Chowaniec Polska 82.5   29.5
66 Mateusz Gruszka Polska 81.5   26.7
67 Krzysztof Kieta Polska 77.0   17.1

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »