Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
13.01.2018 - Zakopane (Polska) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 140.0 137.0 279.1
2 Stefan Huber Austria 138.5 137.0 277.9
3 Markus Rupitsch Austria 129.5 138.5 261.9
4 Krzysztof Leja Polska 127.5 141.0 260.3
5 Andraz Pograjc Słowenia 137.5 130.0 258.8
6 Bartosz Czyż Polska 126.5 138.0 254.6
7 Janni Reisenauer Austria 125.0 139.0 253.2
8 Miran Zupancic Słowenia 130.5 132.0 250.5
9 Paul Winter Niemcy 131.0 132.0 249.9
10 Viktor Polasek Czechy 131.0 130.5 248.7
11 Vojtech Stursa Czechy 137.5 124.5 246.6
12 Nik Fabijan Słowenia 126.5 135.0 246.2
13 Johannes Schubert Niemcy 128.5 131.5 245.5
14 Thomas Hofer Austria 128.0 133.0 245.3
15 Julian Hahn Niemcy 137.0 124.0 244.2
16 Paweł W±sek Polska 133.5 124.0 242.0
17 Aljaz Vodan Słowenia 134.0 124.5 241.8
18 Rok Justin Słowenia 132.5 125.5 241.4
19 Dominik Maylaender Niemcy 126.5 131.0 240.0
20 Sebastian Bradatsch Niemcy 124.0 133.5 239.5
21 Andrzej Stękała Polska 130.5 126.5 239.1
22 Dusan Dolezel Czechy 131.0 127.0 238.4
23 Cene Prevc Słowenia 132.0 125.0 238.1
24 Elias Tollinger Austria 131.0 124.0 236.5
25 Damian Lasota Czechy 128.0 127.5 235.4
26 Andrii Vaskul Ukraina 131.0 127.5 234.3
27 Matevz Samec Słowenia 131.5 122.0 229.8
28 Justin Nietzel Niemcy 127.0 124.5 226.7
29 Krzysztof Biegun Polska 125.0 125.0 225.5
30 Frantisek Holik Czechy 125.5 124.0 222.6
31 Fabian Seidl Niemcy 124.0   109.7
32 Urban Rogelj Słowenia 123.0   108.9
33 Lukas Wagner Niemcy 122.5   107.5
34 Krzysztof Miętus Polska 122.0   106.6
35 Martin Capuder Słowenia 121.5   103.7
36 Patrick Kogler Austria 120.5   102.9
37 Damian Skupień Polska 120.0   102.0
38 Stanisław Biela Polska 117.5   97.5
39 Yevgen Marusyak Ukraina 116.5   94.7
40 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 115.0   92.0
41 Kacper Juroszek Polska 114.5   91.6
42 Karol Niemczyk Polska 112.0   87.1
43 Petr Vaverka Czechy 112.5   87.0
44 Szymon Pawłowski Polska 111.0   84.8
45 Łukasz Bukowski Polska 111.5   83.7
46 Radek Selcer Czechy 110.0   82.5
47 Dawid Jarz±bek Polska 109.0   81.7
48 Daniel Andrei Cacina Rumunia 109.5   81.1
49 Kacper Stosel Polska 108.5   80.3
50 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 109.0   80.2
51 Łukasz Rutkowski Polska 108.5   79.8
52 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 107.0   77.1
53 Sung-Woo Cho Korea Pd. 106.5   74.7
54 Ivan Zelenchuk Ukraina 103.0   67.4
  Hunor Farkas Rumunia 103.0   67.4
56 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 103.0   66.9
57 Radek Rydl Czechy 100.5   64.4
58 Benedikt Holub Czechy 100.5   63.9
59 Andrei Feldorean Rumunia 99.0   61.2
60 Artur Kukuła Polska 98.5   60.8
61 Radu Mihai Pacurar Rumunia 97.5   57.5
62 Ju-Chan Lee Korea Pd. 98.5   56.3
63 Szymon Jojko Polska 89.0   42.7
64 Lovro Kos Słowenia 91.5   38.7
65 Jakub Chowaniec Polska 82.5   29.5
66 Mateusz Gruszka Polska 81.5   26.7
67 Krzysztof Kieta Polska 77.0   17.1

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich