TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
16.12.2017 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 96.5 97.5 259.5
2 Przemysław Kantyka Polska 94.0 97.5 251.5
3 Paul Winter Niemcy 93.5 96.5 250.0
4 Thomas Aasen Markeng Norwegia 93.5 97.0 248.0
5 Mika Schwann Austria 93.5 96.0 247.0
6 Robin Pedersen Norwegia 95.5 94.0 246.5
7 Thomas Hofer Austria 94.0 95.5 246.0
8 Sondre Ringen Norwegia 94.0 94.0 245.5
9 Maximilian Steiner Austria 91.5 97.0 245.0
10 Joakim Aune Norwegia 92.0 95.5 242.0
11 Fredrik Villumstad Norwegia 92.5 95.5 241.5
12 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 90.5 95.5 238.0
13 Tim Fuchs Niemcy 90.0 94.0 237.5
14 Jan Ziobro Polska 92.5 93.0 237.0
15 Frantisek Holik Czechy 93.0 90.0 233.5
16 Janni Reisenauer Austria 91.5 92.5 232.5
17 Andreas Granerud Buskum Norwegia 91.0 91.5 231.5
18 Jesper Oedegaard Norwegia 88.0 93.5 227.0
19 Johannes Schubert Niemcy 90.0 91.0 226.5
20 Radek Selcer Czechy 90.5 89.5 225.0
  Maximilian Lienher Austria 87.5 93.0 225.0
22 Julian Hahn Niemcy 87.0 92.0 224.5
23 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 89.5 89.5 222.5
24 Lukas Wagner Niemcy 86.5 92.0 221.5
25 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 90.5 87.5 218.0
  Justin Nietzel Niemcy 88.5 88.0 218.0
27 Sebastian Bradatsch Niemcy 87.0 90.0 216.5
28 Espen Roee Norwegia 88.0 88.5 212.5
29 Stanisław Biela Polska 87.0 87.0 208.5
30 Petr Vaverka Czechy 86.0 DSQ 103.5
31 Konstantin Sokolenko Kazachstan 86.0   103.0
  Carl Henning Lippestad Norwegia 86.0   103.0
33 Andreas Varsi Breivik Norwegia 87.0   102.5
  Philipp Haagen Austria 87.0   102.5
35 Espen Jacobsen Norwegia 85.5   102.0
  Vladislav Boyarintsev Rosja 86.5   102.0
37 Jonas Bratlien Norwegia 85.5   99.5
  Krzysztof Miętus Polska 84.5   99.5
39 Erkin Allamuratov Rosja 84.0   97.5
40 Dusan Dolezel Czechy 82.5   96.0
41 Arttu Pohjola Finlandia 81.0   92.0
42 Joergen Madsen Norwegia 81.0   91.5
43 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 79.5   87.5
44 Mico Ahonen Finlandia 78.5   86.5
45 Jeong-Heon Si Korea Pd. 78.0   83.5
46 Gleb Safonov Kazachstan 76.0   79.0
47 Ju-Chan Lee Korea Pd. 77.5   78.5
48 Nikita Devyatkin Kazachstan 74.5   76.0
49 Jakub Sikola Czechy 73.5   75.0
50 Sergey Zyryanov Kazachstan 73.0   72.5
  Petteri Forsstroem Finlandia 74.0   72.5
52 Marcus Flemstroem Szwecja 71.5   71.0
53 Florian Molnar Węgry 73.5   70.0
54 Danil Vassilyev Kazachstan 72.5   67.0
55 Sung-Woo Cho Korea Pd. 70.0   66.0
56 Seok-Jae Hwang Korea Pd. 70.0   63.0
57 Olof Lundgren Szwecja 68.0   58.0
58 Mikhail Boiko Kazachstan 67.0   56.0
59 Oscar Alexander Hafslund Norwegia   DSQ DSQ
60 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia   DSQ DSQ
61 Christian Ingebrigtsen Norwegia   DSQ DSQ
62 Onni Kasperi Siven Finlandia   DSQ DSQ
63 Lars Brodshaug Berger Norwegia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »