TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
15.12.2017 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sondre Ringen Norwegia 98.5 96.5 261.0
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 97.0 98.0 260.0
3 Joakim Aune Norwegia 98.0 98.5 259.5
4 Maximilian Steiner Austria 96.0 98.0 256.5
5 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 95.5 96.0 254.5
  Przemysław Kantyka Polska 96.5 97.5 254.5
7 Mika Schwann Austria 94.0 97.5 252.0
8 Paul Winter Niemcy 94.5 96.0 250.5
9 Thomas Hofer Austria 95.0 97.0 246.0
10 Robin Pedersen Norwegia 93.5 94.0 242.5
11 Andreas Granerud Buskum Norwegia 94.0 93.0 242.0
12 Tim Fuchs Niemcy 92.5 92.5 238.5
13 Janni Reisenauer Austria 90.5 95.0 237.0
14 Thomas Aasen Markeng Norwegia 93.0 93.0 236.5
15 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 92.0 92.0 235.0
16 Jesper Oedegaard Norwegia 92.0 93.0 232.0
17 Fredrik Villumstad Norwegia 94.0 96.5 230.5
18 Maximilian Lienher Austria 91.0 92.0 230.0
  Sebastian Bradatsch Niemcy 90.5 91.0 230.0
20 Jan Ziobro Polska 91.5 91.0 229.0
21 Espen Jacobsen Norwegia 93.0 88.5 226.0
22 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 91.5 89.0 225.5
23 Stanisław Biela Polska 91.0 90.0 223.0
24 Justin Nietzel Niemcy 91.5 87.5 222.5
25 Andreas Varsi Breivik Norwegia 91.0 89.0 222.0
26 Lukas Wagner Niemcy 91.0 88.0 221.5
27 Frantisek Holik Czechy 90.5 87.0 220.5
28 Petr Vaverka Czechy 89.0 87.0 214.5
29 Christian Ingebrigtsen Norwegia 88.5 86.5 211.5
30 Krzysztof Miętus Polska 88.5 84.5 208.5
31 Johannes Schubert Niemcy 88.5   108.5
32 Espen Roee Norwegia 88.5   108.0
33 Lars Brodshaug Berger Norwegia 88.5   106.0
  Philipp Haagen Austria 87.0   106.0
35 Julian Hahn Niemcy 86.5   105.5
36 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 87.5   105.0
37 Jonas Bratlien Norwegia 86.5   104.0
  Joergen Madsen Norwegia 86.5   104.0
39 Konstantin Sokolenko Kazachstan 86.5   103.5
40 Erkin Allamuratov Rosja 86.0   103.0
41 Carl Henning Lippestad Norwegia 85.0   100.0
42 Radek Selcer Czechy 84.5   99.0
43 Dusan Dolezel Czechy 85.0   97.0
  Vladislav Boyarintsev Rosja 83.5   97.0
45 Mico Ahonen Finlandia 79.5   88.0
  Jeong-Heon Si Korea Pd. 80.0   88.0
47 Ju-Chan Lee Korea Pd. 79.0   87.0
  Arttu Pohjola Finlandia 81.0   87.0
49 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 81.5   85.5
50 Jakub Sikola Czechy 76.0   81.0
51 Nikita Devyatkin Kazachstan 75.5   78.5
52 Petteri Forsstroem Finlandia 74.0   76.0
53 Florian Molnar Węgry 75.5   74.0
54 Marcus Flemstroem Szwecja 72.0   72.5
55 Onni Kasperi Siven Finlandia 71.5   70.5
  Sergey Zyryanov Kazachstan 73.5   70.5
57 Olof Lundgren Szwecja 72.0   67.5
58 Seok-Jae Hwang Korea Pd. 71.0   65.5
59 Danil Vassilyev Kazachstan 68.0   58.5
60 Mikhail Boiko Kazachstan 67.0   56.5
61 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. DNS   DNS
62 Sung-Woo Cho Korea Pd. DNS   DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »