Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
08.12.2017 - Whistler (Kanada) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nejc Dezman Słowenia 101.0 100.0 263.5
2 Martin Hamann Niemcy 98.0 97.5 252.3
3 Andreas Wank Niemcy 100.5 97.5 251.1
4 Marius Lindvik Norwegia 98.5 98.0 250.6
5 Ziga Jelar Słowenia 98.5 96.5 247.5
6 Elias Tollinger Austria 98.5 96.0 246.3
7 Tomasz Pilch Polska 96.0 99.5 245.9
8 Philipp Aschenwald Austria 98.5 96.5 242.6
9 Miran Zupancic Słowenia 95.5 98.5 242.2
10 Florian Altenburger Austria 97.5 96.5 241.9
11 Fabian Seidl Niemcy 97.0 97.5 241.3
12 Andraz Pograjc Słowenia 94.5 98.0 241.0
13 Luca Egloff Szwajcaria 96.5 96.5 238.6
14 Thomas Lackner Austria 95.0 97.5 238.1
15 Viktor Polasek Czechy 96.5 94.5 236.8
16 Joachim Hauer Norwegia 96.5 95.0 235.6
17 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 94.5 96.0 234.8
18 Cestmir Kozisek Czechy 93.5 97.0 233.8
19 Mats Bjerke Myhren Norwegia 94.0 95.0 233.3
20 Aljaz Osterc Słowenia 95.0 95.5 232.1
21 Bartosz Czyż Polska 95.0 93.5 231.3
22 Filip Sakala Czechy 92.5 93.5 230.6
  Klemens Murańka Polska 95.5 94.0 230.6
24 Paweł W±sek Polska 93.0 95.5 230.0
25 Przemysław Kantyka Polska 95.5 94.0 229.6
26 Moritz Baer Niemcy 96.0 94.5 228.9
27 Bor Pavlovcic Słowenia 95.0 94.5 228.8
28 Felix Hoffmann Niemcy 93.5 93.5 226.3
29 Tom Hilde Norwegia 97.5 90.5 224.3
30 Rok Justin Słowenia 95.0 92.0 221.6
31 Stefan Huber Austria 93.5   112.9
32 Jarkko Maatta Finlandia 92.0   112.2
33 Heung Chul Choi Korea Pd. 93.0   110.9
34 Ilmir Hazetdinov Rosja 93.0   110.5
35 Paul Brasme Francja 92.5   109.9
36 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 92.5   109.8
37 Gabriel Karlen Szwajcaria 92.0   109.2
38 Janni Reisenauer Austria 91.5   108.9
39 Giovanni Bresadola Włochy 91.0   108.8
40 Dominik Maylaender Niemcy 92.5   108.2
41 Markus Rupitsch Austria 91.5   108.1
42 Eduard Torok Rumunia 91.5   107.6
43 Matthew Soukup Kanada 90.0   107.2
44 Daniele Varesco Włochy 90.5   107.0
45 Federico Cecon Włochy 90.0   105.4
46 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 89.0   105.3
47 Pascal Kaelin Szwajcaria 88.0   102.7
48 Joshua Maurer Kanada 88.0   102.5
49 Mathis Contamine Francja 90.5   101.9
50 Andrii Vaskul Ukraina 89.0   100.7
51 Juho Ojala Finlandia 88.0   99.3
52 Minato Mabuchi Japonia 87.0   98.5
53 Konstantin Sokolenko Kazachstan 87.5   98.0
54 Lukas Wagner Niemcy 88.0   97.9
55 Damian Lasota Czechy 87.0   96.1
56 Sorin Iulian Pitea Rumunia 85.0   95.2
57 Andrew Urlaub USA 86.5   93.8
58 AJ Brown USA 86.0   93.7
59 Casey Larson USA 84.0   92.0
60 Sabirzhan Muminov Kazachstan 85.5   91.7
61 Nikolai Matavin Rosja 85.5   91.4
62 Yevhen Marusiak Ukraina 83.0   91.2
63 Nikolay Karpenko Kazachstan 83.5   90.1
64 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 86.0   88.8
65 Nigel Lauchlan Kanada 80.0   85.3
66 Nicholas Mattoon USA 80.0   84.8
67 Takehiro Nagai Japonia 81.0   84.1
68 Soohyeon Yim Korea Pd. 79.5   82.4
69 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 79.5   82.3
70 Patrick Gasienica USA 77.5   80.2
71 Decker Dean USA 76.5   72.3
72 Sam Bolton Wielka Brytania 75.0   70.8
73 Sungwoo Cho Korea Pd. 72.0   67.1
74 Sergey Zyryanov Kazachstan 71.5   64.1
75 Robert Lock Wielka Brytania 69.5   61.9
76 Sergey Akhabadze Gruzja 68.5   60.8
77 Stephane Tremblay Kanada 68.0   58.0
78 Hunter Gibson USA 66.5   55.7
79 Ben Kaiser USA 67.5   55.0
80 Max Stretch Kanada 66.5   52.5
81 Nathan Mattoon USA 66.5   52.4
82 Noah Rolseth Kanada 63.0   49.1
83 Jonathan Learoyd Francja DNS   DNS
84 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia DSQ   DSQ
85 Greyson Scharffs USA DSQ   DSQ
86 Nikita Devyatkin Kazachstan DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich