TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
22.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dominik Maylaender Niemcy 98.0 90.5 235.0
2 Aljaz Osterc Słowenia 96.5 94.5 234.1
3 Mika Schwann Austria 89.5 94.0 228.4
4 Philipp Aschenwald Austria 91.0 91.5 226.2
5 Niko Kytoesaho Finlandia 91.5 96.0 225.8
6 Marat Zhaparov Kazachstan 97.0 97.0 224.7
7 Stefan Huber Austria 92.0 93.0 223.5
8 Blaz Pavlic Słowenia 90.5 97.0 222.8
9 Fabian Seidl Niemcy 90.0 91.0 222.4
10 Markus Rupitsch Austria 92.0 94.5 222.3
11 Przemysław Kantyka Polska 94.0 92.5 222.2
12 Kalle Heikkinen Finlandia 93.0 89.0 221.5
13 Lukas Wagner Niemcy 91.0 94.0 221.4
14 Tim Fuchs Niemcy 87.5 94.5 218.4
15 Stanisław Biela Polska 90.0 90.0 216.9
16 Krzysztof Leja Polska 90.0 87.5 216.5
17 Tomofumi Naito Japonia 90.0 92.5 215.8
18 Lovro Kos Słowenia 89.5 90.0 213.2
19 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 91.0 90.5 212.6
20 Yuya Yamada Japonia 88.0 87.5 212.3
21 Andrzej Stękała Polska 88.5 90.5 210.6
22 Sabirzhan Muminov Kazachstan 91.0 86.5 207.8
23 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.5 87.0 204.9
24 Sergey Tkachenko Kazachstan 89.5 86.5 202.9
25 Eduard Torok Rumunia 84.5 88.0 201.1
26 Joshua Maurer Kanada 89.5 87.5 197.6
27 Radek Selcer Czechy 86.5 84.5 195.5
28 Nicholas Mattoon USA 86.5 85.0 193.7
29 Matthew Soukup Kanada 86.5 86.5 193.4
30 Nigel Lauchlan Kanada 86.5 80.5 183.9
31 Juho Ojala Finlandia 83.5   97.8
32 Viktor Pasichnyk Ukraina 84.5   97.0
33 Minato Mabuchi Japonia 87.5   96.2
34 Casey Larson USA 83.0   94.7
35 Petr Vaverka Czechy 83.0   94.4
36 Krzysztof Biegun Polska 83.5   94.3
37 AJ Brown USA 80.5   93.9
38 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 81.5   92.0
39 Dmytro Mazurchuk Ukraina 81.5   91.1
40 Łukasz Bukowski Polska 81.5   90.1
41 Yevgen Marusyak Ukraina 79.0   90.0
42 Ilya Baskakov Rosja 77.5   89.3
43 Jakub Sikola Czechy 83.5   89.1
44 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 82.0   87.4
45 Muhammet Ali Bedir Turcja 82.0   86.4
46 Ilya Kratov Kazachstan 73.5   86.0
47 Kenta Takehana Japonia 78.0   85.2
48 Taavi Pappel Estonia 83.0   84.9
49 Szymon Pawłowski Polska 77.5   83.9
50 Kevin Maltsev Estonia 81.0   83.5
51 Mateusz Gruszka Polska 76.5   82.5
52 Benedikt Holub Czechy 75.5   81.9
53 Decker Dean USA 75.0   80.4
54 Andrei Feldorean Rumunia 72.0   79.1
55 Sergey Akhabadze Gruzja 76.5   79.0
56 Radu Mihai Pacurar Rumunia 74.5   78.6
57 Artem Yudin Rosja 76.0   77.9
58 Ayberk Demir Turcja 78.0   77.3
59 Mateusz Rajda Polska 73.0   75.2
60 Andrii Vaskul Ukraina 75.5   74.6
61 Stepan Pasichnyk Ukraina 71.5   74.4
62 Daniel Andrei Cacina Rumunia 71.0   73.1
63 Muhammed Munir Gungen Turcja 76.5   73.0
64 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   71.6
65 Sebastian Kellerman Czechy 73.0   70.1
66 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 73.0   69.2
67 Danil Vassilyev Kazachstan 67.0   67.0
68 Oleksandr Shumbarets Ukraina 70.0   66.0
69 Sergey Zyryanov Kazachstan 69.5   64.9
70 Ivan Pylypchuk Ukraina 68.5   63.4
71 Artur Sarkisiani Gruzja 68.5   63.3
72 Hunor Farkas Rumunia 69.5   63.0
73 George Shubitidze Gruzja 68.0   61.2
74 Gleb Safonov Kazachstan 67.0   59.7
75 Szymon Jojko Polska 69.0   58.0
76 Viktor Hristov Bułgaria 67.5   56.5
77 Vitaliy Grebeniuk Ukraina 67.0   54.2
78 Ivan Zelenchuk Ukraina 63.0   48.3
79 Thomas Lackner Austria DNS   DNS
80 Daniel Huber Austria DNS   DNS
81 Vitaliy Kalinichenko Ukraina DNS   DNS
82 Florin Feroiu Rumunia DNS   DNS
83 Vazha Kozanashvili Gruzja DNS   DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »