Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
22.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dominik Maylaender Niemcy 98.0 90.5 235.0
2 Aljaz Osterc Słowenia 96.5 94.5 234.1
3 Mika Schwann Austria 89.5 94.0 228.4
4 Philipp Aschenwald Austria 91.0 91.5 226.2
5 Niko Kytosaho Finlandia 91.5 96.0 225.8
6 Marat Zhaparov Kazachstan 97.0 97.0 224.7
7 Stefan Huber Austria 92.0 93.0 223.5
8 Blaz Pavlic Słowenia 90.5 97.0 222.8
9 Fabian Seidl Niemcy 90.0 91.0 222.4
10 Markus Rupitsch Austria 92.0 94.5 222.3
11 Przemysław Kantyka Polska 94.0 92.5 222.2
12 Kalle Heikkinen Finlandia 93.0 89.0 221.5
13 Lukas Wagner Niemcy 91.0 94.0 221.4
14 Tim Fuchs Niemcy 87.5 94.5 218.4
15 Stanisław Biela Polska 90.0 90.0 216.9
16 Krzysztof Leja Polska 90.0 87.5 216.5
17 Tomofumi Naito Japonia 90.0 92.5 215.8
18 Lovro Kos Słowenia 89.5 90.0 213.2
19 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 91.0 90.5 212.6
20 Yuya Yamada Japonia 88.0 87.5 212.3
21 Andrzej Stękała Polska 88.5 90.5 210.6
22 Sabirzhan Muminov Kazachstan 91.0 86.5 207.8
23 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.5 87.0 204.9
24 Sergey Tkachenko Kazachstan 89.5 86.5 202.9
25 Eduard Torok Rumunia 84.5 88.0 201.1
26 Joshua Maurer Kanada 89.5 87.5 197.6
27 Radek Selcer Czechy 86.5 84.5 195.5
28 Nicholas Mattoon USA 86.5 85.0 193.7
29 Matthew Soukup Kanada 86.5 86.5 193.4
30 Nigel Lauchlan Kanada 86.5 80.5 183.9
31 Juho Ojala Finlandia 83.5   97.8
32 Viktor Pasichnyk Ukraina 84.5   97.0
33 Minato Mabuchi Japonia 87.5   96.2
34 Casey Larson USA 83.0   94.7
35 Petr Vaverka Czechy 83.0   94.4
36 Krzysztof Biegun Polska 83.5   94.3
37 AJ Brown USA 80.5   93.9
38 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 81.5   92.0
39 Dmytro Mazurchuk Ukraina 81.5   91.1
40 Łukasz Bukowski Polska 81.5   90.1
41 Yevhen Marusiak Ukraina 79.0   90.0
42 Ilya Baskakov Rosja 77.5   89.3
43 Jakub Sikola Czechy 83.5   89.1
44 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 82.0   87.4
45 Muhammet Ali Bedir Turcja 82.0   86.4
46 Ilya Kratov Kazachstan 73.5   86.0
47 Kenta Takehana Japonia 78.0   85.2
48 Taavi Pappel Estonia 83.0   84.9
49 Szymon Pawłowski Polska 77.5   83.9
50 Kevin Maltsev Estonia 81.0   83.5
51 Mateusz Gruszka Polska 76.5   82.5
52 Benedikt Holub Czechy 75.5   81.9
53 Decker Dean USA 75.0   80.4
54 Andrei Feldorean Rumunia 72.0   79.1
55 Sergey Akhabadze Gruzja 76.5   79.0
56 Radu Mihai Pacurar Rumunia 74.5   78.6
57 Artem Yudin Rosja 76.0   77.9
58 Ayberk Demir Turcja 78.0   77.3
59 Mateusz Rajda Polska 73.0   75.2
60 Andrii Vaskul Ukraina 75.5   74.6
61 Stepan Pasichnyk Ukraina 71.5   74.4
62 Daniel Andrei Cacina Rumunia 71.0   73.1
63 Muhammed Munir Gungen Turcja 76.5   73.0
64 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   71.6
65 Sebastian Kellerman Czechy 73.0   70.1
66 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 73.0   69.2
67 Danil Vassilyev Kazachstan 67.0   67.0
68 Oleksandr Shumbarets Ukraina 70.0   66.0
69 Sergey Zyryanov Kazachstan 69.5   64.9
70 Ivan Pylypchuk Ukraina 68.5   63.4
71 Artur Sarkisiani Gruzja 68.5   63.3
72 Hunor Farkas Rumunia 69.5   63.0
73 George Shubitidze Gruzja 68.0   61.2
74 Gleb Safonov Kazachstan 67.0   59.7
75 Szymon Jojko Polska 69.0   58.0
76 Viktor Hristov Bułgaria 67.5   56.5
77 Vitaliy Grebeniuk Ukraina 67.0   54.2
78 Ivan Zelenchuk Ukraina 63.0   48.3
79 Thomas Lackner Austria DNS   DNS
80 Daniel Huber Austria DNS   DNS
81 Vitaliy Kalinichenko Ukraina DNS   DNS
82 Florin Feroiu Rumunia DNS   DNS
83 Vazha Kozanashvili Gruzja DNS   DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich