Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
17.09.2017 - Kandersteg (Szwajcaria) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Masamitsu Ito Japonia 97.0 100.5 238.5
2 Andreas Schuler Szwajcaria 98.0 99.0 238.0
3 Dominik Maylaender Niemcy 94.0 101.5 236.5
4 Markus Rupitsch Austria 93.0 100.0 229.5
5 Niko Kytoesaho Finlandia 91.0 100.5 226.0
6 Aljaz Osterc Słowenia 90.5 100.5 225.5
7 Killian Peier Szwajcaria 91.5 96.0 219.0
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 93.5 94.5 218.5
  Mika Schwann Austria 92.0 97.0 218.5
  Stefan Huber Austria 90.0 98.0 218.5
11 Philipp Haagen Austria 90.5 96.5 214.5
  Philipp Aschenwald Austria 88.0 98.5 214.5
  Paweł W±sek Polska 89.5 97.0 214.5
14 Fabian Seidl Niemcy 94.0 93.0 212.5
15 Luca Egloff Szwajcaria 86.5 98.5 209.0
  Elias Tollinger Austria 87.0 96.5 209.0
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 85.5 97.0 205.5
18 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 90.5 93.0 205.0
19 Gabriel Karlen Szwajcaria 87.0 94.5 204.0
20 Jan Kus Słowenia 88.0 93.0 203.0
21 Sandro Hauswirth Szwajcaria 88.0 92.5 200.5
22 Seou Choi Korea Pd. 86.0 93.0 197.5
23 Tim Fuchs Niemcy 86.5 91.0 196.0
24 Clemens Leitner Austria 88.0 89.0 193.0
25 Lovro Kos Słowenia 88.0 88.0 190.0
26 Yuken Iwasa Japonia 84.5 89.5 187.5
27 Kilian Maerkl Niemcy 86.0 87.5 186.0
28 Andrzej Stękała Polska 88.5 83.0 179.5
  Janni Reisenauer Austria 84.0 87.0 179.5
30 Dominik Peter Szwajcaria 85.0 83.5 171.5
31 Tomasz Pilch Polska 83.5   85.5
32 Ren Nikaido Japonia 83.5   84.5
  Martin Capuder Słowenia 84.5   84.5
  Blaz Pavlic Słowenia 84.0   84.5
35 Aljaz Vodan Słowenia 83.0   84.0
  Anze Lavtizar Słowenia 83.5   84.0
37 Heung Chul Choi Korea Pd. 84.5   83.5
38 Johannes Schubert Niemcy 82.5   83.0
39 Stanisław Biela Polska 83.0   82.0
  Sebastian Bradatsch Niemcy 82.0   82.0
  Przemysław Kantyka Polska 82.0   82.0
42 Riki Kurita Japonia 82.0   81.0
  Andraz Modic Słowenia 82.0   81.0
44 Frantisek Holik Czechy 81.0   79.5
  Taro Yamakawa Japonia 81.0   79.5
46 Tine Bogataj Słowenia 82.0   79.0
47 Mathis Contamine Francja 81.0   78.5
48 Miha Kveder Słowenia 80.5   77.5
49 Max Goller Niemcy 80.0   77.0
  Tobias Birchler Szwajcaria 79.5   77.0
51 Luca Roth Niemcy 79.5   76.0
  Patrick Kogler Austria 79.5   76.0
53 Pascal Kaelin Szwajcaria 79.0   75.5
54 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 80.0   75.0
55 Sorin Iulian Pitea Rumunia 79.0   74.0
56 Bartosz Czyż Polska 78.0   73.5
57 Lukas Wagner Niemcy 79.5   72.5
58 Mats K. Sagbakken Norwegia 78.0   71.0
59 Aleksandr Loginov Rosja 77.5   70.0
  Tatsunao Kobayashi Japonia 76.5   70.0
61 Lennart Weigel Niemcy 75.0   67.5
62 Damian Skupień Polska 75.0   67.0
63 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 73.5   64.5
64 Oleg Pavlenko Rosja 73.5   63.5
65 Artem Yudin Rosja 73.0   63.0
66 Łukasz Bukowski Polska 72.5   60.5
67 Anders Haare Norwegia 74.0   60.0
68 Radek Selcer Czechy 73.5   59.5
69 Sung-Woo Cho Korea Pd. 71.0   58.5
70 Benedikt Holub Czechy 70.0   56.0
  Karol Niemczyk Polska 71.0   56.0
72 Nigel Lauchlan Kanada 70.0   55.5
73 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 70.5   54.0
74 Jeong-Heon Si Korea Pd. 69.5   53.5
75 Ilya Baskakov Rosja 68.5   49.5
76 Jakub Sikola Czechy 68.5   48.0
77 Nathan Mattoon USA 68.0   47.5
78 Pascal Mueller Szwajcaria 66.0   45.5
79 Olan Lacroix Szwajcaria 66.5   44.0
80 Radu Mihai Pacurar Rumunia 66.5   43.5
81 Tim Hug Szwajcaria 66.0   43.0
  Decker Dean USA 64.0   43.0
83 Petr Vaverka Czechy 63.5   42.0
  Hunor Farkas Rumunia 65.5   42.0
85 Dmitry Khodykin Rosja 65.0   41.5
86 Sebastian Kellerman Czechy 63.5   40.5
87 Daniel Andrei Cacina Rumunia 64.5   40.0
88 Mikhail Purtov Rosja 64.5   39.0
  Aleksandr Vakhrushev Rosja 65.0   39.0
  Konstantin Nikolaev Rosja 64.5   39.0
  Danil Vassilyev Kazachstan 64.5   39.0
92 Radek Rydl Czechy 64.0   38.0
  Sergey Zyryanov Kazachstan 64.0   38.0
94 Ju-Chan Lee Korea Pd. 62.0   33.5
95 Mikulas Sluka Czechy 59.0   30.0
96 Alessandro Batby Francja 59.5   29.0
97 Gleb Safonov Kazachstan 59.0   28.0
98 Kacper Juroszek Polska DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich