Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
16.09.2017 - Kandersteg (Szwajcaria) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Rupitsch Austria 108.0 101.0 262.5
2 Masamitsu Ito Japonia 104.5 100.0 258.5
3 Dominik Maylaender Niemcy 105.5 101.5 258.0
4 Stefan Huber Austria 106.0 98.5 257.0
5 Killian Peier Szwajcaria 102.5 100.5 252.0
6 Paweł W±sek Polska 101.0 100.5 251.5
  Elias Tollinger Austria 102.5 99.0 251.5
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 100.5 101.0 250.5
  Mika Schwann Austria 103.0 98.5 250.5
10 Fabian Seidl Niemcy 101.0 100.5 249.5
11 Philipp Aschenwald Austria 100.5 101.0 249.0
12 Przemysław Kantyka Polska 104.0 96.0 248.0
13 Philipp Haagen Austria 100.5 99.5 245.0
14 Gabriel Karlen Szwajcaria 101.5 95.5 241.0
15 Niko Kytoesaho Finlandia 98.5 99.0 240.5
16 Aljaz Osterc Słowenia 99.0 97.0 237.5
17 Andreas Schuler Szwajcaria 98.0 98.5 237.0
18 Tim Fuchs Niemcy 98.5 97.5 236.0
19 Pascal Kaelin Szwajcaria 99.5 95.5 234.5
20 Tomasz Pilch Polska 99.0 95.0 233.0
21 Jan Kus Słowenia 99.5 93.5 232.5
22 Miha Kveder Słowenia 102.0 94.0 232.0
23 Blaz Pavlic Słowenia 100.0 93.5 229.0
24 Seou Choi Korea Pd. 98.0 93.5 228.5
25 Yuken Iwasa Japonia 96.5 95.0 228.0
26 Taro Yamakawa Japonia 97.5 93.5 225.5
27 Lukas Wagner Niemcy 97.0 94.0 224.5
28 Dominik Peter Szwajcaria 97.0 91.5 219.5
29 Luca Roth Niemcy 98.5 90.0 219.0
30 Luca Egloff Szwajcaria 99.5 88.5 216.5
31 Ulrich Wohlgenannt Austria 98.0 79.0 189.5
32 Clemens Leitner Austria 97.5   115.5
33 Bartosz Czyż Polska 96.5   115.0
34 Mats K. Sagbakken Norwegia 96.5   114.5
35 Aleksandr Loginov Rosja 96.5   114.0
36 Sandro Hauswirth Szwajcaria 95.5   113.5
37 Andrzej Stękała Polska 95.5   113.0
  Janni Reisenauer Austria 96.0   113.0
39 Max Goller Niemcy 95.5   112.5
  Tim Hug Szwajcaria 95.5   112.5
41 Ren Nikaido Japonia 95.5   112.0
42 Patrick Kogler Austria 95.0   111.5
43 Johannes Schubert Niemcy 95.0   111.0
  Frantisek Holik Czechy 95.0   111.0
  Tobias Birchler Szwajcaria 94.5   111.0
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 95.5   111.0
  Sebastian Bradatsch Niemcy 95.5   111.0
48 Kacper Juroszek Polska 94.0   109.0
49 Damian Skupień Polska 93.5   108.5
  Riki Kurita Japonia 94.0   108.5
51 Kilian Maerkl Niemcy 93.5   107.5
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 92.5   107.0
53 Andraz Modic Słowenia 92.5   106.0
54 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 92.0   104.0
  Stanisław Biela Polska 92.0   104.0
56 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.0   102.5
57 Anze Lavtizar Słowenia 90.5   101.5
58 Aljaz Vodan Słowenia 90.5   100.0
59 Alessandro Batby Francja 89.5   99.5
60 Oleg Pavlenko Rosja 89.0   98.5
61 Mikhail Purtov Rosja 89.5   97.5
62 Martin Capuder Słowenia 90.5   96.5
63 Anders Haare Norwegia 88.0   96.0
64 Tatsunao Kobayashi Japonia 88.0   95.5
65 Radek Selcer Czechy 87.0   93.0
  Lennart Weigel Niemcy 87.0   93.0
67 Olan Lacroix Szwajcaria 85.5   90.0
68 Lovro Kos Słowenia 85.5   89.5
69 Aleksandr Vakhrushev Rosja 86.0   88.5
70 Mathis Contamine Francja 84.5   88.0
71 Tine Bogataj Słowenia 84.5   86.0
  Jakub Sikola Czechy 84.0   86.0
73 Konstantin Nikolaev Rosja 83.5   85.5
74 Ilya Baskakov Rosja 83.5   85.0
75 Artem Yudin Rosja 83.0   84.0
76 Karol Niemczyk Polska 82.0   81.5
77 Benedikt Holub Czechy 79.5   77.0
78 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 79.0   76.5
79 Łukasz Bukowski Polska 80.0   74.5
80 Jeong-Heon Si Korea Pd. 77.5   72.5
81 Pascal Mueller Szwajcaria 77.0   72.0
82 Sung-Woo Cho Korea Pd. 77.0   70.5
83 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 75.0   66.5
  Gleb Safonov Kazachstan 76.5   66.5
  Hunor Farkas Rumunia 75.5   66.5
86 Radek Rydl Czechy 74.5   65.5
87 Nigel Lauchlan Kanada 73.5   62.5
88 Sebastian Kellerman Czechy 72.5   61.5
  Dmitry Khodykin Rosja 74.5   61.5
90 Petr Vaverka Czechy 74.0   60.0
91 Nathan Mattoon USA 73.0   59.5
92 Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.0   57.0
93 Ju-Chan Lee Korea Pd. 69.0   50.5
94 Danil Vassilyev Kazachstan 68.0   47.0
95 Sergey Zyryanov Kazachstan 64.5   42.0
96 Mikulas Sluka Czechy 64.0   37.5
97 Decker Dean USA DSQ   DSQ
98 Daniel Andrei Cacina Rumunia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich