Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
16.09.2017 - Kandersteg (Szwajcaria) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Rupitsch Austria 108.0 101.0 262.5
2 Masamitsu Ito Japonia 104.5 100.0 258.5
3 Dominik Maylaender Niemcy 105.5 101.5 258.0
4 Stefan Huber Austria 106.0 98.5 257.0
5 Killian Peier Szwajcaria 102.5 100.5 252.0
6 Paweł Wąsek Polska 101.0 100.5 251.5
  Elias Tollinger Austria 102.5 99.0 251.5
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 100.5 101.0 250.5
  Mika Schwann Austria 103.0 98.5 250.5
10 Fabian Seidl Niemcy 101.0 100.5 249.5
11 Philipp Aschenwald Austria 100.5 101.0 249.0
12 Przemysław Kantyka Polska 104.0 96.0 248.0
13 Philipp Haagen Austria 100.5 99.5 245.0
14 Gabriel Karlen Szwajcaria 101.5 95.5 241.0
15 Niko Kytosaho Finlandia 98.5 99.0 240.5
16 Aljaz Osterc Słowenia 99.0 97.0 237.5
17 Andreas Schuler Szwajcaria 98.0 98.5 237.0
18 Tim Fuchs Niemcy 98.5 97.5 236.0
19 Pascal Kaelin Szwajcaria 99.5 95.5 234.5
20 Tomasz Pilch Polska 99.0 95.0 233.0
21 Jan Kus Słowenia 99.5 93.5 232.5
22 Miha Kveder Słowenia 102.0 94.0 232.0
23 Blaz Pavlic Słowenia 100.0 93.5 229.0
24 Seou Choi Korea Pd. 98.0 93.5 228.5
25 Yuken Iwasa Japonia 96.5 95.0 228.0
26 Taro Yamakawa Japonia 97.5 93.5 225.5
27 Lukas Wagner Niemcy 97.0 94.0 224.5
28 Dominik Peter Szwajcaria 97.0 91.5 219.5
29 Luca Roth Niemcy 98.5 90.0 219.0
30 Luca Egloff Szwajcaria 99.5 88.5 216.5
31 Ulrich Wohlgenannt Austria 98.0 79.0 189.5
32 Clemens Leitner Austria 97.5   115.5
33 Bartosz Czyż Polska 96.5   115.0
34 Mats Konterud Sagbakken Norwegia 96.5   114.5
35 Aleksandr Loginov Rosja 96.5   114.0
36 Sandro Hauswirth Szwajcaria 95.5   113.5
37 Andrzej Stękała Polska 95.5   113.0
  Janni Reisenauer Austria 96.0   113.0
39 Max Goller Niemcy 95.5   112.5
  Tim Hug Szwajcaria 95.5   112.5
41 Ren Nikaido Japonia 95.5   112.0
42 Patrick Kogler Austria 95.0   111.5
43 Johannes Schubert Niemcy 95.0   111.0
  Frantisek Holik Czechy 95.0   111.0
  Tobias Birchler Szwajcaria 94.5   111.0
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 95.5   111.0
  Sebastian Bradatsch Niemcy 95.5   111.0
48 Kacper Juroszek Polska 94.0   109.0
49 Damian Skupień Polska 93.5   108.5
  Riki Kurita Japonia 94.0   108.5
51 Kilian Maerkl Niemcy 93.5   107.5
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 92.5   107.0
53 Andraz Modic Słowenia 92.5   106.0
54 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 92.0   104.0
  Stanisław Biela Polska 92.0   104.0
56 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.0   102.5
57 Anze Lavtizar Słowenia 90.5   101.5
58 Aljaz Vodan Słowenia 90.5   100.0
59 Alessandro Batby Francja 89.5   99.5
60 Oleg Pavlenko Rosja 89.0   98.5
61 Mikhail Purtov Rosja 89.5   97.5
62 Martin Capuder Słowenia 90.5   96.5
63 Anders Haare Norwegia 88.0   96.0
64 Tatsunao Kobayashi Japonia 88.0   95.5
65 Radek Selcer Czechy 87.0   93.0
  Lennart Weigel Niemcy 87.0   93.0
67 Olan Lacroix Szwajcaria 85.5   90.0
68 Lovro Kos Słowenia 85.5   89.5
69 Aleksandr Vakhrushev Rosja 86.0   88.5
70 Mathis Contamine Francja 84.5   88.0
71 Tine Bogataj Słowenia 84.5   86.0
  Jakub Sikola Czechy 84.0   86.0
73 Konstantin Nikolaev Rosja 83.5   85.5
74 Ilya Baskakov Rosja 83.5   85.0
75 Artem Yudin Rosja 83.0   84.0
76 Karol Niemczyk Polska 82.0   81.5
77 Benedikt Holub Czechy 79.5   77.0
78 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 79.0   76.5
79 Łukasz Bukowski Polska 80.0   74.5
80 Jeongheon Si Korea Pd. 77.5   72.5
81 Pascal Mueller Szwajcaria 77.0   72.0
82 Sungwoo Cho Korea Pd. 77.0   70.5
83 Soohyeon Yim Korea Pd. 75.0   66.5
  Gleb Safonov Kazachstan 76.5   66.5
  Hunor Farkas Rumunia 75.5   66.5
86 Radek Rydl Czechy 74.5   65.5
87 Nigel Lauchlan Kanada 73.5   62.5
88 Sebastian Kellerman Czechy 72.5   61.5
  Dmitry Khodykin Rosja 74.5   61.5
90 Petr Vaverka Czechy 74.0   60.0
91 Nathan Mattoon USA 73.0   59.5
92 Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.0   57.0
93 Juchan Lee Korea Pd. 69.0   50.5
94 Danil Vassilyev Kazachstan 68.0   47.0
95 Sergey Zyryanov Kazachstan 64.5   42.0
96 Mikulas Sluka Czechy 64.0   37.5
97 Decker Dean USA DSQ   DSQ
98 Daniel Andrei Cacina Rumunia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich