TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
12.08.2017 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 117.5 109.5 200.6
2 Przemysław Kantyka Polska 109.0 118.0 198.6
3 Pius Paschke Niemcy 109.0 116.5 197.9
4 Eetu Nousiainen Finlandia 116.5 109.0 196.9
5 Jarkko Määttä Finlandia 109.0 112.5 187.2
6 Juho Ojala Finlandia 106.0 112.5 183.3
7 Frans Taehkaevuori Finlandia 109.0 109.5 179.3
8 Andreas Alamommo Finlandia 113.5 102.0 177.4
9 Elias Tollinger Austria 104.0 110.0 177.2
10 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 112.0 103.0 175.5
11 Bartosz Czyż Polska 107.0 107.0 173.2
12 Niko Kytoesaho Finlandia 105.5 107.0 171.5
13 Paweł W±sek Polska 105.0 107.5 171.0
14 Krzysztof Biegun Polska 108.5 96.5 156.0
  Thomas Lackner Austria 96.5 108.5 156.0
16 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 101.5 100.0 149.2
17 Janne Korhonen Finlandia 99.5 101.5 146.3
18 Stanisław Biela Polska 97.5 101.5 144.2
19 Kacper Juroszek Polska 97.5 102.0 143.6
20 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 98.5 98.5 137.1
21 Juha Miettinen Finlandia 103.0 91.0 133.2
22 Matthew Soukup Kanada 97.0 96.0 132.4
23 Niko Loeytaeinen Finlandia 98.5 93.5 130.6
24 Lukas Wagner Niemcy 99.0 97.5 130.2
25 Henri Kavilo Finlandia 99.0 94.0 127.9
26 Vladislav Boyarintsev Rosja 103.5 87.5 123.3
27 Kevin Maltsev Estonia 95.0 92.0 117.6
28 Joergen Madsen Norwegia 93.5 91.5 116.5
29 Kalle Heikkinen Finlandia 94.0 93.5 114.5
30 Arttu Pohjola Finlandia 98.0 79.5 98.0
31 Erkin Allamuratov Rosja 92.5   58.0
32 Elias Vaenskae Finlandia 92.0   57.1
33 Carl Henning Lippestad Norwegia 90.0   53.0
34 Eetu Merilainen Finlandia 89.5   51.6
35 Riku Taehkaevuori Finlandia 89.0   51.2
36 Rishi Saether Norwegia 89.0   50.7
37 Sebastian Bradatsch Niemcy 88.5   49.8
38 Tomasz Pilch Polska 88.0   49.4
39 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 87.5   48.5
  Markkus Alter Estonia 87.5   48.5
41 Muhammet Ali Bedir Turcja 87.5   48.0
42 Fedor Chizhov Rosja 87.0   47.1
43 Karol Niemczyk Polska 87.0   46.6
44 Nigel Lauchlan Kanada 87.0   45.6
45 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 85.0   42.0
46 Ruslan Akchurin Rosja 85.0   40.5
47 Artti Aigro Estonia 86.0   39.8
  Mateusz Gruszka Polska 83.5   39.8
49 Taavi Pappel Estonia 84.0   39.2
50 Jonne Veteläinen Finlandia 81.0   35.8
51 Markus Airisniemi Finlandia 80.5   34.4
52 Ville Korhonen Finlandia 79.5   31.1
53 Damian Skupień Polska 75.5   20.9
54 Robert Lee Estonia 73.5   16.8
55 Mico Ahonen Finlandia 68.0   11.9
56 Samet Karta Turcja DNS   DNS
57 Wili Loukasmaeki Finlandia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »