Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
12.08.2017 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 117.5 109.5 200.6
2 Przemysław Kantyka Polska 109.0 118.0 198.6
3 Pius Paschke Niemcy 109.0 116.5 197.9
4 Eetu Nousiainen Finlandia 116.5 109.0 196.9
5 Jarkko Maatta Finlandia 109.0 112.5 187.2
6 Juho Ojala Finlandia 106.0 112.5 183.3
7 Frans Taehkaevuori Finlandia 109.0 109.5 179.3
8 Andreas Alamommo Finlandia 113.5 102.0 177.4
9 Elias Tollinger Austria 104.0 110.0 177.2
10 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 112.0 103.0 175.5
11 Bartosz Czyż Polska 107.0 107.0 173.2
12 Niko Kytosaho Finlandia 105.5 107.0 171.5
13 Paweł Wąsek Polska 105.0 107.5 171.0
14 Krzysztof Biegun Polska 108.5 96.5 156.0
  Thomas Lackner Austria 96.5 108.5 156.0
16 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 101.5 100.0 149.2
17 Janne Korhonen Finlandia 99.5 101.5 146.3
18 Stanisław Biela Polska 97.5 101.5 144.2
19 Kacper Juroszek Polska 97.5 102.0 143.6
20 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 98.5 98.5 137.1
21 Juha Miettinen Finlandia 103.0 91.0 133.2
22 Matthew Soukup Kanada 97.0 96.0 132.4
23 Niko Loytainen Finlandia 98.5 93.5 130.6
24 Lukas Wagner Niemcy 99.0 97.5 130.2
25 Henri Kavilo Finlandia 99.0 94.0 127.9
26 Vladislav Boyarintsev Rosja 103.5 87.5 123.3
27 Kevin Maltsev Estonia 95.0 92.0 117.6
28 Joergen Madsen Norwegia 93.5 91.5 116.5
29 Kalle Heikkinen Finlandia 94.0 93.5 114.5
30 Arttu Pohjola Finlandia 98.0 79.5 98.0
31 Erkin Allamuratov Rosja 92.5   58.0
32 Elias Vanska Finlandia 92.0   57.1
33 Carl Henning Lippestad Norwegia 90.0   53.0
34 Eetu Merilainen Finlandia 89.5   51.6
35 Riku Taehkaevuori Finlandia 89.0   51.2
36 Rishi Saether Norwegia 89.0   50.7
37 Sebastian Bradatsch Niemcy 88.5   49.8
38 Tomasz Pilch Polska 88.0   49.4
39 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 87.5   48.5
  Markkus Alter Estonia 87.5   48.5
41 Muhammet Ali Bedir Turcja 87.5   48.0
42 Fedor Chizhov Rosja 87.0   47.1
43 Karol Niemczyk Polska 87.0   46.6
44 Nigel Lauchlan Kanada 87.0   45.6
45 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 85.0   42.0
46 Ruslan Akchurin Rosja 85.0   40.5
47 Artti Aigro Estonia 86.0   39.8
  Mateusz Gruszka Polska 83.5   39.8
49 Taavi Pappel Estonia 84.0   39.2
50 Jonne Veteläinen Finlandia 81.0   35.8
51 Markus Airisniemi Finlandia 80.5   34.4
52 Ville Korhonen Finlandia 79.5   31.1
53 Damian Skupień Polska 75.5   20.9
54 Robert Lee Estonia 73.5   16.8
55 Mico Ahonen Finlandia 68.0   11.9
56 Samet Karta Turcja DNS   DNS
57 Wili Loukasmaeki Finlandia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich