TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
02.07.2017 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lukas Wagner Niemcy 101.5 92.0 257.0
2 Elias Tollinger Austria 97.5 94.5 254.0
3 Ulrich Wohlgenannt Austria 94.5 96.0 251.0
4 Yuken Iwasa Japonia 98.5 92.5 249.5
5 Thomas Lackner Austria 94.5 95.5 248.5
6 Patrick Kogler Austria 97.5 92.0 248.0
7 Przemysław Kantyka Polska 95.5 94.5 247.5
8 Bartosz Czyż Polska 95.5 94.0 246.5
9 Anze Lavtizar Słowenia 96.5 93.0 245.5
10 Pius Paschke Niemcy 94.0 94.0 245.0
11 Paweł W±sek Polska 98.0 90.0 244.5
12 Federico Cecon Włochy 94.5 94.0 243.5
13 Thomas Diethart Austria 93.5 93.5 242.5
14 Timi Zajc Słowenia 96.5 90.5 241.0
15 Clemens Leitner Austria 94.0 92.0 239.5
16 Stanisław Biela Polska 96.5 86.5 232.0
17 Giovanni Bresadola Włochy 93.0 90.0 231.5
18 Axel Maylaender Niemcy 93.0 89.0 230.0
19 Thomas Aasen Markeng Norwegia 94.5 89.0 229.5
  Andraz Pograjc Słowenia 91.5 91.0 229.5
21 Rok Tarman Słowenia 90.5 91.0 229.0
22 Sebastian Bradatsch Niemcy 94.0 87.5 228.5
23 Maximilian Lienher Austria 92.5 87.5 226.5
24 Fabian Seidl Niemcy 92.5 88.0 225.0
25 Mika Schwann Austria 90.5 89.0 223.5
26 Dominik Maylaender Niemcy 92.5 86.5 220.5
27 Andraz Modic Słowenia 92.0 85.0 217.5
28 Noah Valtiner Austria 91.5 85.5 217.0
29 Janni Reisenauer Austria 91.0 86.0 216.0
  Aljaz Osterc Słowenia 91.5 85.5 216.0
31 Roberto Dellasega Włochy 91.0 85.0 214.0
32 Dominik Kastelik Polska 97.0 86.0 208.0
33 Blaz Pavlic Słowenia 90.5   114.0
34 Manuel Poppinger Austria 90.0   112.5
35 Philipp Haagen Austria 90.0   112.0
36 Mathis Contamine Francja 88.5   110.5
  Justin Weigel Niemcy 89.0   110.5
38 Riki Kurita Japonia 89.0   109.5
39 Zak Silih Słowenia 88.5   108.5
40 Simon Greiderer Austria 88.5   108.0
  Nik Fabijan Słowenia 88.5   108.0
  Kacper Juroszek Polska 88.5   108.0
43 Justin Nietzel Niemcy 88.0   107.5
44 Joshua Maurer Kanada 88.0   107.0
45 Francisco Moerth Austria 87.0   106.0
46 Aljaz Vodan Słowenia 87.0   105.5
47 Thomas Hofer Austria 87.0   105.0
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 87.0   105.0
  Josef Dirnbauer Austria 87.0   105.0
50 David Haagen Austria 86.5   103.5
51 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 85.5   102.0
52 Stefan Rainer Austria 85.5   101.5
53 Łukasz Bukowski Polska 87.0   101.0
54 Nicholas Mattoon USA 85.0   100.0
55 Mateusz Rajda Polska 85.0   99.5
56 Damian Skupień Polska 84.0   98.0
57 Martin Diess Austria 83.5   96.0
58 Sorin Iulian Pitea Rumunia 83.0   95.5
59 Hunor Farkas Rumunia 83.0   95.0
60 Kenta Takehana Japonia 82.0   93.5
61 Benjamin Oestvold Norwegia 81.0   93.0
  Michael Lunardi Włochy 82.0   93.0
63 Alessandro Batby Francja 81.5   92.5
64 Karol Niemczyk Polska 81.0   91.5
65 Andrei Feldorean Rumunia 81.5   91.0
  Zeno di Lenardo Włochy 81.0   91.0
67 Florian Mittendorfer Austria 79.5   88.0
  Yevgen Marusyak Ukraina 80.0   88.0
69 Damian Lasota Czechy 79.5   87.5
70 Stepan Pasichnyk Ukraina 77.5   83.0
71 Daniel Andrei Cacina Rumunia 78.0   82.0
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 77.0   82.0
73 Simen Aasen Markeng Norwegia 72.5   72.0
74 Radu Mihai Pacurar Rumunia 64.5   49.5
75 Patrick Gasienica USA DNS   DNS
76 Brian Wallace USA   DSQ DSQ
77 Ren Nikaido Japonia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »