TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
01.07.2017 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 92.0 96.0 242.0
2 Federico Cecon Włochy 91.5 96.0 241.5
3 Giovanni Bresadola Włochy 91.5 95.0 239.5
4 Thomas Lackner Austria 91.5 94.5 239.0
5 Andraz Pograjc Słowenia 93.5 91.5 236.5
6 Pius Paschke Niemcy 96.5 87.0 235.5
7 Elias Tollinger Austria 90.5 93.5 234.5
8 Yuken Iwasa Japonia 95.0 88.0 232.5
9 Sebastian Bradatsch Niemcy 91.5 90.0 231.0
10 Andraz Modic Słowenia 91.5 92.0 230.0
11 Maximilian Lienher Austria 89.5 92.0 229.0
12 Noah Valtiner Austria 90.0 91.0 227.0
13 Lukas Wagner Niemcy 86.5 93.0 222.5
14 Przemysław Kantyka Polska 85.5 93.5 222.0
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 89.0 89.5 221.5
16 Aljaz Vodan Słowenia 88.5 89.0 220.0
17 Thomas Diethart Austria 87.5 88.5 216.5
18 Blaz Pavlic Słowenia 90.0 86.5 213.5
19 Bartosz Czyż Polska 86.5 90.0 213.0
20 Justin Weigel Niemcy 88.5 86.5 212.0
21 Clemens Leitner Austria 86.5 87.0 209.5
22 Patrick Kogler Austria 86.5 84.5 204.5
23 Paweł W±sek Polska 89.0 82.0 203.5
24 Thomas Aasen Markeng Norwegia 90.0 79.5 198.0
25 Manuel Poppinger Austria 89.0 79.0 196.5
26 Mika Schwann Austria 86.0 79.5 190.0
27 Francisco Moerth Austria 86.5 77.5 187.5
28 Zeno di Lenardo Włochy 85.5 73.0 174.5
29 Josef Dirnbauer Austria 86.0 72.0 171.0
30 Kacper Juroszek Polska 87.5 67.0 159.0
31 Aljaz Osterc Słowenia 85.5   101.5
32 Thomas Hofer Austria 85.0   101.0
  Stepan Pasichnyk Ukraina 85.5   101.0
34 Anze Lavtizar Słowenia 85.0   100.5
35 Fabian Seidl Niemcy 85.0   100.0
36 David Haagen Austria 84.5   99.0
  Zak Silih Słowenia 84.5   99.0
38 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 85.0   98.5
39 Riki Kurita Japonia 84.0   98.0
40 Dominik Kastelik Polska 83.5   97.5
41 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 84.0   97.0
  Janni Reisenauer Austria 83.5   97.0
43 Stefan Rainer Austria 83.5   96.5
  Axel Maylaender Niemcy 83.5   96.5
  Roberto Dellasega Włochy 83.5   96.5
46 Brian Wallace USA 83.0   95.5
  Rok Tarman Słowenia 84.0   95.5
  Ren Nikaido Japonia 83.0   95.5
49 Sorin Iulian Pitea Rumunia 82.5   95.0
  Łukasz Bukowski Polska 83.5   95.0
51 Stanisław Biela Polska 83.0   94.5
52 Philipp Haagen Austria 82.0   94.0
53 Michael Lunardi Włochy 82.0   93.5
54 Justin Nietzel Niemcy 82.5   93.0
55 Nicholas Mattoon USA 82.0   92.5
56 Nik Fabijan Słowenia 82.0   92.0
57 Mathis Contamine Francja 81.5   91.5
  Andrei Feldorean Rumunia 81.5   91.5
59 Joshua Maurer Kanada 81.5   91.0
60 Simon Greiderer Austria 80.5   90.0
  Dominik Maylaender Niemcy 80.5   90.0
62 Hunor Farkas Rumunia 79.5   86.0
63 Martin Diess Austria 79.0   85.0
64 Benjamin Oestvold Norwegia 77.5   83.0
65 Peter Resinger Austria 76.5   81.0
  Karol Niemczyk Polska 76.5   81.0
  Alessandro Batby Francja 76.5   81.0
68 Mateusz Rajda Polska 75.5   79.0
69 Damian Lasota Czechy 76.0   78.0
70 Damian Skupień Polska 72.0   70.0
71 Daniel Andrei Cacina Rumunia 71.5   64.0
72 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 67.0   60.5
  Kenta Takehana Japonia 67.5   60.5
74 Yevgen Marusyak Ukraina 67.5   60.0
75 Radu Mihai Pacurar Rumunia 68.5   58.5
76 Simen Aasen Markeng Norwegia 60.5   44.0
77 Patrick Gasienica USA DNS   DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »