Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
06.03.2016 - Planica (Słowenia) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Anze Lavtizar Słowenia 99.5 123.5
2 Danny Queck Niemcy 99.0 123.0
3 Ziga Jelar Słowenia 96.5 117.0
4 Constantin Schmid Niemcy 96.5 116.5
  Felix Hoffmann Niemcy 97.5 116.5
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 97.0 116.5
7 Cene Prevc Słowenia 96.0 116.0
8 Tine Bogataj Słowenia 96.0 115.5
9 Matic Kramarsic Słowenia 95.5 115.0
10 Matjaz Pungertar Słowenia 96.0 114.5
11 Aljaz Osterc Słowenia 96.0 114.0
12 Andrea Morassi Włochy 95.5 113.5
13 Rok Tarman Słowenia 94.0 111.0
14 Michael Dreher Niemcy 94.0 110.5
  Alexander Hayboeck Austria 94.0 110.5
16 Fabian Seidl Niemcy 93.5 107.5
17 David Krapez Słowenia 92.5 107.0
  Lukas Wagner Niemcy 92.5 107.0
19 Timi Zajc Słowenia 92.5 106.5
  Simon Greiderer Austria 92.5 106.5
21 Mitja Meznar Słowenia 92.5 106.0
22 Zeno di Lenardo Włochy 92.0 105.0
  Filip Sakala Czechy 92.0 105.0
  Daniele Varesco Włochy 92.5 105.0
  Julian Hahn Niemcy 91.5 105.0
26 Gasper Bartol Słowenia 93.5 104.5
27 Roberto Dellasega Włochy 92.0 104.0
  Andraz Modic Słowenia 91.5 104.0
29 AJ Brown USA 91.5 103.5
30 Frantisek Holik Czechy 91.0 103.0
  Stefan Huber Austria 90.5 103.0
32 Jan Kus Słowenia 91.5 102.5
  Miha Kveder Słowenia 91.0 102.5
34 Federico Cecon Włochy 90.5 102.0
35 Blaz Pavlic Słowenia 89.5 99.5
36 Axel Maylaender Niemcy 89.0 98.5
37 Aljaz Vodan Słowenia 88.0 95.5
  Trevor Edlund USA 88.0 95.5
  Tim Heinrich Niemcy 88.0 95.5
40 Franz Roeder Niemcy 87.5 94.5
  Martin Capuder Słowenia 87.5 94.5
42 Matej Likar Słowenia 87.0 93.5
43 Ayberk Demir Turcja 85.5 90.0
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 87.0 90.0
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 86.0 90.0
46 Nik Fabijan Słowenia 84.0 87.5
47 Joy Senoner Włochy 83.5 85.0
48 Konstantin Sokolenko Kazachstan 82.0 82.0
49 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 81.0 80.0
  Alessio Longo Włochy 81.5 80.0
51 Nathan Mattoon USA 81.5 79.5
52 Aleksandr Marchukov Rosja 81.0 77.5
53 Nicholas Mattoon USA 79.5 76.5
54 Muhammed Munir Gungen Turcja 79.0 76.0
55 Thomas Lackner Austria 80.0 75.5
56 Muhammet Ali Bedir Turcja 79.5 75.0
  Jake Lock Wielka Brytania 78.5 75.0
58 Patrick Gasienica USA 78.5 74.5
59 Robert Lock Wielka Brytania 77.5 72.5
60 Hunter Gibson USA 70.0 56.5
61 Viktor Hristov Bułgaria 62.0 33.0
62 Andrew Urlaub USA DSQ DSQ

« FIS Cup 2015/2016 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Najbliższe zawody
31 stycznia 2023 (wtorek)
04:00
MŚJ Whistler
20:30
MŚJ Whistler
21:10
MŚJ Whistler
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
3.2.2023
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich