Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
27.09.2015 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andrzej Stękała Polska 92.5 95.5 245.5
2 Jure Sinkovec Słowenia 91.5 94.5 241.5
3 Tim Fuchs Niemcy 90.0 95.0 239.5
4 David Siegel Niemcy 91.5 93.0 236.5
5 Andreas Alamommo Finlandia 91.0 92.5 235.5
6 Simon Greiderer Austria 91.0 92.5 233.5
7 Krzysztof Leja Polska 92.0 90.0 231.5
8 Thomas Hofer Austria 89.5 91.5 229.0
9 Martin Hamann Niemcy 92.0 91.0 228.0
10 Tilen Bartol Słowenia 89.0 91.5 226.5
11 Stanisław Biela Polska 89.0 90.5 224.0
12 Sergey Pyzhov Rosja 90.0 90.5 220.5
13 Stepan Pasichnyk Ukraina 89.0 89.0 220.0
14 Andrzej Zapotoczny Polska 88.5 89.0 219.0
15 Sebastian Bradatsch Niemcy 87.5 89.0 218.5
16 Przemysław Kantyka Polska 89.0 87.5 218.0
17 Adam Ruda Polska 88.5 88.0 215.5
18 Andraz Modic Słowenia 86.0 88.0 213.0
19 Łukasz Podżorski Polska 87.0 87.0 211.5
20 Zak Silih Słowenia 83.5 89.5 209.5
21 Dominik Kastelik Polska 84.0 88.5 207.5
22 Lars Antonissen Holandia 85.0 86.5 206.0
23 Eetu Nousiainen Finlandia 86.5 85.0 205.0
24 Krzysztof Miętus Polska 85.0 85.5 203.0
25 Dawid Jarząbek Polska 84.0 86.0 202.0
26 Sergey Shulaev Rosja 84.5 84.0 200.5
27 Artur Sultangulov Rosja 85.0 84.0 197.5
28 Elias Vanska Finlandia 82.0 86.0 196.0
29 Sorin Iulian Pitea Rumunia 82.5 82.0 192.5
30 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 83.0 82.5 191.0
31 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 82.0 83.0 189.0
32 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 82.0   93.0
33 Sungwoo Cho Korea Pd. 81.5   92.0
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 81.5   92.0
35 Eetu Merilainen Finlandia 80.5   90.5
36 Ayberk Demir Turcja 80.5   90.0
37 Yevhen Marusiak Ukraina 79.0   87.5
38 Janne Korhonen Finlandia 79.0   87.0
39 Viktor Pasichnyk Ukraina 78.5   86.5
40 Maksim Sergeev Rosja 78.0   84.0
41 Sergey Tkachenko Kazachstan 78.5   82.5
42 Muhammed Munir Gungen Turcja 77.0   82.0
43 Dmytro Mazurchuk Ukraina 76.5   81.0
  Eduard Torok Rumunia 76.5   81.0
45 Igor Yakibyuk Ukraina 76.0   80.0
46 Roman Nogin Kazachstan 76.0   79.5
47 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 75.5   79.0
48 Juchan Lee Korea Pd. 72.5   73.0
49 Andrii Vaskul Ukraina 70.5   71.5
50 Radu Mihai Pacurar Rumunia 71.5   69.5
51 Daniel Andrei Cacina Rumunia 70.5   67.5
  Soohyeon Yim Korea Pd. 70.5   67.5
53 Hunor Farkas Rumunia 71.5   66.5
54 Mykola Kushnirchuk Ukraina 69.0   64.5
55 Sebastian Devall Szwecja 68.5   63.5
56 Marcus Flemstroem Szwecja 67.5   62.5
57 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 67.5   61.5
58 Adrian Grigore Rumunia 67.5   60.5
59 Viktor Hristov Bułgaria 69.0   59.5
60 Florian Molnar Węgry 67.0   59.0
61 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 65.5   57.5
62 Andrei Feldorean Rumunia 65.5   56.5
63 Kristof Molnar Węgry 64.5   53.0
64 Anton Eriksson Szwecja 62.5   50.0
65 Nikita Devyatkin Kazachstan 60.5   40.0
66 Jeongheon Si Korea Pd. 58.0   37.0
67 Kiril Kotik Rosja   DSQ DSQ

« FIS Cup 2015/2016 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:36
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
13:36
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 98
LIVE
dzisiaj
19:25
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
19:25
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
58%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich