Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
12.09.2015 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Simon Greiderer Austria 115.0 130.0
2 Andrzej Stękała Polska 113.5 129.3
3 Adrian Sell Niemcy 113.5 128.8
4 Tim Fuchs Niemcy 112.5 128.0
5 Thomas Hofer Austria 111.0 123.3
6 Jure Sinkovec Słowenia 110.0 121.0
7 Sebastian Bradatsch Niemcy 108.5 118.8
  Zak Silih Słowenia 108.5 118.8
9 Dawid Jarząbek Polska 108.0 118.4
  Andraz Modic Słowenia 108.0 118.4
11 Jonathan Siegel Niemcy 108.5 118.3
  Krzysztof Leja Polska 108.5 118.3
13 Adam Ruda Polska 108.0 117.4
14 David Siegel Niemcy 108.5 117.3
15 Krzysztof Miętus Polska 108.0 116.9
  Martin Hamann Niemcy 108.0 116.9
17 Tobias Birchler Szwajcaria 107.5 116.5
18 Anze Lavtizar Słowenia 109.0 114.7
  Łukasz Podżorski Polska 106.5 114.7
20 Ziga Jelar Słowenia 106.0 113.8
21 Thomas Lackner Austria 106.0 112.8
22 Jonathan Learoyd Francja 105.5 112.4
23 Jan Maylaender Niemcy 105.5 111.4
  Alexander Hayboeck Austria 105.5 111.4
25 Mathis Contamine Francja 105.0 111.0
  Samet Karta Turcja 105.0 111.0
  Brian Wallace USA 105.0 111.0
28 Maximilian Steiner Austria 105.5 110.9
29 Thomas Roch Dupland Francja 104.5 110.1
  Jan Kus Słowenia 104.5 110.1
31 Bor Pavlovcic Słowenia 104.0 109.7
32 Niklas Wangler Niemcy 103.5 108.3
33 Andreas Schuler Szwajcaria 105.0 108.0
34 Sandro Hauswirth Szwajcaria 103.0 107.9
35 Axel Maylaender Niemcy 103.5 107.8
36 Eduard Torok Rumunia 104.0 107.7
37 Niko Kytosaho Finlandia 103.0 107.4
38 Maximilian Schmalnauer Austria 103.0 106.9
39 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 104.0 104.7
40 Killian Peier Szwajcaria 101.5 103.7
41 Urban Rogelj Słowenia 101.0 103.3
42 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 101.5 102.2
43 David Krapez Słowenia 100.5 100.9
44 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 100.0 100.5
45 Tilen Bartol Słowenia 111.5 100.2
46 Johannes Schubert Niemcy 99.5 99.6
47 Ayberk Demir Turcja 100.0 99.0
48 Kevin Romang Szwajcaria 99.0 98.7
49 Sorin Iulian Pitea Rumunia 97.0 95.1
50 Nicholas Mattoon USA 97.0 94.1
51 Luc Claret Tournier Francja 96.5 91.7
52 Michael Falkensteiner Austria 94.5 90.6
53 Jan-Oswald Krassnegger Austria 95.0 90.0
54 Tim Hug Szwajcaria 91.0 82.8
55 Martin Espiau Francja 90.5 81.4
  Pascal Mueller Szwajcaria 90.5 81.4
57 Manuel Fuchs Szwajcaria 90.5 80.4
58 Luca von Gruenigen Szwajcaria 88.5 78.8
59 Mario Anderegg Szwajcaria 89.0 77.7
60 Guillaume Rabaut Francja 87.5 76.5
61 Casey Larson USA 86.5 75.2
62 Trevor Edlund USA 84.5 70.1
63 Patrick Gasienica USA 84.0 68.7
64 Janne Perini Szwajcaria 83.0 66.4
65 Olan Lacroix Szwajcaria 81.0 60.8
66 AJ Brown USA 81.5 59.7
67 Ben Kaiser USA 79.5 58.6
68 Muhammed Munir Gungen Turcja 78.5 54.3
69 Kristof Molnar Węgry 74.5 45.6
70 Florian Molnar Węgry 73.0 43.4
71 Peter Kelemen Węgry 68.0 32.4

« FIS Cup 2015/2016 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich